Skoči na vsebino

"sail" izvenkrmni motorji


akisek

Priporočene objave

Pozdravljeni !

Na Hrvaškem uvaža neke izvenkrmne motorje "sail" Drin d.o.o in zanima me če kdo kaj ve o teh motorjih?Zanimiva je seveda izredno nizka cena !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

S kitajskimi jajci ni načelno nič narobe, problem je v servisu in rezervnih delih. Motor je toliko dober, kolikor dober servis ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kitajskimi jajci ni načelno nič narobe, problem je v servisu in rezervnih delih. Motor je toliko dober, kolikor dober servis ima.

no, nevem če je to res. kitajska 4kulka je v enem tednu dobila luft na prav vseh končnikih. tud če majo prefektn servis, bo zadeva čez en tedn spet sesuta. Outboard pa nesme crknit. če crkne, se tud vozniku lahko zgodi enako :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je baje licenčna Yamaha. Dva prispevka o teh motorjih sta bila v hrvaški reviji More, pa če kdo rabi lahko najdem, skopiram, pošljem... Osebno sem skeptičen, je pa res, da se bomo mogl počasa navadet na kitajske izdelke, oziroma jih že verjetno imamo doma, pa tega sploh ne vemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

V zadnjem času razmišljam o nakupu izvemnkrmnega motorja (seveda 5KM) in opažam da je na hrvaškem kar razširjen kitajski primerek jamahe po imenu PARSUN. delajo 4-taktne motorčke od 2,5-40 konjiče. Če ga slučajno že kdo ima bi blo dobrodošlo kšno mnenje sicer sem pa nekaj prebral po hrvaških forumih in so uporabniki zadovoljni; s servisom ni težav ker je motor identičen jamahi in ga servisiraš na jamahinih servisih. Težava nastopi v tem ker ga pri nas nihče ne prodaja razen nekega osebka na salamoncu. je pa zanimiva cena: 690 € za 5KM. torej če se komu sanja kje se to pri nas kupi in kakšne težave so pri uveljavljanju garancije - z besedo na dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

pa kakšen SAIL in drugi...Poglejte si vrhunske motorje PARSUN s certifikatom CE za najmanj denarja. So boljsi, kakovostnejsi in bolj zdrzljivi. Res vrhunski motorji za najmanj denarja. Tudi sam sem preveril in so res najcenejsi in najboljsi. Vec lahko najdete na www.parsun.de oz. mislim da je stran ze v izdelavi za www.parsun.si - cene imajo se nizje od Nemcev - to sem zasledil na bolhi!!!

FOLK RAJE NE KUPUJTE SAIL in druge kitajce... najboljsi med njimi je res PARSUN (sploh pa za isto ceno med njimi) - to sem zasledil po tujih forumih, ko so delali teste in analize, PARSUN stalno vlaga v razvoj, od 2012 dalje novi mocnejsi modeli v razvoju, na raspolago je tudi elektro 4km in 5KM, imajo nekaj delov tudi zamenljive mislim da z YAMAHA, garancija in servis zagotovljena v SLO in EU, rezervne dele dobite ze skoraj povsod,...

Prihodnost je v: PARSUN IZVENKRMNI MOTORJI :010:kva2::yea1::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!