Skoči na vsebino

ATV Suzuki 250


n1100

Priporočene objave

Mam problem............in sicer na mojem ATV-ju je crknil ventilator, ki je zmontiran na hladilnik-kiler, pa me zanima kje se da to stvar nabavit, kje so kake trgovine, servisi z rezervnimi deli, ker sem ze cist obupal, nikjer za nabavit :headbang:

no ce kere kaj ve naj napise za kako trgovino, pa nabavimo preko poste :worship:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je original suzuki na suzukiju, če ne pa mal poglej na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) pa bolho če gdo prodaja dele ali pa kontakteraj prodajalca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na ATV forum! Tam ti bojo ziher pomagali! Če je original Suzuki,pol sploh ne bo problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam problem............in sicer na mojem ATV-ju je crknil ventilator, ki je zmontiran na hladilnik-kiler, pa me zanima kje se da to stvar nabavit, kje so kake trgovine, servisi z rezervnimi deli, ker sem ze cist obupal, nikjer za nabavit :headbang:

no ce kere kaj ve naj napise za kako trgovino, pa nabavimo preko poste :worship:

lp

Tole je Suzuki LTZ 250, samo malo dvomim, da imaš ti takšnega...

Suzuki-LTZ-250.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!