Skoči na vsebino

Kamere za snemanje med vožnjo


igralec

Priporočene objave

On 3/22/2018 at 4:02 PM, stuhec said:

Kupil enkrat hd kamero z 5MP senzorjem, za 30€ samo leča je bila iz neke bedne plastike, kot da bi čez dno kozarca snemal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, smasher pravi:

Kupil enkrat hd kamero z 5MP senzorjem, za 30€ samo leča je bila iz neke bedne plastike, kot da bi čez dno kozarca snemal. 

Nas vec iz MS je enkrat kuplo za mislim za 20eu iz kitajske..snemala čist ok...na njej pač ni slo gledat posnetkov...mislim,da Dolenc jo je zame naroču...frend še vedno uporablja na gokartu...

 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Kako popravit pokvarjen mp4 video? kamera se je vmes spraznila, zgleda ni zaključlo videa kot treba. Iščem free varianto:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšne težave sem že reševal nekoč ...
Probaj konvertirat v mpg. Mpg lahko ni kompleten in zaključen, in predvajanje pride do točke, ko ne gre naprej. Imaš vsaj tisti del ...
Mp4 pa avi, pa še kateri drugi, so takšni, da morajo biti zaključeni, da sploh delujejo.

Tole sem napisal na pamet, po spominu, brez probat. Ma se mi zdi, da sem točno nekaj takšnega že delal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Spet me je prehitel čas ko se par dni pred daljšo potjo spomnim, da nimam nosilca za gorpo remote. Do sedaj sem to zasiln reševal z velkro trakom, ki sem ga ovil okoli balance. Sej zadeva je ok ampak je težava ker se mi ga ni dalo devat dol in gor ko sem pustil motor kje na javnem mestu. Zato sem se malo obrnil po delavnici, našel nekaj potencialno uporabnih kosov in v glavi skonstruiral nosilec.

Na koncu je uspelo točno tako kot sem si zamislil. Zadeva za moje pojme zgleda OK, je poceni in je uporabna.

Za izdelavo sem rabil:

šelna z gumo - cca 20mm

pločevina cca 20x40mm

vijaki in matice

IMG_20180720_103336.thumb.jpg.207d89de7a9ef5b7e5a438f9fb2f2e1f.jpg

856305125_IMG_20180720_103359(1).thumb.jpg.451f291981294e32f4774d3d6c2475d7.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ok. Nosilec je montiran čvrsto in uporabno. Mene je edino motila avtonomija baterije. Z tvojo montažo je direktno polnjenje onemogočeno zaradi montažnega nosilca. Jaz sem montiral na sledeč način, da imam omogočeno še direktno. polnjenje, ker me je motilo, da ravno v trenutku, ko sem potreboval daljinca začne odpovedovati baterija.  Uporabil sem nosilce stare Sony kamere in nosilec za ključavnico kolesa okrog krmila.

image.jpg

image.jpg

Popravljeno . Popravil The Lakl
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
Ob 14. 9. 2018 ob 12:43, Danilo D pravi:

Uporablja kdo kamero oz. kakšno, za snemanje vožnje v avtu ?

V avtu imam tole kamero, poceni in dela tako kot je treba. Med vožnjo laufa non stop, posnetke presnemuje, če do česarkoli pride in ti kdo pametuje, mu pokažeš na kamero in že utihne. 

 

https://www.ebay.com/itm/Auto-Car-DVR-Camera-1080P-Video-Recorder-2-2-LCD-Dashboard-Vehicle-Universal-/202114541994

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko posnetkov na sekundo pa zmore? In kako dolgo snemaš na 32GB disk?

Je pa videti dovolj dobra za pravo ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Notri imam 16GB kartico, ne vem koliko sličic na sekundo posname, ker roko na srce, rabim kamero da mi posname kaj se dogaja pred mano, če me kdo izsili, prehiteva v škarje, mi skoči na cesto itd. Ne rabim super druper kvalitetnih posnetkov, tisto kamero imam na motorju za kar so posnetki v druge namene. Tudi nastavljeno imam, da mi po 20 min začne snemat nov filmček. Ko je kartica polna, začne vse skup presnemavati. Meni kamera zadostuje, če pa misliš, da rabiš boljšo, pa poglej za dražje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@JamesTheMan ..

...točno tako kamero imam tudi jaz. 

Meni služi točno enakemu namenu, kot si opisal zgoraj. 

.....pa 8 ali 9 € pride....     :eek:  ... je kartica precej dražja...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na motorju pa imam takole kamero:

https://www.ebay.com/itm/C6-Motorcycle-Biker-Action-Camera-Video-Camcorder-Dashcam-DVR-With-GPS-120-UK/163109003533?hash=item25fa0de10d:g:1TcAAOSwVNxaN3As:rk:8:pf:0

 

..in študiram, da kupim še eno, da jo dam na avto. Osnovno enoto daš v predal, eno kamerco daš spredaj, eno zadaj, pa si "ziher"z obeh strani...   :P     ... najbolj v redu pa je to, da nimaš tiste velike kamere napopane na šipi, da se nobeden ne spotika vanjo, sploh v tujini, kjer je (menda) prepovedana.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zivnorc pravi:

...na motorju pa imam takole kamero:

https://www.ebay.com/itm/C6-Motorcycle-Biker-Action-Camera-Video-Camcorder-Dashcam-DVR-With-GPS-120-UK/163109003533?hash=item25fa0de10d:g:1TcAAOSwVNxaN3As:rk:8:pf:0

 

..in študiram, da kupim še eno, da jo dam na avto. Osnovno enoto daš v predal, eno kamerco daš spredaj, eno zadaj, pa si "ziher"z obeh strani...   :P     ... najbolj v redu pa je to, da nimaš tiste velike kamere napopane na šipi, da se nobeden ne spotika vanjo, sploh v tujini, kjer je (menda) prepovedana.

js tut to študiram ... boš še zame ;) ... spet :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!