Skoči na vsebino

Triumph Street Triple 675


T-boy

Priporočene objave

ja se zgodi. saj ga lahko pri meni vidiš, aja pa še pir dobis. :naughty:

Bomo spomlad mal na sprehod triumphe peljal pa bomo pir spil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se zgodi. saj ga lahko pri meni vidiš, aja pa še pir dobis. :naughty:

Ja, stari čestitke za novo pridobitev. :beer2:

Zdaj pa pridi počasi malo trenirat k Sebeju, da te nebo ta mrcina metala spomladi. :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak. :grim

sm mislil, da boš napisal, da si ga lahko ogledamo, dokler ga ne odpeleš B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mislil, da boš napisal, da si ga lahko ogledamo, dokler ga ne odpeleš B)

kaj ves mogoče si se črnega umislim. premišljujem o tem :naughty:

aja skoraj sem pozabil speeda mam v mislih, čez 2 leti

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ave Triumphator!

Vse lepo, dobro in neomejeno št. varnih km. Za ostalo ne rabiš skrbet, saj imaš ob sebi najboljše od najboljšega. Kot veš je to lahko samo Triumph. :worship:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mislil, da boš napisal, da si ga lahko ogledamo, dokler ga ne odpeleš B)

...bi blo fajn, a ne? :grim Še čakam na dokončno finančno stanje, pol pa spomladanski na juriš na Streeta ali Speeda. Ampak definitivno ne črnega... :grrr :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dejte fantje mal več domišlije no...jest sm pa tko mislu kolk bo moj bel Street unikatn..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dejte fantje mal več domišlije no...jest sm pa tko mislu kolk bo moj bel Street unikatn..... :P

Killroy, če imaš kaj domišlije, hitro popravi napako in vstavi pod tvoje ime pravi stroj. :naughty: Tam se namreč nahaja nekaj na s. :whistle: :P

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Killroy, če imaš kaj domišlije, hitro popravi napako in vstavi pod tvoje ime pravi stroj. :naughty: Tam se namreč nahaja nekaj na s. :whistle: :P

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky

Hehe...mejčkn bo še za počakat - pol bo pa tud ta malenkost popravljena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...mejčkn bo še za počakat - pol bo pa tud ta malenkost popravljena :)

Le glej, da ne pozabiš. Pa čimprej dobrodošel v naše vrste, bodoči Triumphator!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dejte fantje mal več domišlije no...jest sm pa tko mislu kolk bo moj bel Street unikatn..... :P

haha. tvoj da bo unikaten. moj je res kr je prvi v sloveniji... pst bi se ti nekaj druga tudi glede izpuha povedal pa ti ne smem. ti bo dedek mraz povedal :naughty:

aja črn je lep in to zelo. ampak če bi zdaj se odločal bi ostal na belemu :worship:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. Vem vem, sem se sam mal pošalil na račun tega da bi vsi mel/bomo mel/imamo belga Street-a :) Mam pa že dolg časa določene modifikacije & styling v mislih, tko da bo vseen mal izstopal od ostalih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Res me pali tale triple. Žal je slovenski uvoznik antipatičen in nepripravljen potruditi se za stranko.

Od kod bi bilo najpametneje uvoziti zadevo oz. kje bi ga lahko naročil, pa da bom imel najmanj drkancije in po možnosti kakšno boljšo ponudbo v roki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar je sledeča. jaz sem ga gnjavil vsak dan pa je moral neaj naredit. če pa stvar spremljaš malce po nemških in angleških forumih je podobna situacija. tako da motorov ni :headbang: pač triumph se je odločil narediti določeno količino, ta se je pa izkazala za zelo premajno, glede na povpraševanje.

aja mimogrede črnega lahko odpelješ iz salona samo $$$ moras met. belega pa naj ne bi bilo pred julijem. :naughty:

no drugace pa motoradklinik/ avstrija alternativa

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@hilton: a loh kšno fotko prostora pod zicem škljocneš ? k na netu ni ene dobre fotografije kr se tega tiče...me zanima kolk je kej placa :photo: Hvala že vnaprej :yea1:

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res me pali tale triple. Žal je slovenski uvoznik antipatičen in nepripravljen potruditi se za stranko.

Od kod bi bilo najpametneje uvoziti zadevo oz. kje bi ga lahko naročil, pa da bom imel najmanj drkancije in po možnosti kakšno boljšo ponudbo v roki?

Prejšni teden je mel črnega v trgovini. Poklič, če ni že rezerviran pa ga uzam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni teden je mel črnega v trgovini. Poklič, če ni že rezerviran pa ga uzam.

se ga ima. tako da. rezerviran tudi ni. belega pa nima nobeden več v evropi tako da žal ne vedo kdaj bodo :headbang:

kupi črnega

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@hilton: a loh kšno fotko prostora pod zicem škljocneš ? k na netu ni ene dobre fotografije kr se tega tiče...me zanima kolk je kej placa :photo: Hvala že vnaprej :yea1:

Ja, kaj zaj boš slikal kuferam al ne? :blink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!