Skoči na vsebino

4t motor


scooter

Priporočene objave

Evo mene zanima za 4 takltne motore kako jih predelati ker sem se odločo da nem kupo 2t, ker rem delat za 125 čes 6 mescov. amm, ki lahko dele dobim pa kaj vse gre zamenjat da dobiš na hitrosti pa pospeških... ajde folk cyaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene zanima za 4 takltne motore kako jih predelati ker sem se odločo da nem kupo 2t, ker rem delat za 125 čes 6 mescov. amm, ki lahko dele dobim pa kaj vse gre zamenjat da dobiš na hitrosti pa pospeških... ajde folk cyaaa

če misliš da boš zdaj za 6 mescov kupil 4T skuterja se ti ne splača nič predelovat, 6 mescov boš že preživel potem pa kupi 2T 125ko ;) nasplošno pa na 4T skuterjih lahko predelaš k***c :) nikamor pač ne grejo jebiga boš že preživel 6 mescov potem pa kupi 125ko ;) vse kar boš vrgel v 4T skuterja je brezpredmetno ker ne boš prodobil skoraj nič pa še zelo drago je ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si se odloču da ne boš kupu 2t si se tud že odloču da ne boš meu močnga motorja, 4t da moč šele z dosti večjimi kubiturami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar sm napisal....glede na to da imam kmalu servis in bo med drugim treba tud zračni filter zamenjat, me zanima ali se mi splača dat notri športnega. Ali je sploh kakšen efekt (zvok...). Naj napiše če ma kdo izkušnje.

Motor je pa Gilera VX 125 4T letnik 2005.

lp :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj ne! grdi zvok,mogoče motor malo pridobi na odzivnosti samo bo ga v višjih obratih začelo dušit zaradi prevelike količine dovedenega zraka v uplinjač! ta 125tka menda ni ajnšpric ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene zanima za 4 takltne motore kako jih predelati ker sem se odločo da nem kupo 2t, ker rem delat za 125 čes 6 mescov. amm, ki lahko dele dobim pa kaj vse gre zamenjat da dobiš na hitrosti pa pospeških... ajde folk cyaaa

To nires,da se neda ,res pa je da malo več stane.Doma imam dve Hondi Zoomer 50 ccm 4-t eno sem sam predelal original je šla samo 45 Km/h podrejal samo na prenosu prednjo šajbo zdaj gre 55 + Km/h v drugo pa sem vgradil Polinija za 300 EUR(auspuh brez kat.,elektronika,usisna cev in valčki) vse je bilo v garnituri in zdaj gre točno 73 takrt pa zgleda izključi elektronika saj gre enako po ravnini kot v dolino tudi 1 Km/h negre več.Ampek 73 Km/h je kar vredu in tudi poraba ni velika kar verjetno pripomore vbrizgalni sistem. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ku kupujes 4t skuterja.. moje mnenje je da bo bolse da potrpis ta skuter bos potem tudi tezko prodav.. ce pa negre drugace :evilgrin: pa kr kup 125 pa pac mal tvegas :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar sm napisal....glede na to da imam kmalu servis in bo med drugim treba tud zračni filter zamenjat, me zanima ali se mi splača dat notri športnega. Ali je sploh kakšen efekt (zvok...). Naj napiše če ma kdo izkušnje.

Motor je pa Gilera VX 125 4T letnik 2005.

lp :whistle:

če ne boš povečal dovoda goriva, ne devi večjega zračnega filtra, ker bo preveč zraka, premalo goriva, nastavljen pa je motor na ravno pravo količino zraka/goriva.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

KIT80, nadgraditev skuterja na 80cc. S kompletom KIT80 boste nadgradili 4-taktni skuter iz 50cc na 80cc in s tem znatno povečali njegovo moč, navor in hitrost. Komplet vsebuje vse potrebne dele (cilinder, bat, batne obročke, sornik, tesnila ) za nadgradnjo 4-taktnih 50cc skuterjev kitajskega porekla.

KIT80, nadgraditev skuterja na 80cc Cena: 150,00 EUR (35.946,00 SIT)

A mislite, da se splača to narest pri kitajcih, al bi prej razpadel vse skupi?

post-17029-1187891791.jpg

Popravljeno . Popravil Rok2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KIT80, nadgraditev skuterja na 80cc. S kompletom KIT80 boste nadgradili 4-taktni skuter iz 50cc na 80cc in s tem znatno povečali njegovo moč, navor in hitrost. Komplet vsebuje vse potrebne dele (cilinder, bat, batne obročke, sornik, tesnila ) za nadgradnjo 4-taktnih 50cc skuterjev kitajskega porekla.

KIT80, nadgraditev skuterja na 80cc Cena: 150,00 EUR (35.946,00 SIT)

A mislite, da se splača to narest pri kitajcih, al bi prej razpadel vse skupi?

placa se, splaca pa ne, razpadlo bi pa prej al slej, ce 2T, nevem zakaj 4T pa se kitajc nebi .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

no jst sm si nabavu pred 1 mesecom baotian bt49qt - 12g najnovejši in mi gre do 75 z blokado notr ( oziroma mislim da sploh nima blokad - mi je serviser reku) drgač mi je šu na začetku 50 in se mi je nevem kako akumolator spraznu pa še neki sm pokvaru pa sm ga pelu na servis in evo 75 končna sam pospeški so tko tko pa zvok ma k 150 ccm tko da je prov luštn za 1000 evrov jah pa tud mene zanima kje se da dobit auspuh alpa kit 70, 80ccm (pa če kdo dela "handmade" ) =)=) jah navit je k k***a

post-17557-1190551732_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KIT80, nadgraditev skuterja na 80cc. S kompletom KIT80 boste nadgradili 4-taktni skuter iz 50cc na 80cc in s tem znatno povečali njegovo moč, navor in hitrost. Komplet vsebuje vse potrebne dele (cilinder, bat, batne obročke, sornik, tesnila ) za nadgradnjo 4-taktnih 50cc skuterjev kitajskega porekla.

KIT80, nadgraditev skuterja na 80cc Cena: 150,00 EUR (35.946,00 SIT)

A mislite, da se splača to narest pri kitajcih, al bi prej razpadel vse skupi?

a mi napišeš na PM alpa kle napišeš kje si dobu to informacijo za kit 80cc, poznaš kšn auspu za ta motor na sliki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ma 4t skuterja vse še je original dela brez problema samo pospeški me motijo, pa sem kupil variomat malossi mulltivar zraven pa sem dobil 7.0g valčke. Zanima me če so v redu ali bi moral dati lažje noter?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 let pozneje...

Imam en odvečen 90cc kit za 4T 50cc kitajčka :)

Premer bata fi 52 mm :)

post-17572-005338200 1287507408_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil rumenicestak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imam en odvečen 90cc kit za 4T 50cc kitajčka :)

Premer bata fi 52 mm :)

post-17572-005338200 1287507408_thumb.jpg

kaksna bi bla cena tega kita?

kire firme pa je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kaksna bi bla cena tega kita?

kire firme pa je?

150€ :)

Firma za kitajca ni važna, glavn je, da dobr sune in da dela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!