Skoči na vsebino

Wings izpuhi


spidy

Priporočene objave

Tudi jaz sem dobil informacijo na Wings-u, da za moj moped (gsxr1000k7) ne izdelujejo in tudi ne nameravajo izdelovati :eek:

Kaka škoda - pa tako dobro se je obnesel na GSX-R 600 l'99 :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

opažam, da imate eni probleme z wingsi, pa me zanima ali so to problemi z dušilci ali brez dušilcev, tudi jaz sem na mojem motorju dobil wigngse, brez dušilcev, pa me zanima kje se da kupit dušilce, sem že pisal na ptuj, pa mi še niso odgovorili, drugi teden imam tehnični, pa me zanima kje najmanj težijo v ljubljani

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en kup duvanja na internetni strani .................. kopirat res ni težko ...............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči namesto, da pišeš .)

kličem, pa kličem, pa se mi nihče ne oglasi, ali imaš mogoče ti tel. številko

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opažam, da imate eni probleme z wingsi, pa me zanima ali so to problemi z dušilci ali brez dušilcev, tudi jaz sem na mojem motorju dobil wigngse, brez dušilcev, pa me zanima kje se da kupit dušilce, sem že pisal na ptuj, pa mi še niso odgovorili, drugi teden imam tehnični, pa me zanima kje najmanj težijo v ljubljani

janih

Vzami en kos lesa, pobrusiga malo v konus, prevrtaj ga in ga zatlači v avspuh. Pa boš imel db killer za tehnične. Lahko ga še prebaarvaš v črno da ne bo preveč sumljiv.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak so pa ratal zajebani ja... Jih kdo preganja zaradi tega, ker ni možnosti homologacije in zato delajo samo za KTM, ker ta cross ne rabiš met homologiran rol... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ptuju naredil tehničnega brez problema z odprtimi rori od Wingsa. Aprilia Falco.

V delavnici je grmelo, da smo se komaj čuli pa nihče nič kompliciral :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živijo ej tudi jaz rabim dušilec za wingsa ,če kdo kaj ve kam naj prasam oziroma pišem, da bi ga dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo ej tudi jaz rabim dušilec za wingsa ,če kdo kaj ve kam naj prasam oziroma pišem, da bi ga dobil.

Pošlji jim mail. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo ej tudi jaz rabim dušilec za wingsa ,če kdo kaj ve kam naj prasam oziroma pišem, da bi ga dobil.

mf@siol.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

a se komu mogoče zelo pozna če ima v izpuhu vložek za zmanšanje glasnosti

ker meni se pozna razlika prej in potem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se komu mogoče zelo pozna če ima v izpuhu vložek za zmanšanje glasnosti

ker meni se pozna razlika prej in potem

ja sj zato tudi je vložek :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu se oproščam

nisem mislil o glasnosti ampak v obnašanu motorja sploh ni tako kot je prejt pri cca 5k obratih ga ne spravim nikamor ni tiste živahnosti kot brez vložka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu se oproščam

nisem mislil o glasnosti ampak v obnašanu motorja sploh ni tako kot je prejt pri cca 5k obratih ga ne spravim nikamor ni tiste živahnosti kot brez vložka

a auspuh drug si pa sam za imidž kupu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tud Wingsa, pa na tehničnem tud mrdnil niso :naughty:

Sem bla še tolk blond, da sem jih vprašala, če je Wings kak problem, pa je reku, da ne... dokler tolk ne rohni, da se na kilometre sliš :krneki:

Aja... pa en nasvet policaja (kolega)... če te glih ne ujame prometnik na motorju, ni panike, ker oni drugi nimajo pojma kaj je Wings, kaj Akrapovič in podobno :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja... pa en nasvet policaja (kolega)... če te glih ne ujame prometnik na motorju, ni panike, ker oni drugi nimajo pojma kaj je Wings, kaj Akrapovič in podobno :kva2:

Ah daj no....vraga nimajo pojma, tolk butasti pa spet niso :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah daj no....vraga nimajo pojma, tolk butasti pa spet niso :slap:

Niso vsi, ampak sem sprobala moje kolege policajčke (ene 10), pa edin eden je vedu o čem govorim... ta je pa bil prometnik :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj od pisarniških pacovov mogoče res ne moreš pričakovati, da bodo vedeli. Samo, da se to pričakuje od prometnikov je pa malo smešna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a auspuh drug si pa sam za imidž kupu?

jah kaj čm ce je biv že gor dol ga pa ne bom dajal

sam a se ni neki govoril vsaj za akrapoviča da te vložki nej ne bi vplinaval na nč drzga kot sam na zmanšanje zvoka da Km in Nm in ostale karakteristikie ostanejo iste kot brez njega :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!