Skoči na vsebino

Kaj naj kupim do 4k€


reptorka

Priporočene objave

Kupujem atv-ja 250 ccm pa nevem kaj naj si nabavim.Mje želje so da je športni model in da se da registrerat.Gledal em kymkota kxr sam se ga baje več ne dobi.(naj bi bil še eden)tega podatka nemorem preverit ker quad shop v btc-ju ne dela.šel sem gledat kopije v celje in sem videl samo kup zarjevelih cevi in nobene kvalitete.Bil tut v ivančji gorici in edini model je bil smc za 5000€ všeč in dober predrag.Stric google mi ne najde nobene prodajalne z atv-ji.Za atv bi dal največ 4000€.Mi lahko pomagate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa bashan atv-ji kaj na njih pravte.res da so v nižji klasi samo baje da so dobri.

rabim hiter odgovor ker jih grem zdaj gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljen!

Jest bi kupil arctic cat 250 dvix, je zelo kvaliteten in atraktivnega videza. Pa se dve leti garancije mas na vse. Drugace pa lahko prides do mene in si sposodis (izposojam štirikolesnike) ATV arctic cat 250 dvx oziroma arctic cat 250 2X4.

Tuki mas link ce te slucajno zanima izposoja. http://igor.5gbfree.com

Lep pozdrav!

post-16800-1185729109.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AC DVX 250 je vsekakor dobra izbira, vendar ne vsebuje pomembne postavke, ki jo je reptorka napisal... in to je CENA.... DVX namreč po uradni ceni stane 4.810 EUR, kar je 20% več, kot je osnovna cena... No, če pogleda še malo višje, potem je z DVXom zadel... Reptorka: na editrade.si, ki je uradni prodajalec, si lahko ogledaš vse ključne postavke.

Mimogrede: sam vozim 250 2x4 in za njim je poleg običajnih kilometrov tudi 1.400 km peska. Zadeva je super, je pa tudi res, da je trenutno na servisu (garancija) pogonske gredi in ene vzmeti. Vzrok: tovarniška napaka, ki se zgodi in jo popravijo na tovarniške stroške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugace ce ne ves lahko, lahko mal glihas. konc koncev majo tudi oni marze. Vse pa je od tebe odvisno

Uf, tega pa res nisem vedel.. :blink: Da imajo marže in se da "glihati"... :hmm:

Ok, dosti heca, samo malo sem se pošalil... :OK:

Ja, seveda se da nižati ceno... saj sem tudi jaz dobil popust... ampak uradna cena je taka. In če mu uspe znižati ceno za 800 EUR, potem alamuvera... :worship:

Gregs, tistih 1400 km :hmm: :hmm: :hmm: - čakam,čakam ???

Kaj čakaš... da te še bolj zrajcam?! :P :naughty:

Ali čakaš kakšno slikico in poročilo?! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

naredil sem že skor 1000 pa je do zdaj vse ok.

dobr moral sem še zamenjati akumulator zaradi skurjene celice.

drugače ga pa punim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredil sem že skor 1000 pa je do zdaj vse ok.

dobr moral sem še zamenjati akumulator zaradi skurjene celice.

drugače ga pa punim

S čim si naredil jurja km? Pa ti je že akumulator crkno? Saj ma garancijo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko vidim v profilu ima Yamaho Raptor :). Mi imamo sedaj skoraj že dve leti Kymco KMX-a 250ccm in moram reči, da mi je malo žal, da nismo dali malo zraven in vzeli Raptora 350ccm. Samo takrat še ni bilo za dobit homologiranih Yamah. Sej Kymco je vredu, samo problemi kot so trganje jermenov, ki so bili posledica zvite glavne motorne gredi, potem ležaji v španerju in zadnja os, ki se je tudi kar hitro pokvarila ti počasi presedajo. Saj se vse 1x pokvari, samo vsaj jaz tako mislim, da bi morala Yamaha več in dalje zdržati, če pa je res tako, to pa je tudi vprašanje.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko vidim v profilu ima Yamaho Raptor :). Mi imamo sedaj skoraj že dve leti Kymco KMX-a 250ccm in moram reči, da mi je malo žal, da nismo dali malo zraven in vzeli Raptora 350ccm. Samo takrat še ni bilo za dobit homologiranih Yamah. Sej Kymco je vredu, samo problemi kot so trganje jermenov, ki so bili posledica zvite glavne motorne gredi, potem ležaji v španerju in zadnja os, ki se je tudi kar hitro pokvarila ti počasi presedajo. Saj se vse 1x pokvari, samo vsaj jaz tako mislim, da bi morala Yamaha več in dalje zdržati, če pa je res tako, to pa je tudi vprašanje.

Lp

Si se zmotil pri oznaki,al? Ker tega modela ne poznam. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam bashana -7 verzijo.

garancija za akumulator pa sanji.lojzi še šrafa ne da da bo dal nov akumulator.sam še po betici lahko dobim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!