Skoči na vsebino

Wings izpuhi


spidy

Priporočene objave

Men na Fazerju 600 uredu špila glas je pa tud kar podobn sam šele pr obrati mal bol zapoje.

Je pa tu sam motor mal bolj živahen pri nizkih obratih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi nonstop mika, da bi si kupu drug ror, isto za CBR600.

Blade, kolko si pa ti dal zanj?

spidy, če boš kupoval mi napiši PM, lahko dobiva kej popusta, če kupim tudi jst. :roll:

LP duhc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OI!

Če smo že pr rorih: jest bi zamolkli glas mojega VN 800 nekoliko "odprl". Ali zadošča že "navrtavanje" obstoječih rorov ali pa je bolje kupiti odprte rore (to, da je slednje dražje pa itak-temu bi se rad izognu). Pa še to: ali se bi tudi na moči kaj spremenilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem choperja z odprtimi rori (hudo glasen), pa se na moči ni kaj dosti poznalo. Predlagam nakup (ali pa domačo izdelavo)odprtih rorov, ker lahko v bljižni prihodnosti pričakujemo zaostritev pravil glede hrupa in emisij. Če navrtaš originalne izpuhe, tako da se ne dajo nazaj zapreti bo cena še višja.

Lp, Onim

p.s. odprti rori npr od Highway Hawka niso dragi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je wings-ov lonc koštov cca 50k sm ga kr po pošti dobil.

Je pa ovalne oblike in iz karbona+cev od kolektorja do lonca je zraven.

Kolega ga je pa za KLE 500 je plaćov približno isto zvok pa da trga kod bi duka poslušov.

Nama ni nič žal.

Akrapovič bi me stal cca100k remus cca80k devil navaden okrogel pleh pa cca35k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tud razmisljam o menjavi pa ce se bi mogoce zmenli kdo vse je zainteresiran bi nam mogoce dal kak skupinski popust :D 8)

treba povprasat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lonec se da dobit pri moto center Ptuj(Habjanič Simon) tel. 027800430. Izdeluje jih pa, Gorazd Marovic s.p. tel 027463321, bolj je znan po "mf power" izpuhih, tudi s Ptuja (Kokolova 4). Ima pa tudi karbonske. Tak da je najbolje, da se obrnete nanj. Cena pa okrog 50.000 sit(ali pa kaj manj, saj veste ce rabis racun in tako dalje). Je pa v bistvu skoraj enak skorpijonu, je res kvalitetno izdelan, znamka pa je bolj znana pri Hrvatih, da 5 konjev, sound je prav fin, edino kar je da gor ne pise Akrapovic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wingsa sem imel na sv 650s.Glas čudovit. :D :D Na moči se ni kaj dost poznalo. :( .Sedaj sem ga še dal zmontirat na bandita 1200s.Glas je spet čudovit.Na moči pa se noro pozna. :shock: Kar nisn mogo verjet.Pa še ena stvar glede g.Maroviča.Ko sem prinesel wingsa domov sem ugotovil ,da ne paše na moj stroj.Ko sem ga poklical mi je prijazno odgovori ,da bo v roku ene ure pri meni doma ,da bo uredil zadevo.Vzel je točne mere in mi čez dva dni dostavo in zmontiral nov auspuh.HVALA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vglavnem sem se odloču, naroču sem tri oval- to je tisti ki ima na koncu na rora iz lonca, v karbon barvi. Upam da mi ne bo žal, dobim ga šele po dvajsetem, ker grem prej na dopust. Tolk težko sem čakal ta dopust zdej pa še teži čakam da ga bo konc ker dobim nov aspuh! Yes Yes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kolk te bo koštal če ni skrivnost :?: :lol: :lol:

Po ceniku 65 tisoč plus ddv, čeprav sem bral tle na forumu da se da tudi malo zglihu. Sva zmenjena da se po 19 slišva ko sem nazaj z dopusta, potem bom pa točno vidu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr zrihtej pa uživej na dopustu.

Men je vse va vodo padl za letos.

Prčakujem mladega motorista.

Držim pesti da bo motorist! Uglasi se malo pri Orjakih. Sigurno imajo že kakšen minimoto za tvojega motorista pripravljenega! Ha Ha

Ja ja sm že cel internet ubrnu ta malih motorjev čuda sam cen je bl mal.

Pa sej ni važn kva bo sam da bo zdrav.

Bo tud motoristka dobrodošla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa v bistvu skoraj enak skorpijonu, je res kvalitetno izdelan, znamka pa je bolj znana pri Hrvatih, da 5 konjev, sound je prav fin, edino kar je da gor ne pise Akrapovic.

Na svoji XJR 1300 sem zamenjal samo zadnja lonca. Motor je za malenkost mocnejsi v spodnjih obratih. Seveda je zvok boljsi. Mislil sem kva zdej bol leti! Ampak to je sam varka, zaradi hrupa.

Ce boste pri motorju menjali samo lonce, na moci in navoru ne boste pridobili veliko. Le teza bo manjsa.

Vceri mi je dal Tomaz iz Elise za peljat njegovo XJR z Akrapovicem (lonec + krivina).Njegov motor ful bolj leti od mojega. V prvi pri 30 km/h odpres gas in se motor sam od sebe postavi na zadnjega in ne pad dol vse do 105 km/h - do blokade. Njegov motor veliko bolje vlece pri sredjih in visokih obratih.

Potem mi je Tomaz pokazal originalne krivine od XJR. Znotraj njih je se ena ful ozja cev po kateri gredo izpusni plini. Tisto je zato, da motor ni preglasen in da se lepe kromane krivine ne pregrejejo, ker bi potem postale vijolicne.

V glavnem, ce hoces motorju optimalno povecati moc, moras zamenjati kompleten sistem (krivine + lonci).

Jaz sem dal za svoja dva lonca in konektorja 900 DEM pri Heingericku. Kompletni Akrapovic pa stane 1500 DEM. Ugotovil sem, da sem bil bedak. Raje bi dodal se tistih 600 DEM in bi imel sedaj moj motor 12 KM vec.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej se mi zdi da je v loncih varka sam v zvoku i videzu..

in tezi!

Če bi hotu močnejš motor bi kupu že močnejšega.

Ja ampak ni mocnejse XJR! Meni je pa XJR najbolj vsestransko uporaben motor.

A ti ni uzitek, ko zamenjas izpuhe in ti motor drugace - boljse dela.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm lonc zamenu sam zato da mi ni treba ventilov pa ketne (če je presuha)poslušat med vožno :!:

Če bi hotu moč bi pa itak mogu komplet s krivinami zamenjat in ne samo lonec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, ok folk, ne se kregat. :)

No vglavnem sem se odloču, naroču sem tri oval- to je tisti ki ima na koncu na rora iz lonca, v karbon barvi. Upam da mi ne bo žal, dobim ga šele po dvajsetem, ker grem prej na dopust. Tolk težko sem čakal ta dopust zdej pa še teži čakam da ga bo konc ker dobim nov aspuh! Yes Yes

No. NE pozabit napisat, kako stvar zgleda, se sliši itd po dopustih. Fino bi blo če bi ti to dal nam malo za poslušat ko boš gor namontiral, what d'you think? :roll: ;)

LP duhc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem ga kupil prejšnji teden pa zraven ni bilo zadnjega nosilca.

Pa me zanima, če bi ga moral dobiti zraven in če ne, kje ga lahko dobim.

Najbolše da se obrneš na prodajalca(kjer si naročil).

Jest sem dobil objemko in del cevi ki povezuje kolektor(krivine) in lonec zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam Wingsa že celo sezono in sem zelo zadovoljen. Ma lep glas, pri večjih obratih pa prav lepo zapoje, pa tud momenta sopodaj je več in še prej in lepše začne dihat.

Za ta denar ... veliko muzike :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali ima kdo izkušnje z wingsom na 1 cilindričarju, pa še tista zadeva, ki jo prodajajo zraven, nekašen zapiralec zvoka, s katerim štelaš glasnost izpuha, a to kej deluje

sicer še čakam reply od wings producerjev...

blade a to brez računa se res da, ker to pomeni sigurno 20% cene dol

vizualno zelo sprejemljivi rori

02.gif

JA jest sm ga naroču od možakarja k jih dela im me je koštal cca 50000s poštnino vred.

Sej sm napisov tel.št (027463321)se mi zdi da je na prvi strani tele teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko si že (še enkrat) napisal številko- a to ni isti kot pač tisti, ki imajo spletno stran www.wings-silen...., (samo trgovci al kaj)

Ne vem naslov je isti (v imeniku) samo vprašanje je gdo se oglasi na mobitelovo št. ki je napisanan na njihovi strani pod kontakt.ko sem jest nabavlov lonc spletne strani še niso imeli

jest sm uglavnem kr navadno številko (02/....)poklicu pa se zmenu baje da je to številka možakarja ki jih dela in ne od trgovine zato pa lahko malo zmutiš za račun mene je itak kr sam prašov če ga rabim :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katero varianto si pa kupu za 50.000 ker jaz sem gledal carbon in je cena 65000.

Ovalni karbon (večji)odbij davek

FZS 600 FAZER 98 - * 55 000.-Karbon,Kevlar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!