Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Bmflar
      Tuki se ne bi mogu strinjat ... Ima dober čut za take z drekpumpami, tko da lohka rečem samo vse lepo... Se prilagaja glede na skupino. Je pa res bolj žive narave
    • Kmet2
      Maal apdejta....ostalo je javno na fb, ni treba nič odpirat Skalar😉
    • marincspeedshop
      Najbol enostavno je pustit nosilec, dol posraufi pa stopalko in scit pete. Ali pa linkpipe toliko skrajsat da vsaj zacetek dusilca pride pod original nosilec od voznikove stopalke.
    • avion
      ZDravo, V ponedeljek sem "razkopal" skuter ter relativno hitro ugotovil, da svečka ne da iskre. Sem probal z večimi svečkami in nobena ni reagirala. Sem kar hitro zaključil, da je težava v CDI enoti. Sem jo tudi danes kupil originalno. Prinesem domov. Priklopim, probam najprej in dela. SUPER. Potem še nekja menjavam svečke in že vidim, da svečka najprej zelo švoh...potem pa je ni več....sploh.... Za vsak slučaj sicer še probam da dam svečko v cilinder, vendar mrtvo. Potem probal še vse živo...med drugim odklopil omejevalec obratov...vendar brez uspeha. Kaj pa sedaj? Očitno CDI enota ni. Edino kar je tko "low hanging fruit" je še, da bi bil kabel od CDI-ja do svečke. Seveda pa sedaj ne bi rad se še v dodatne stroške spuščal po nepotrebnem, kot sem se sedaj za CDI enoto. Kako bi najlže potestiral in ugotovil, kaj je narobe? Any idea? A mislite, da je verjetno, da navitje?  Kakšna banalnost, kot npr. kaka varovalka ni...ker po tem, ko motor nekaj časa stoji...očitno na začetku nekaj časa daje iskro
    • maus
      ninđa .. ninđa gre povsod ..  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!