Skoči na vsebino

Triumph Street Triple 675


T-boy

Priporočene objave

pred 16 urami, BlondDiversion pravi:

Živjo. Morda kdo izmed lastnikov 675, ki je poskusil navesit stranske kufre ali torbe?

jaz pred leti... od sw motech so se super obnesle.

 

post-22737-0-61084400-1397156017_thumb.jpg

post-22737-0-80113600-1408474729_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

💖💝hvala hvala hvala. Neko motožnj firmo sem obesila pred leti, pa so se mi torbe povesile in splozale na gumi. Ju luk luštn, bjuzifl ozadje, in predvsem hvala za foto info o firmi. Probam septembra ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, BlondDiversion pravi:

💖💝hvala hvala hvala. Neko motožnj firmo sem obesila pred leti, pa so se mi torbe povesile in splozale na gumi. Ju luk luštn, bjuzifl ozadje, in predvsem hvala za foto info o firmi. Probam septembra ;)

ni za kaj:)

pri teh torbah se ti to ne bi smelo zgoditi, ker sta med seboj povezani preko sedeža in ena drugi preprečujeta, da bi se povesile.

edino nosilce moraš zmontirat, kot so spodaj na sliki... pri meni je bilo malo izzivov zaradi akrapovičev ampak če imaš original lonce, potem ne bi smelo biti težav.

so pa fajn tudi zato, ker imajo opcijo, da se raztegnejo, če rabiš več prostora. meni je v te tri torbe uspelo spakirati za dobra dva tedna toskane in korzike:)

javi potem septembra kako se obnesejo;)

post-22737-0-54652000-1427659953_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!