Skoči na vsebino

Triumph Street Triple 675


T-boy

Priporočene objave

Zakaj bi pa Triumpha kupoval pri enem Stupitu če je pa že dolga leta uvoznik Ipsekom iz Ljubljane in je tudi edini prisoten na raznih sejmih, kar je tudi nek garant za kasnejšo podporo?

Podjetje Ipsekom se je z Triumphi bavilo..hmm.. honorarno. Pred leti je vso zadevo (generalno zastopstvo) prevzel Stupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je, tega motorja res ne mores primerjati s Kawasakijem ali Hondo Hornet, v bistvu ga ne mores primerjati z nobenim motorjem druge znamke, ker samo Triumph zna narediti tako grd motor kot je ta Street Triple 675... :whistle:

Pa pazi, da si ne boš kaj naredil! :P :BUA: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pazi, da si ne boš kaj naredil! :P :BUA: :naughty:

Saj je res, da je vse skupaj stvar okusa, ampak vseeno, ta dva s fraco vstreljena lustra, ki bi naj bile luci...FUJ! Pa prepoznavnost gor ali dol, zal meni osebno pokvari celoten izgled motorja...

post-5704-1190718297_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je res, da je vse skupaj stvar okusa, ampak vseeno, ta dva s fraco vstreljena lustra, ki bi naj bile luci...FUJ! Pa prepoznavnost gor ali dol, zal meni osebno pokvari celoten izgled motorja...

Pa ravno te luči ga nardijo Triumpha... A obstaja še keri drug motor ki ima tako luči? Ne, glih zarad tega je sweeeeeet :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ravno te luči ga nardijo Triumpha... A obstaja še keri drug motor ki ima tako luči? Ne, glih zarad tega je sweeeeeet :winkiss:

Ne, ha,ha,ha, res ne obstaja noben drugi motor s taksnimi lucmi!!! :grrr :slap:

A se cudis????? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ha,ha,ha, res ne obstaja noben drugi motor s taksnimi lucmi!!! :grrr :slap:

A se cudis????? :lol:

Meni so pač všeč... Pa še veliko drugim ljudem... To da ja neki posebnega, ker ga nima vsak 1., je pa pri meni velik bonus...

Nemaramfazerkpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti ne zdi, da že malo pretiravaš. Kje pa piše, da moraš kupit vso dodatno opremo. Čisto tako mimogrede, kaj voziš sedaj?

Pa še nekaj. Od kod ti ta nick name. Me spominja na na odlične Hi Fi zvočnike, ki prihajajo, če se še prav spomnim iz najstniških cajtov, tudi iz Anglije.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Nikjer ne piše - da bi bil takšen kot bi ga jaz hotel imeti je pa vse tole gor na njemu. Sedaj ne vozim ničesar lastnega - to bo moj prvi moped. Um ja nick ni od zvočnikov temveč:

http://www.infiniti.com/ - razlika je v Y ali I na koncu besede

Danes sem klical Stupita - nema testnih; šele next year. TOle bo le za buljenje v oktobru. Glede cene ne popušča, v kratkem pride uradni cenik dodatkov. Kredit ki ponuja je slab 8-9 effektivne obrestne mere (LOL). Glede opreme sem ga povprašal če recimo že od začetka naročim arrow dvojni SLIP-ON (ne tega race) ali je cena drugačna od naknadne vgradnje in je rekel da ni. Ja kaj pa naj pol delam z še enim ganc novim original rorom? Tudi oprema v paketu ni nič cenejša od naknadnje vgradnje. Skratka skregano z logiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Street Triple : 7 590 €

Speed Triple : 10 990T €

Podatek od, 06.10.2007

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky-Triumphator B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina napaka je to da ga še nisi naročil :headbang: , bi se lahko pridružil na R.A.T. furi. Ok sej to se lahko še vedno. :grim Ampak napaka pa je, da ga še nisi naročil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil v moto salonu. ne vem če ne bom v ponedeljek kr belega naročil. samo pri ceni pa ne spuščajo niti malo. pizduni :whistle:

Lahko poveš v katerem salonu. Ker v MB jim samo Daytona sameva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
torej ga že ma kdo u garaži??

danes ravno vplačal. Tako da v ponedeljek gremo po njega. Aja pri nas niso resni. Vprasaš kaj se da na ceni naredit. pa rece saj je akcija. J... se naj on z to akciji pa aro 500 euriča. Pa se motora nisem videl. Neki zastopnik pa nima motorov v trgovini. No Motoradklinik Grala ima 2

Sicer belega in zelenega. Seveda odločitev beli. Cena ima 8800Eur. ampak pol odstejemo daveka pa poust pa pridemo na ceno 6600 evr. Pol pa davek pa homologacija, pa sem na isti ceni kot da ga pri nas probam. Pa se probe fahren je mogoče. tako da Joshep car si od prodajalca. Aja + gel sedez pa pokrov pa se par dodatkov mi je dal zraven. No se slikice vam pripepim tako da se malo nagledate! Aja voznja pa res nimam besed.

post-16508-1193858915_thumb.jpg

post-16508-1193859206_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!