Skoči na vsebino

Wings izpuhi


spidy

Priporočene objave

Jst ga mam na svojem ER-5. Moč se je v višjih obrati opazno povečala. Zvok pa seka. Sosed ma isto wingsa na R1, sam je bil njegov dost tiši od mojga, sam smo pol vovno vn uzel zdej pa poje tako kot se spodob.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A kdo ve kaj je z A-testom za te izpuhe in ali bodo na tehničnem pregledu kaj zajebavali! namreč zraven ni nobenega dokumenta, ki bi ga lahko pokazal kakšni uradni osebi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš da me bi vrgi, če bi šel kar z tem?

Jaz bil na tehničnem z odprtimi Leo-Vince rori, brez žmigovcev pa je šlo skozi.

Če bi pa preveč kompliciral bi pa lonce zamenjal in žmigovce gor dal pa je ... Itak imaš 3 dni časa da zrihtaš vozilo in ti ni potrebno ponovno plačevat tehničnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imaš pa samo delo! A ne bi bilo lažje če bi proizvajalec, npr Wings izpuhov, opravil test in bi lahko potem onemu tipu na tehničnem pregledu nabil tak papir na čelo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imaš pa samo delo! A ne bi bilo lažje če bi proizvajalec, npr Wings izpuhov, opravil test in bi lahko potem onemu tipu na tehničnem pregledu nabil tak papir na čelo!

Ti ga pa biksaš... kako bo pa Wings ali kdo drug opravil A-test :shock: :shock: s svojimi 100+ racing decibeli :?: :?: :?:

Edina varianta je tista, ki jo ima tudi Leo Vince, ki proda EU-Aproved lonce z natisnjenimi vsemi certifikati, potem pa lahko "neuradno" kupiš še kit (cca30EUR) s katerim z zelo malo truda predelaš lonec v racing varianto. :D Te zanima ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno še ni prevelikih problemov z decibeli na trehničnem pregledu, ker še nimajo naprav za merjenje hrupa! Po mojih informacijah pa naj bi te naprave vsi tehnični pregledi imeli že drugo leto. Potem pa bodo merili tudi glasnost - hrup (če se ne motim je predpisana zgornja meja 80 dB).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker še nimajo naprav za merjenje hrupa! Po mojih informacijah pa naj bi te naprave vsi tehnični pregledi imeli že drugo leto

So bratu že lansko leto merili db (INTRUDER 1400 turn out izpuh)

mu je baje glih za 2db mankal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so ga tudi merili (hrup) na čoperju. EN 500, s totalno ofjenimi rori in 120 decibelov. Merili so statično, na mestu in poln gas. NAPAČNO!

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so ga tudi merili (hrup) na čoperju. EN 500, s totalno ofjenimi rori in 120 decibelov. Merili so statično, na mestu in poln gas. NAPAČNO!

Lp, Onim

Kakšen je bil pa zakjuček oz besede merilcev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga je imel 2 premal ali preveč čez dovoljeno mejo? In kva je naredu če soga zvrgl?

2 prmalo so mu pa baje isto merili kod je napisal ONIM na mestu gasa do konca

Kar pa po mojem tud ni prov

Kolkrat pa ženeš do kraja pa nej bo motor al pa avto.

Ali kje obstaja kakšno navodilo (ZAKON) pod kakšnimi pogoji in na kakšnem kraju se meri db na vozilih.

Po mojem bo v zaprti hali ( tehnični pregled ) precej več nameril kod na odprtem :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj motor ma 92 DB pri 3250 obratih (na tablici piše), in spada med "ta zelene" oz okolju prijazne offroad motorje, ne vem kako bo folk z KTM-i ki imajo že tovarniško blizu 100db registreru motor,

zeleni slovenije in podobne stranke, ki se še med sabo dajejo so nardile to pizdarijo, država pa itak sprejme vse, iz česar lahko dodatno zasluži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst ne vem kake tehnične službe so po Sloveniji ma pr nas... n vem... so bolj kavbojci. :)

Letos spomladi ko sm ga pripeljal na tehnični (prej je bil odjavljen) je samo stopu do motorja, ga pogledal malo z leve, malo z desne, pogledal če delajo luči, me vprašu kolko gre :!: in reku "v redu bo".

Sm mu že hotu povedat: "A slick sprednjo gumo pa lahko mam al kako???" Go figure! :roll: :wink:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst ne vem kake tehnične službe so po Sloveniji ma pr nas... n vem... so bolj kavbojci. :)

Letos spomladi ko sm ga pripeljal na tehnični (prej je bil odjavljen) je samo stopu do motorja, ga pogledal malo z leve, malo z desne, pogledal če delajo luči, me vprašu kolko gre :!: in reku "v redu bo".

Sm mu že hotu povedat: "A slick sprednjo gumo pa lahko mam al kako???" Go figure! :roll: :wink:

LP duhec

Pa kva bi ti rad vidu da se un gor usede pa gre na probo al kva :?:

pa da ti ga pol kod enemu kolegu nazaj prinese v eni roki (balanco) :?: :?: :?: :?: :!:

je pa blo nekej govora da bojo v kranju postavili "kao" bremz test za motorje isto kod za avto( ni preverjeno )

je pa že čist izven teme tole

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kva bi ti rad vidu da se un gor usede pa gre na probo al kva

pa da ti ga pol kod enemu kolegu nazaj prinese v eni roki (balanco)

Ne.

Slick gumo je spregledal, to je vse. ;)

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen je bil pa zakjuček oz besede merilcev?
Po prerekanju, je sledilo: "Fant, tole ne bo šlo. pridi, ko bo tišji." Šel domov, ga zafilal s tervolom, da je komaj kaj dihal, v šesti prestavi (minimalni obrati) do pregledov (polovico tervola je že ven vrglo), na test 98Db, je rekel:" Tokrat naj bo, ampak v prihodnje..." In jaz sem bil zadovoljen.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoce kdo ve kako se obnese tale Wings na Kawasakiju ZZR 250?

Bi ga takoj nabavu ampak kaj ko je pa tako svinjsko drag. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoce kdo ve kako se obnese tale Wings na Kawasakiju ZZR 250?

Bi ga takoj nabavu ampak kaj ko je pa tako svinjsko drag. :evil:

Zdi se ti svinjsko drag??????? :shock: Primerjaj s cenami drugih proizvajalcev pa boš vidu za vsaj 20.000 Sit cenejši od ostalih :!: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spidy:

Tele cene vzami za primerjavo (pri WINGS):

YAMAHA YZF -R1 02-

49 000 SIT :D

HONDA CBR 900 00 -

49 000 SIT :D

KAWASAKI ZX -6R 98 -

46 000 SIT :D

SUZUKI GSX -R 1000 01 -

46 000 SIT :D

Za mojo masinco pa 61.000 SIT :!: :!: :?: :!: :x :cry: :evil:

Pol pa se reci, da za ZZR 250 ni drag auspuh. Ceprav je od cilindra.

Glede drugih proizvajalcev pa takole: povej mi kaj imam na izbiro in za koliko denarja.

Peace.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!