Skoči na vsebino

Wings izpuhi


spidy

Priporočene objave

za ZZR-ja je prav tako en lonec, drazji pa je zato ker moras vzet krivine ki speljeta oba cilindra v en ror.

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že ima kdo izkušnje z Wingsom na ZZR 250. Bi šel malo poslušat in pogledat... Tudi jaz razmišljam o nakupu Wingsa...

Druga varianta pa je v vsak avspuh eno luknjo zavrtat, ker je na sredini lonca pregrada... :o Kaj pravite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s suzukijem! Če že menjate auspuhe, delajte tako da se da po liniji najmašnjega truda originalen lonc spet nazaj gor!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones sem v avstriji prasov za auspuh pa prav da je cena 260EUR in sicer Leo Vince, aluminij, pa me zanima kaj se bolj splaca LEo Vince ali Wings. Wings me pa pride 55.000SIT carbon, kar mi nekako bolj odgovarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones sem v avstriji prasov za auspuh pa prav da je cena 260EUR in sicer Leo Vince, aluminij, pa me zanima kaj se bolj splaca LEo Vince ali Wings. Wings me pa pride 55.000SIT carbon, kar mi nekako bolj odgovarja...

A je Leo Vince prav tako lonec s kolenom? Kaksen pa ima kej zvok?

Ga nisem slisal nikoli sploh :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zve kdo, da se kje prodaja levi izpuh za zzr 250 mi naj lepo prosim pošlje PM ali pa mail. Dobi za kr neki pirov... HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam zdej dost čakanja in obotavljanja zato sm se odloču, da ga kr naročim. Kar vem ima spidy enga na CBR600 in Blade na FZS600, oba pravita, da jima ni žal. (je tko al ni tko? :) )

No zdej me pa zanima kako to gre?

Se kam pokliče?

Se kam piše?

Pride po pošti?

Ga greš iskat sam?

Kdo ti ga montira?

Kaj dobiš še zravn? jst namreč rabim, OK lonc pa še en kos kolena k je malo slab)

Skratka kako in kaj..hvala. :wink:

LP duhec

ps: kako je pa kaj s popustom? se da kej zrihtat?

Če počakate do jeseni, vam lahko zrihtam pupust na Akrapoviča ali na Vance&Hines.

Listje je že rumeno, neki ga odpada pa potleh ga je že tudi dosti, this is... autumn. Kako je pa kaj s tabo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam zdej dost čakanja in obotavljanja zato sm se odloču, da ga kr naročim. Kar vem ima spidy enga na CBR600 in Blade na FZR600, oba pravita, da jima ni žal. (je tko al ni tko? :) )

LP duhec

ps: kako je pa kaj s popustom? se da kej zrihtat?

Če počakate do jeseni, vam lahko zrihtam pupust na Akrapoviča ali na Vance&Hines.

Listje je že rumeno, neki ga odpada pa potleh ga je že tudi dosti, this is... autumn. Kako je pa kaj s tabo? :)

Preberi si temo začetka

Pa jest ga mam na FZS600 kar je čisto drugo kod FZR600

Pa ne da bi kej zameru sam sm že večkrat zasledu da ful mešate FZS (turing) IN FZR (racer)modele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ti povem neki po pravici, ok? Ice bo ful jezn k nabivamo poste ma dobro...

Meni tudi kar teži, da nekateri (da ne bom reku ignoranti) površno imenujejo modele, tudi moj motor se je že klicu CRX600F. Jst tvoj motor dobro poznam po imenu in drugače(pa še za avatar ga maš), štos je v tem, da ko sem pisal post sm imel stalno v glavi, da imaš ti Fazerja, spidy pa CBR. Je pač prišlo do tiskarske napake, hotu sm napisat "FZS600" mislil sem pa na "FazeR600" in... jebat ga, se zgodi, ne zamerit. ;)

Aja: na vprašanje mi nisi odgovoru. :(

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem ga naroču kar prek telefona. Številko sem najdu na njihovi strani! Dobil sem ga po pošti in plačal po prevzemu! Ne vem kako je pa sedaj kaj z dobavo, zaloge na jesen nima več velike?????

BTW: a je tvoj avtar slika od zadnjič iz grobnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom probu še jst poklicat. Kje pa to izdelujejo? Dns grem namreč v LJ pa me zanima če bom kje blizu tem ljudem..? Tnx anyway. ;)

BTW: a je tvoj avtar slika od zadnjič iz grobnika?

Je. :oops:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom probu še jst poklicat. Kje pa to izdelujejo? Dns grem namreč v LJ pa me zanima če bom kje blizu tem ljudem..? Tnx anyway. ;)

BTW: a je tvoj avtar slika od zadnjič iz grobnika?

Je. :oops:

LP duhec

Če bi sledil od začetka bi ti bilo vse jasno

Lonec se da dobit pri moto center Ptuj(Habjanič Simon) tel. 027800430. Izdeluje jih pa, Gorazd Marovic s.p. tel 027463321, bolj je znan po "mf power" izpuhih, tudi s Ptuja (Kokolova 4). Ima pa tudi karbonske. Tak da je najbolje, da se obrnete nanj. Cena pa okrog 50.000 sit(ali pa kaj manj, saj veste ce rabis racun in tako dalje). Je pa v bistvu skoraj enak skorpijonu, je res kvalitetno izdelan, znamka pa je bolj znana pri Hrvatih, da 5 konjev, sound je prav fin, edino kar je da gor ne pise Akrapovic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

spidy: A ti maš triovalnega? Men je možakar reku, da jih 99% naroči ovalnega... zgleda da si edini kupu trioval :)

Kaj mi drgače priporočaš?

Triovalnega al ovalnega?

LP duhec

ps: sm ful neodločen, pa ne vem al naročit al ne...ful se bojim da bi bil razočaran, pa ne vem zakaj. Rečte mi da ne bom, prosim! :oops: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še jaz probu poklicat kok pride kaj za zzr 1100, ker bi rad imel gor vseeno dva lonca k tko motor boljše izgleda. Zanima pa me če izdelajo tud kake za klasične motorje, za guzzija rabim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa sprememba porabe :?:

a ste zdej z drugim auspuhom kej več na črpalki?

Al ni panike zarad tega?

Ker ne bi rad dal 50k za auspuh, pol pa še liter več na 100km :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa sprememba porabe :?:

a ste zdej z drugim auspuhom kej več na črpalki?

Al ni panike zarad tega?

Ker ne bi rad dal 50k za auspuh, pol pa še liter več na 100km :oops:

Uf. Nism pomislu na to. :roll:

No ma sej zdej, kar je je. Sm narocu karbonskega-ovalnega za mojo CBR600, izkusnje drugi tedn. ;)

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledu stran od Wings in moram priznat, da delajo super stvari, sam za klasiko pa ni nič, samo racing zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa sprememba porabe :?:  

a ste zdej z drugim auspuhom kej več na črpalki?

Al ni panike zarad tega?

Ker ne bi rad dal 50k za auspuh, pol pa še liter več na 100km  :oops:

sicer nimam wingsa,zato pa scorpion race in dynojet stage III - sprememba porabe=0; povprecno 6,5 l/100 km prej, 6,5 l/100 km zdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!