Skoči na vsebino

Kamere za snemanje med vožnjo


igralec

Priporočene objave

17 minutes ago, Spasku said:

Če kdo kupuje športno kamero naj pohiti :  GoPro HERO6 Black 4K60 HD Action Camera Camcorder - Certified Refurbished to kamero lahko sedaj kupite iz UK za neverjetnih 31 eu z 1letno grancijo in novo baterijo in nekaj opreme.Jaz ko sem vidu ceno sem jo takoj kupu ni mi blo jasno kako taka cena ampak izgleda ves ok.Sedanj ne vem če je še možno kupit ali je bila samo ena ali imajo več kamer tukaj je link če vam prikaže da je na voljo je to to .

https://www.ebay.com/itm/GoPro-HERO6-Black-4K60-HD-Action-Camera-Camcorder-Certified-Refurbished/303113606638

Free shipping

A si vzel?

Malo sumljiv prodajalec ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Tex said:

A si vzel?

Malo sumljiv prodajalec .. 

Ma vzel sem za 31eu če bo kaj narobe mi bo pay pal vrnu  dnar ni panike :)429 eu na mimo vrste kamera  in če kupim še opremo na mimovrste dam še 50eu in to je to

https://www.mimovrste.com/dodatki-za-kamere/max-pribor-za-gopro-mac2001b-43v1?yottly_online=detail&yottly_recommender=personalised-substitutes&yottly_online=detail&yottly_recommender=personalised-substitutes

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Spasku said:

Ma vzel sem za 31eu če bo kaj narobe mi bo pay pal vrnu  dnar ni panike :)429 eu na mimo vrste kamera  in če kupim še opremo na mimovrste dam še 50eu in to je to

https://www.mimovrste.com/dodatki-za-kamere/max-pribor-za-gopro-mac2001b-43v1?yottly_online=detail&yottly_recommender=personalised-substitutes&yottly_online=detail&yottly_recommender=personalised-substitutes

Tak kit se ti še bolj splača na ebayu vzet .. :)

Ql, držim pesti! Bi pa znali stornirat vseskup, ko bodo opazili (1. april) ...

Popravljeno . Popravil Tex
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem opazil, da se je danes pojavilo kar nekaj GOPRO 7 kamer za smešno nizko ceno, kar je skoraj 100% neki nateg, razen, da so jih kje ukradli celi kamion...

Res me zanima kaj boš dobil za 31 EUR, GORPO 6 kamere z računom skoraj ziher ne ... sicer je ''Refurbished'' pa še vedno smešno poceni ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, boych said:

Sem opazil, da se je danes pojavilo kar nekaj GOPRO 7 kamer za smešno nizko ceno, kar je skoraj 100% neki nateg, razen, da so jih kje ukradli celi kamion...

Res me zanima kaj boš dobil za 31 EUR, GORPO 6 kamere z računom skoraj ziher ne ... sicer je ''Refurbished'' pa še vedno smešno poceni ... 

nimam pojma bomo vidli sproti bom poročal če dobim in če bo delovala :lol1:račun me ne sekira preveč mogoče da je so ukradene

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bit da ne bo sprejel plačila in mogoče zahteval še kakšen shiping zraven tud to se mi je dogodilo v tem primeru bom preklical.Sedaj gledam na paypalu da ni še sprejel.

1 April 2019
eBay - bhcassa08@mail.co.uk (butler3320)
-negative 25,55 GBP
Payment
bhcassa08@mail.co.uk (butler3320) hasn't accepted yet pending
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma verjetno boš dobil sporocilo da je nekdo 'vdrl' v racun prodajalca in ga zlorabil.. Dobis nazaj dnar in to je to.. 

Mozno pa je, da si mel hudo sreco in jo dejansko dobis za tak dnar.. Upam da! :OK:

Edit: kolko vidim je oglas ze odstranjen.. 

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo kamere denar bom dubu nazaj provat ni greh:lol1:

Hello spasku

You were recently involved in a transaction for the following item:  
303113606638 - GoPro HERO6 Black 4K60 HD Action Camera Camcorder - Certified Refurbished

We’re writing to let you know that an unauthorized third party may have accessed the seller’s account to list this item. The item has been removed from the site, and the transaction was cancelled. We ask that you take the following precautions:

- If you already paid for the item, you may be protected by eBay. Open a request with the Resolution Center and choose, "I bought an item. I haven't received it yet." You can access the Resolution Center by visiting:
  resolutioncenter

Payment status - Unpaid Unpaid

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  kaj je folk naivn, fak 30€ gopro lool

1.april pa take fore ane ... :D

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Rogerg said:

:lol1:  kaj je folk naivn, fak 30€ gopro lool

Nisem niti razmišljal za 30 eu nisem mel kaj izgubit prek paypala prvo mi je palo na misel da je ukradena in sem reku poizkusim na kraju se je izkazal udor.

Tu je ena na licitaciji sicer ne vem koliko bo šla gor bom pa sledu glede shipinga bo 8  US na naslov od prijatlja.

https://www.ebay.com/itm/GoPro-HERO6-Black-Camera-HD-4K-CHDHX-601-Hero-6-64GB-Card-Extreme-Sports-Bundle/233185709322?epid=239075024&hash=item364af38d0a:g:W6gAAOSw20Zb4yfL&shqty=1&isGTR=1#shId

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm dron bidou en mesec pa sm pol obupov...  nevem al umetno dvigajo cene al res kdo tolk da ...ker ful narase cena nakonc... bol prnas na bolhi kupit nakonc al pa novo...

drgac sm pa lani hotu kupt stojalo za motor , oba spredi zadaj za 25€.... itak sm biu vesel... sam pol je takoj po parih urah ze blo javljeno da dobim kes nazaj.... nic ni 'zastonj' ne 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 10. 1. 2018 ob 14:24, Snečer pravi:

youtube ti v vsakem primeru "uniči" kvaliteto in to kar opazno, enako se zgodi tudi z vsakim editorjem, ko video malo obdelaš in ga kompresira

Sem tudi sam opazil poslabšanje kvalitete ob prenosu na youtube. Samo kako si razlagaš dejstvo, da so nekateri posnetki bistri kot Soča na izviru? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj desno klikni na tri pikice ter si spremeni kvaliteto posnetka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

malo so barve čudne, s čim si to snemal

 

Cheap shit kamerco... manta 4k. Vem vem samo sem rekel za prvo kamerco bo ok.

Naslednja bo gopro ali pa DJI osmo action. Barve nisem nič spreminjal bom probal pri naslednjem delu.

Delam pa z ADOBE PRO CC, vse je zame prvič ?. Snemal sem z 2.5k resolucijo ampak sem posnetek dal za 1080p. 

In tudi ta muska notri mi gre na živce, ker una ženska non stop otresa :P

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, da imaš rad vse Exclusive, ampak za takšno snimanje in YT je 1080p povsem dovolj. 4k se še leta ne bo prijel, kaj šele da bodo tvji po vseh domovih itd.

Moj nasvet.

Nabavi si videokamero od firme Garmin, vrhunski posnetki, vrhunski in preprost urejevalnik, kjer lahko narediš vse, pa lahko boš dodajal podatke iz GPS itd. Vse na enem mestu...

Tukaj gopro in konkurenca pogrneta na celi črti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snečer pravi:

malo so barve čudne, s čim si to snemal

 

Malo?
To (roko na srce), res ni posrečena zadeva. Modrine oblakov sploh ni videti, vse ostalo pa zgleda, hmmm , tako plastično, kot bi gledal maketo železnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Snečer pravi:

Saj vem, da imaš rad vse Exclusive, ampak za takšno snimanje in YT je 1080p povsem dovolj. 4k se še leta ne bo prijel, kaj šele da bodo tvji po vseh domovih itd.

Moj nasvet.

Nabavi si videokamero od firme Garmin, vrhunski posnetki, vrhunski in preprost urejevalnik, kjer lahko narediš vse, pa lahko boš dodajal podatke iz GPS itd. Vse na enem mestu...

Tukaj gopro in konkurenca pogrneta na celi črti.

 

Katero garmin kamero imaš ti?

 

https://www.mimovrste.com/sportne-kamere/garmin-sportna-kamera-virb-ultra-30  tale zgleda ok.

 

@Kričač tako, kot sem rekel... delal sem to prvič v svojem življenju. Mogoče modrine oblakov ni, ker je bilo vse sivo in v megli? :)

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Vito23 pravi:

Katero garmin kamero imaš ti?

 

https://www.mimovrste.com/sportne-kamere/garmin-sportna-kamera-virb-ultra-30  tale zgleda ok.

 

@Kričač tako, kot sem rekel... delal sem to prvič v svojem življenju. Mogoče modrine oblakov ni, ker je bilo vse sivo in v megli? :)

Če bi imel jaz GSko, bi si kupil Garmina kamero.

Zakaj?

Od 2016 imajo BMWji vsi OBD2 vmesnik, kamor lepo pritisneš en poceni OBD2 bluetooth vmesnik (par 10 eur...), ki nato počrpa podatke iz računalnika motorja in jih pošlje na kamero. Poleg ostalih GPS podatkov in senzorjev. Tako ti pokaže temeprature, navor, obrate, itd...

Nato si kupiš Virb Ultra 30, ki podpira te zadeve pa lahko narediš takšen video s podatki

dejansko ne rabiš ničesar narediti, ker kamera vse sama izvozi v program, ti se samo igraš s števci itd...

Pika na i je seveda Garminov program za obdelavo videa, Garmin virb edit, ki je sila preprost za uporabo, omogoča pa vse kar rabiš, rezanje, obračanje, muzika, napisi, števci gore, dole, sestavljanje...ni da ni. Itak da je brezplačen.

p.s.

jaz imam še staro Garmin Virb Elite, ki za svoja leta še vedno dela povsem spodobne posnetke... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
1 hour ago, Vito23 said:

Malo sem se igral ? 

Sem ugotovil kaj je blo narobe pr kameri. Nastavitve so bile nastimane na najbolj svetlo.

 

 

Ne vem sicer kero kamero maš, ampak investiraj v ND filtre. ISO daš na sončen dan na najmanj kar lahko, FPSje na 30 ter shutter speed na 2x FPS, torej 1/60. To seveda če imaš ND filter. :) Posnetek bo bolj prijazen očem in tudi občutek hitrosti na njem bo veliko boljši.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!