Skoči na vsebino

Wings izpuhi


spidy

Priporočene objave

Saj od pisarniških pacovov mogoče res ne moreš pričakovati, da bodo vedeli. Samo, da se to pričakuje od prometnikov je pa malo smešna :D

narobe si me razumel... prometniki to vedo... ampak niso vsi prometniki!!! Prometnike prepoznaš po belem pasu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prometniki se kr dobr spoznajo al sm pa sam jst na tazga naletu

me je kr dobr maseru :headbang: :headbang: :headbang:

sam na srečo je bilo le opozrolilo za prvič :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narobe si me razumel... prometniki to vedo... ampak niso vsi prometniki!!!

nisva se razumela....bilo napisano (razumel) kao da če te ulovi prometnik motorist je ok, oni drugi (prometniki) pa nimajo pojma....

vse 5 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisva se razumela....bilo napisano (razumel) kao da če te ulovi prometnik motorist je ok, oni drugi (prometniki) pa nimajo pojma....

vse 5 :D

no saj... važn, da smo poštekal... bod pridn, pa ne bo nč hudga s policaji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2Frips.. lepo da se spomneš tiste policajke.. :naughty: samo dvakrat me je ustavla tist dan.. :worship:

Škoda da je pri tem ostalo.. :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kolk eurov lahk prodam wingse, 3leta stare, carbonske, dober ohranjene, za yamaho tdm 900 :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben Wings nima dokumentov, razen če se je kdo posebej spravit A-testirat lonec in pridobit vse potrebne papirje, kar pa močno dvomim, ker bi bilo ceneje kupit Akrapoviča.

Koliko pa so bili voženi? Od tega je tudi odvisna cena, če je volna že skurjena, je takoj stroška 100eur, če jo menjaš v obeh loncih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokumentov nimam, kolk ma prevoženih tud ne vem, ker sem jih že dobil na motorju, ko sem ga kupil, lastnika ne poznam, ker sem motor kupil pri elisi

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ugotovim ali je volna v izpuhu skurjena in potrebna menjave ?

Ponavadi se to sliši.. Motor postane bolj glasen, zvok pa ne več tako lep kot prej ampak bolj kovinski, oziroma motor se bolj "dere" :)

dokumentov nimam, kolk ma prevoženih tud ne vem, ker sem jih že dobil na motorju, ko sem ga kupil, lastnika ne poznam, ker sem motor kupil pri elisi

janih

Pomoje je najboljše, da pogledaš kakšne so kaj cene Wingsov na avtonetu ali salomoncu in postaviš neko ceno. Pa boš videl če bo kaj interesa. Če ne bo noben klical, jo pa malo spustiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi se to sliši.. Motor postane bolj glasen, zvok pa ne več tako lep kot prej ampak bolj kovinski, oziroma motor se bolj "dere" :)

Pomoje je najboljše, da pogledaš kakšne so kaj cene Wingsov na avtonetu ali salomoncu in postaviš neko ceno. Pa boš videl če bo kaj interesa. Če ne bo noben klical, jo pa malo spustiš.

kaj praviš o 300eur, novi so bili 440eur, sem danes preveril, ampak so jih nehal delat, delajo samo še za KTM

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko postaviš ceno 300€, ampak ne boš nikoli prodal.

Koliko so bili novi je v bistvu nepomembno, oz nikogar ne zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko postaviš ceno 300€, ampak ne boš nikoli prodal.

Koliko so bili novi je v bistvu nepomembno, oz nikogar ne zanima.

pol mi pa prosim ti svetuj, sicer pa to ni zadnja cena, šenkat jih pa glih ne mislim, a ne

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa so bili voženi? Od tega je tudi odvisna cena, če je volna že skurjena, je takoj stroška 100eur, če jo menjaš v obeh loncih..

Volno lahko nadomestiš z steklenimi vlakni, ali pa samo stekleno tkanino oviješ okrog perforirane cevi, notr v lonec pa mehki tervol nažokaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol mi pa prosim ti svetuj, sicer pa to ni zadnja cena, šenkat jih pa glih ne mislim, a ne

janih

Izrecno napiši, da ni zadnja cena oz po dogovoru. Potem pa prilagajaj na povpraševanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hello my Slovenian friends!

I'm going to Croatia on holiday on Monday and I wanted to stop by in Slovenia to buy some Wings exhausts. But there is no address anywhere and I've only found an e-mail-address to Marovic. Can you please help med with an address to the factory or the shop where you can buy them?

Please help me, friends!

Best regards,

David

Sweden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Check this site --> http://www.wings.si/

And the address is:

MAROVIC GORAZD s.p.

Kokolova ulica 4

2250 Ptuj

Good buy and safe trip :)

Regards, DeX

Thank you very much for a quick reply, DeX!!

There is no address on the site so you really helped me, I was lost!

Will try to visit both Akra and Wings while I'm there, but will buy Wings. Slovenian craftsmanship rules! :)

Best regards from Sweden,

David

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Hoj.

Meni ni jasno, morda pa bo vam.

Namreč, a je mogoče, da je 'objemka' lonca fuč po eni demontaži? :naughty:

Za božjo voljo, ne 'sede' & ne sede več enakomerno na lonec...sem diplomiral poleg...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se je mogoce kdo kaj zanimal, a se naredijo pri wingsu za kir drug motor lonec, al so se cisto specializirali na KTM? Saj vrjetno bi se dalo kaj zmenit a...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj.

Meni ni jasno, morda pa bo vam.

Namreč, a je mogoče, da je 'objemka' lonca fuč po eni demontaži? :naughty:

Za božjo voljo, ne 'sede' & ne sede več enakomerno na lonec...sem diplomiral poleg...

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Rabim polnilo za dva lonca, poslal sem mail pa ni odgovora.

Ali kdo ve kje lahko drugje to dobim?

Akrapovičevo ne pride v poštev ker je zašito v obliki ki pase v njihov lonec, potrebujem

samo volno, kot se je dalo pred časom kupit pri Akrapoviču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!