Skoči na vsebino

Triumph Street Triple 675


T-boy

Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

Kakšna je kaj velikost tega motorja? Bi bil primeren za nekoga z 184 cm in 90 kg?

Na "uč" mi deluje nekam majhen...

 

odvisno kater model gledaš... novi model je velik manjši od starejšega.

pri tvoji višini s prejšnjim sigurno ne bi smel imet problemov... za novega pa ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velik je enako kot "konkurenčni" nakedi, edino kar je razlika med japonskimi, je da je street ožji in predvsem 30kg lažji in daje občutek da je kot en bicikel :P 

drugače za dobit vsaj malo občutka kako "pašeš" na kakšen motor je http://cycle-ergo.com/

 

najboljše pa poskusiš in vidiš kako ti ustreza. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je kaj velikost tega motorja? Bi bil primeren za nekoga z 184 cm in 90 kg?

Na "uč" mi deluje nekam majhen...

jest mam 179 in 92kg.. niti slučajno se mi ni zdel premejhn.. prej prelahek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Malce stara tema, pa da ne odpiram nove. Zanima me, če je kdo tukaj ki si lasti 2010+ letnik Street Triple R? Zanima me predvsem vaše mnenje, kako se kaj obnese na daljše razdalje, problemi, vzdrževanje,... skratka vse kar bi lahko pritegnilo ali odvrnilo od nakupa... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, JezniPohorc said:

Malce stara tema, pa da ne odpiram nove. Zanima me, če je kdo tukaj ki si lasti 2010+ letnik Street Triple R? Zanima me predvsem vaše mnenje, kako se kaj obnese na daljše razdalje, problemi, vzdrževanje,... skratka vse kar bi lahko pritegnilo ali odvrnilo od nakupa... :)

ja, jaz ga imam - dotično tega na spodnji sliki

DSC_1576-1.jpg

meni se obnese super - mislim, da z njim ne bi mogla biti bolj zadovoljna. če malo poguglaš kakšne tuje teste, kjer so ga vozili tisti, ki imalo malo več znanja in izkušenj za primerjavo, boš videl, da ima same dobre ocene in mislim, da ga na večih mestih tudi pohvalijo kot absolutnega zmagovalca v svoji kategoriji

če te res ful zanima, se lahko enkrat zmenimo pa ga prideš pogledat... lahko ti ga tudi posodim za en krog.

 

http://www.motorcyclenews.com/bike-reviews/triumph/street-triple-r/2008/

 

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Novi Street Triple 765 je premaknjen v svojo temo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Pozdravljeni,

v upanju na pomoč obujam staro temo.

 Sem pred nakupom svojega 2.motorja in po mnogih recenzijah sem se nakuril za streeta l.2013. (v SLO ni veliko izbire ☺️) To, da je uvožen iz IT in z vprašljivimi km me ne moti, alarm pa v glavi prižiga ABS "mrežica" na zadnjem disku.

Motor ga "uradno" namreč nima in tudi spredaj so diski brez.

Majstre zato sprašujem ali je taka kombinacija možna ali raje tace stran. 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, LUKZ said:

Pozdravljeni,

v upanju na pomoč obujam staro temo.

 Sem pred nakupom svojega 2.motorja in po mnogih recenzijah sem se nakuril za streeta l.2013. (v SLO ni veliko izbire ☺️) To, da je uvožen iz IT in z vprašljivimi km me ne moti, alarm pa v glavi prižiga ABS "mrežica" na zadnjem disku.

Motor ga "uradno" namreč nima in tudi spredaj so diski brez.

Majstre zato sprašujem ali je taka kombinacija možna ali raje tace stran. 

Lp

Pelji ga do uradnega Triumph servisa (Jerman) v Depali vasi.
Motor je lep kot nov z 2000 kilometri na leto (skoraj prelepo!). Jaz bi raje vzel z ABSje, bolj varno in lažje ga kasneje prodaš.

Malo poglej na mobile  de

1591465931_ScreenShot2020-06-29at21_19_36.thumb.png.279cc33130d9087a481dd752629d4b91.png


Lp.

B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, LUKZ pravi:

Pozdravljeni,

v upanju na pomoč obujam staro temo.

 Sem pred nakupom svojega 2.motorja in po mnogih recenzijah sem se nakuril za streeta l.2013. (v SLO ni veliko izbire ☺️) To, da je uvožen iz IT in z vprašljivimi km me ne moti, alarm pa v glavi prižiga ABS "mrežica" na zadnjem disku.

Motor ga "uradno" namreč nima in tudi spredaj so diski brez.

Majstre zato sprašujem ali je taka kombinacija možna ali raje tace stran. 

Lp

a daš link?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej hvala za hiter odziv.

Motor se prodaja na avto.net in glede na stevilo street-ov, mislim da se ga takoj najde ?.

Aja, pa motor sem sel ze pogledat, zato sprasujem glede ABS-a.

Popravljeno . Popravil LUKZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, LUKZ pravi:

Motor se prodaja na avto.net in glede na stevilo street-ov, mislim da se ga takoj najde ?.

Aja, pa motor sem sel ze pogledat, zato sprasujem glede ABS-a.

a je res tako težko en link prilepit?  sprašuješ za nasvet a obenem odgovarjaš , da naj si sami poiščemo oglas.. mal bedno se ti ne zdi?  v navadi je , da prilimaš link in potem vprašaš.

a je ta ? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13874355

2013 street 675 naj bi imel izklopljiv abs. https://www.motorcyclespecs.co.za/model/triu/Triumph_Street triole 13.htm

https://www.worldoftriumph.com/collections/100061032-6-2?type=street-triple-from-vin-560477

če spredaj nima abs koluta pomeni , da je bil po vsej verjetnosti zaleten - novi deli so dragi..

ob kontaktu je potrebno pogledati , če zagori abs lučka na armaturi - če ne zagori pomeni,da je izklopljena ali pa odstranjena .. seveda po zagonu motorja lučka ne sme svetiti..

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravicujem, linka nisem dal , da ne bi po krivici kake antireklame delal, nikakor pa ne z namenom norčevanja. (drugace je motor pravi).

Lucka ne sveti v nobenem primeru, res pa nisem sel gledat napeljave, ce je slucajno ven vzeta. Sem ravnokar klical tudi na Jerman moto center, kjer so mi dejali, da mozno da tista zadeva sploh ni za ABS, tako da sem zdaj se bolj zmeden.

Nic, izgleda, da bom šel še na en - tokrat bolj podroben ogled motorja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem no..ampak kar sem videl enkrat ko sem se ustavil truxtona in guzija v7 tam sta bila v ubogem stanju..

truxton par let mlajši in 1/3 kiometrov mojega bonija pa zarjavele izpušne cevi do amena.. pa jaz sem lahko najslabši zgled pranja in čiščenja motorja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor ob ogledu definitivno ni bil videti zanemarjen, sem pa premalo pozornosti namenil vilicam (mogoce kaksen nasvet za morebitni ponovni ogled?  )

 

 

 

 

Popravljeno . Popravil LUKZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni!

Mene pa zanima,če se dobi stranske nosilce za kovčka,in posledično tudi za zadnji kovček.Hvala lepa....Lep pozdrav..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hvala prijatu....dam za pivo,ko se vidimo  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Živjo. Morda kdo izmed lastnikov 675, ki je poskusil navesit stranske kufre ali torbe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!