Skoči na vsebino

Triumph Street Triple 675


T-boy

Priporočene objave

Jebemu pol ne vem, če vaju peljem v dolomite, ker mislim, da bom še pred mejo diabetes fasal tako bo to kjut in kičasto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem primerjal malo cene in je tale st3 pri nas precej drag.

FUl bi rad kupil ta motor ampak vseeno cena je zasoljena IMHO.

Triumph Street triple KaWASAKI Z 750 Honda hornet 600 Aprilia Shiver Ducati monster 695

Slovenija 8130 6873 6690 8799 6995

Nemčija 7600 7895 7490 7999

Italija 7150 7290 7490 8075

Avstrija 8990 8499 8490 9690

Skratka ni skladna z konkurenco pri nas. Če greš še kupit sprednjo polmasko, pa kak gel zic se hitro že na visoki ceni.

Pa še uvoznik stupit je znan kot velik stiskač ki še ni slišal za popuste.

-Kaj mislite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni motor, ki bi ga lahko primerjal z Kawlom ali Hornetko.

Če hočeš izstopat iz povprečja, je treba kakšen ojro več odštet :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še uvoznik stupit je znan kot velik stiskač ki še ni slišal za popuste.

Hja tu se pa definitivno ne bi mogel strinjat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ frips - vse lepo in prav a si pogledal v prejšnjem kakšna ogromna razlika je recimo pri nas med primerjanimi? -V nemčiji je Z celo dražji od Tripla; ne resno mi ni jasno kako je lahko TOLIKO dražji napram konkurenci le pri nas v Ita pa pride 7150.

@Kec - No povej svojo izkušnjo. Jaz celo poznam člana njegove familije ki niti centa popusta ne dobi od njega; pa so v dobrih odnosih da ne bo pomote.

Popravljeno . Popravil INFINITI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Infiniti, tudi meni je cena pri nas sumljivo (pre)visoka :glare: . Ko bom kaj laufal okrog Stupit-a, javim kako in (za)kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Infiniti, tudi meni je cena pri nas sumljivo (pre)visoka :glare: . Ko bom kaj laufal okrog Stupit-a, javim kako in (za)kaj.

Nekako predvidevam da bo odgovor nekaj v stilu "povpraševanje je izredno visoko, dobili bomo le nekaj modelov...." No vsekakor javi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bil v Stupit-u in se malce pogovoril glede (pre)visoke cene :angry: . Novost je ta, vidna tudi na njihovi strani, da je kao prednaročniška cena do novega leta 7900 EUR (namesto 8130 EUR :slap: ). Bolje, ampak še vedno mi ni jasno :hmm: , zakaj dobi Švabo oz. Makaronar enak motor za dobrih 7600 EUR. Bom pobaral še šefa, kako in kaj...

V začetku oktobra (baje) pripeljejo belega :worship: :worship: :worship: in črnega. :bounce: :bounce: :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem videl danes to ceno - še vedno malo previsoka IMHO - a velja tudi za dobave v 08 al samo za zdejšnje dobave?- ker itak vsi cene zbijajo na koncu sezone.

BTW sem šel na uradno stran od triumph pogledat pod accesories in malo pretvoril v EUR glede na moje željene dodatke.

http://www.triumph.co.uk/uk/clothingAccess...GID=2&BIKE=

Rear hugger : 56 EUR

Seat cowl : 125 EUR

Fly screen: 168 EUR

Flyscreen visor: 56 EUR

CF tank pad: 42 EUR

Belly pan: 202 EUR

Gel Seat: 130 EUR

Alarm: 377 EUR

Arrow slip on: ni podatka ampak predvidevajmo ene 500-600 EUR

Skratka s Stupitovo "akcijsko" ceno 7.900 in dodatki bi preračunano pljunil za angleškega nakeda cca 9.600 EUR :blush: - VELIKO!!

Sem poslal par mailov, če ga lahko kdo drug uvozi ceneje - če bo kaj pametnega sporočim.

Popravljeno . Popravil INFINITI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka s Stupitovo "akcijsko" ceno 7.900 in dodatki bi preračunano pljunil za angleškega nakeda cca 9.600 EUR :blush: - VELIKO!!

Se ti ne zdi, da že malo pretiravaš. Kje pa piše, da moraš kupit vso dodatno opremo. Čisto tako mimogrede, kaj voziš sedaj?

Pa še nekaj. Od kod ti ta nick name. Me spominja na na odlične Hi Fi zvočnike, ki prihajajo, če se še prav spomnim iz najstniških cajtov, tudi iz Anglije.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni motor, ki bi ga lahko primerjal z Kawlom ali Hornetko.

Če hočeš izstopat iz povprečja, je treba kakšen ojro več odštet :naughty:

Ja res je, tega motorja res ne mores primerjati s Kawasakijem ali Hondo Hornet, v bistvu ga ne mores primerjati z nobenim motorjem druge znamke, ker samo Triumph zna narediti tako grd motor kot je ta Street Triple 675... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je, tega motorja res ne mores primerjati s Kawasakijem ali Hondo Hornet, v bistvu ga ne mores primerjati z nobenim motorjem druge znamke, ker samo Triumph zna narediti tako grd motor kot je ta Street Triple 675... :whistle:

De gustibus non e disputandum! :winkiss:

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T-boy, mogoce ves, al bosta tut za probat al samo za bozat ? :whistle:

...po dosedanjih izkušnjah bomo samo božali. :stupid: Za več ga bo pa treba kar kaufnit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem videl danes to ceno - še vedno malo previsoka IMHO - a velja tudi za dobave v 08 al samo za zdejšnje dobave?- ker itak vsi cene zbijajo na koncu sezone.

Skratka s Stupitovo "akcijsko" ceno 7.900 in dodatki bi preračunano pljunil za angleškega nakeda cca 9.600 EUR :blush: - VELIKO!!

Sem poslal par mailov, če ga lahko kdo drug uvozi ceneje - če bo kaj pametnega sporočim.

Jep, gulijo nas. :angry:

Glede dodatkov, te razumem, sam se bolj nagibam k "manj je več", še najbolj me rajca Arrow-ow ilegalec 3 v 1. :kva2: Cena, sitnica. :slap:

Za vsak podatek o drugih variantah bomo hvalezni. :worship:

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Pa še nekaj. Od kod ti ta nick name. Me spominja na na odlične Hi Fi zvočnike, ki prihajajo, če se še prav spomnim iz najstniških cajtov, tudi iz Anglije.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Rocky, moji prvi so bli tudi Infinity-ji. In še špilajo (pri fotru), so pa "Made in USA". :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi pa Triumpha kupoval pri enem Stupitu če je pa že dolga leta uvoznik Ipsekom iz Ljubljane in je tudi edini prisoten na raznih sejmih, kar je tudi nek garant za kasnejšo podporo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!