Skoči na vsebino

Wings izpuhi


spidy

Priporočene objave

ali ima kdo izkušnje z wingsom na 1 cilindričarju, pa še tista zadeva, ki jo prodajajo zraven, nekašen zapiralec zvoka, s katerim štelaš glasnost izpuha, a to kej deluje

Kar nekaj motorjev KTM 640 LC4 Enduro ali Supermoto ima ta izpuh s prirejenim nastavkom na originalno izpušno cev, dobi se tudi srednja S cev, za loputo pa mi ni znano.

Motorji imajo lep globok ton in dober moment spodaj, izdelek pa je ličen, kot je videti na tvoji sliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fino, to sem hotel slišat, pa mogoče kaj veš če so ti KTM že prej sekali spodaj ali jim je ror res pripomogel in če so kej preštelavali fergazarje,

meni se sicer ne gre toliko za nekako povečanje moči ampak za to da jo ne bi izgubil, še posebej v nizkih in srednjih obratih, ki so na terenu najbolj pomembni ( to se je zgodilo, ko sem poskusno namontiral HIGASHI avspuh na moj motor)

za tisti omejevalec zvoka sem pa izvedel na njihovi strani www.wings-silencers.com, ni nobene slikce, je samo napisano, da se priporoča 1 cilindričarjem, cena pa 20 EUR

za moj motor sicer avspuha sploh ne delajo pri wingsu, pričakujem pa da z malo predelave pri nosilcih znajo rešiti ta problem (od XT 600)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menda wings preveč kriči...

če nardiš 100 km z preglasnim auspuhom imaš glavo kot panj čebel..

kolega ga ima na KTM-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem lonec kupil predvsem zaradi glasu in izgleda nikakor pa ne zaradi povečanja moči, ker če bi hotel večjo moč bi si kupil močnejši motor.

Skratka prvi vtisi - navijanje pred garažo so me zelo razočarali, ker je v visokih obratih preveč cvilil, na probo pa nisem mogel zaradi vremena.

Čez dva dni, ko sem se pa peljal je pa sekal. Glas, ko motor vleče zelo globok in prav to sem hotel, res pa je, da se tudi na navoru zelo pozna prej je začel vleči pri 9000 sedaj pa nekje pri 7000

ZEELOOO ZADOVOLJEN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa auspuh že danes zjutraj čakal ob 6:30 pred vrati, pa ge nisem mogel prevzeti. Sedaj sem pa že doma. Jutri dobim, namontiram, odpelejem par krogov pa vam sporočim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je zdej a si že zmontiral :?: :?: :?:

YES YES, zmontiral že krajšo probe tudi že naredu! Glas je precej uredu in zdi se mi da ni preveč glasen, zaenkrat sem vesel, več bom pa vidu ko bom popoldne skoču na Jezersko! Potem pa vam vse zopet poročal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK pa čez nekej ČASA

Koliko je to v km?

Se prezge ali zakaj bi se to naj dogajalo?

Men se je čez cca 1500/2000Km začel malo bol dret.

Pri nizkih obratih postane malo močnejši glas(močneje bobni) pri več obratih pa začne malo bolj žvižgat(ima višji glas)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol čez cajt bo mal bol glasen ratov ne vem zakva sam pr men je že.

ni panike

Kva je to čez cajt?

OK pa čez nekej ČASA

Men se je to tud zgodilo na SV .Ampak nič kritičnega.Malo ga verjetno spiha(spuca).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spidy, neki čutim nezadovoljstvo?...... :?

Ne ne! Zaenkrat sem 100% zadovoljen! Nezadovljsto se kaže samo v vremenu! Če mi rata pridem dons na 3M pa slište mojo Joži :wink: (partizansko ime za mojo hondo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Če počakate do jeseni, vam lahko zrihtam pupust na Akrapoviča ali na Vance&Hines.

Hoj Chebi. O kaksnem popustu pa govorimo tule?

Pravzaprav bom te raje vprasal o tocnih cenah z in brez popusta :D

je sploh varianta da se dobi Akrapovic za Thundercata? Mislim da so jih nehali delati! :?

Kakorkoli mislim da bodo cene tudi druge zanimale

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bi mi Gorazd Marovic (izdeluje izpuhe Wings lahko naredil lonec za mojo Yamaho TDR in kakšna bi bila cena?

Ve kdo za koga drugega, ki bi mi naredil lonec oz od katere firme naj kupim??

HVALA

najbolje bo da se obrneš nanj ali pa vzemi kakšen oglasnik v roke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tko zdej so pa že 14 denvne izkušnje mimo.

Vtisi: Motor ima čudovit zvok - moji vtisi ( moja mati je rekla, če mogoče z motorjem kaj narobe ko je prvič slišala to simfonijo :shock: :?: :cry: )

Bil sem pa eno sredo tudi v OLP-ju tko da so ga tudi ostali člani videl in slišal, za mnenje lahko vprašate robycopa.

Pri visokih obratih je motor dejansko močnejši in veliko bolje vleče, se mu pa pozna, da pa pri nižjih obratih še posebej če voziš še sopotnika malo bolj len kot pa je bil z serijskim izpuhom, ampak to splon ni panike butneš eno ali dve prestave dol pa letimo :D :wink:

No če ima kdo še kakšno vprašanje mu bom z veseljem odgovoru!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa zdi da je le pri nižjih obratih postal močnejši :shock:

zgleda da je mal odvisn od motorja.

Aja kerga si pa vzel jest mam ovalni karbon (večji)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tri oval - Karbon, to je tisti, ki ima dva rora na koncu izpuha!

Bom jutr vidu če bo kej času na grobniku poznal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., se mu pa pozna, da pa pri nižjih obratih še posebej če voziš še sopotnika malo bolj len kot pa je bil z serijskim izpuhom..

Tale problem rešiš tako, da kak Dynojet Kit vgradiš ali pa Power Comander za i.e. mašino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale problem rešiš tako, da kak Dynojet Kit vgradiš ali pa Power Comander za i.e. mašino.

Dej mi prosim malo več razloži (Power Comander ani to samo za Suzo?), kje se da dobit, cena, skratka čim več info!

poišči po forumu ... smo že pisali o tem .. tam so tudi linki na njihov web ... ne pozabi da je Power Comander samo za i.e. mašine... za frgazerje pa je DynoJet ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapec ti le povej če postaja vse glasnejši, ker meni so iz wingsa po ful dolgem cajtu odgovorili in djali da za TTR ne delajo rora ampak da ga imajo kmalu namen ter da če bi prišlo do izpada obljubljene TTR-ke za vzorec, če lahko računajo na mojo,

kaj ti pravzaprav naredijo z motorjem, sej oni po moje nimajo Dyno zadev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove, kako na Ptuju najdeš to Moto Ptuj trgovino, v kateri prodajajo Wings izpuhe. Prišel bom iz smeri Slov. Bistrica!

Hvala za pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se pripelješ v Ptuj se zapelješ v smeri Lenarta.Cirka kilometer iz Ptuja zaviješ desno za Žabjak.Na levi strani je cerkva na desni pa trgovina.Ne moreš zgrešit. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wings bo to jesen dal na trg tudi izpuhe za Ducatije ... vsaj za monstra ... ce koga zanima..
Tnx, ampak že imam Leo Vinci :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!