Skoči na vsebino

Suzuki LT-Z400


mat0jaz

Priporočene objave

Obstaja dva atv quad foruma v naši mali Sloveniji, tm gor upraš se jih par voz na tem stroju, sam nimam izkušen z tem modelom. Morš pa mal razmilt a z homologacijo ali brez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pozdrav!

V prijateljevem imenu sprašujem, če bilo kdo od vas pozna človeka, ki bi imel sprednjo luč za Suzuki LTZja 400 (letnik 2007, če je to sploh kaj pomembno :blush: ) za normalno ceno.

Prosim za čimhitrejši odgovor, ker res nujno potrebujem informacije.

Aja pa tudi linki z internetnimi stranmi bi pomagali, ker sem res totalen zelenec na tem področju!

P.s.: Se že vnaprej opravičujem moderatorjem, če bi moral pisati v kakšno drugo temo, ampak tega dela motosvetovega foruma res ne prebiram nič, tako da...

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kdo kej ve/pozna zadevo? Rabim čimprej!

Poizkusi še tle Sašo moto odpad 041445643

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sesir hvala, sem probal pa se noben ne oglasa. Bom probal jutri, verjetno danes nobenga ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Pozdrav!

V prijateljevem imenu sprašujem, če bilo kdo od vas pozna človeka, ki bi imel sprednjo luč za Suzuki LTZja 400 (letnik 2007, če je to sploh kaj pomembno :blush: ) za normalno ceno.

Prosim za čimhitrejši odgovor, ker res nujno potrebujem informacije.

Aja pa tudi linki z internetnimi stranmi bi pomagali, ker sem res totalen zelenec na tem področju!

P.s.: Se že vnaprej opravičujem moderatorjem, če bi moral pisati v kakšno drugo temo, ampak tega dela motosvetovega foruma res ne prebiram nič, tako da...

to se dobi poceni iz amerike! eo še link http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Suzuki-LTZ-KFX-400-New-Headlamp-Headlite-Head-light-/330308031783?pt=Motors_ATV_Parts_Accessories&hash=item4ce7e49527

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!