Skoči na vsebino

iskalnik


Priporočene objave

Zdravo!

Pri nekaterih reklamah na vrhu strani, se ko le te tečejo, ne da uporabljat iskalnika. Ko bi ga rad odprl, se sicer odpre, vendar se skrija za reklamo in je tako neuporaben. Če se da, bi lahko zrihtali to zadevo. Thanks...

LP boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm očitno nimam samo jaz te težave. Težavo sem opisal v temi predlogi pripombe, je pa res da se ne pojavi vedno. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zakaj pa potem ne naredijo tako, kot je bilo v ''starih dobrih časih'', ko ti je ob kliku na ''iskalnik'' odprlo kar novo okence?

Samo predlog... Ker tistim, ki malo več uporabljajo/mo iskalnik se bo počasi strenalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

hm... glede na to da se je odprla ta tema in se pisalo o tem leto dni nazaj, me zanima ce misli kdo kaj ukrenit glede tega iskalnika, ker je res zoprna reč. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa potem ne naredijo tako, kot je bilo v ''starih dobrih časih'', ko ti je ob kliku na ''iskalnik'' odprlo kar novo okence?

Saj se odpre... če klikneš "podrobnejše iskanje"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se odpre... če klikneš "podrobnejše iskanje"...

Samo je najbrž problem, ke se celo okno iskalnika pri manjši resoluciji ekrana, skrije za reklamo in ne moreš klikniti nanj ker ga ni .

P.S.

Meni ga sicer odpre NAD reklamo :alien1:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo je najbrž problem, ke se celo okno iskalnika pri manjši resoluciji ekrana, skrije za reklamo in ne moreš klikniti nanj ker ga ni .

Dobro, pa saj nismo v kameni dobi... večno pa tudi ne moremo podpirati 1024 resolucije, a to sploh še obstaja!? Potem najbolje, da tudi vse slike iz člankov ter video posnetke pomečemo, da bo tudi tistim, ki so povezani z modemom na internet, lahko prebrali kakšen članek v tekstovni obliki dovolj hitro...

Saj ne rečem, da ne delamo vsega kar se da za kompatibilnost nazaj, ampak včasih je pa to že prav smešno.

In ne, enginea za prikazovanje bannerjev ne moremo spreminjati, saj je kupljen in zaprt. Bo že ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisiti ko mate 1024 resolucijo ste pa res slepi, a vas ne motijo tk vlke ikone ??? xD

Lpo naštimite na 1280 x 1024 pa bo palilo kot se šika

Lep dan še naprej :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa še ena rešitev. Zgodba se namreč zgodi le pri enem izmed bannerjev, katerem, ugotovite sami ;))) Torej če se ne prikaže, hitneš F5 pa se reloada drugi banner, potem pa pokaže čez. No fuss.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj ne bi korajžno desnokliknil iskalnika in ga odprl v novem oknu? (ali sem spet kaj trapastega bleknil? :krneki: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo je najbrž problem, ke se celo okno iskalnika pri manjši resoluciji ekrana, skrije za reklamo in ne moreš klikniti nanj ker ga ni .

P.S.

Meni ga sicer odpre NAD reklamo :alien1:

No saj moja resolucija je na enem monitorju 1680 in na pomožnem 1280, tako da za mene ni problema, sem pa odpiral na manjši resoluciji, v namen testiranja in ja, kar precej uporabnikov je še na resoluciji 1024.

Če pogledaš statistiko moje strani, boš mogoče presenečen ??

post-5391-1216739193_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj ne bi korajžno desnokliknil iskalnika in ga odprl v novem oknu? (ali sem spet kaj trapastega bleknil? :krneki: )

:worship:

P.S.

Samo spomniti se je treba :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ne vem no... Tale iskalnik se čudno obnaša in ne najde nič tudi, če vanj vpišem samo recimo ''CBF''. Ne jemat tega posta kot grajo ampak kot dobronamerno opozorilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no... Tale iskalnik se čudno obnaša in ne najde nič tudi, če vanj vpišem samo recimo ''CBF''. Ne jemat tega posta kot grajo ampak kot dobronamerno opozorilo.

Pozdravljen,

seveda, da ne najde, če je "minimalni iskalni standard" 4 črke, torej; CBF600, Honda CBF...to pa najde, kajne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!