Skoči na vsebino

Srečanje Caponordistov


kasti

Priporočene objave

Glede na to, da se mi zdi, da v SLO ni veliko lastnikov Aprilie Caponord, bi se lahko proti koncu sezone (konec septembra)

lahko srečali na kakšni pijači, da izmenjamo izkušnje, mnenja... kakšno spijemo in podobno.

Če bo dovolj interesentov, prevzamem vso breme organizacije. :naughty:

Zraven bi lahko povabili še prijatelje iz Italije (združenje Aprili on the road), ki se takole srečujejo večkrat na leto; kakšni dve leti nazaj, sem se jim na povabilo

Pikca tudi pridružil, ko so bili na izletu v Sloveniji - je bilo fino!

Člane motosvetovega foruma prosim, da povabite tudi lastnike Capov, ki foruma ne berejo.

Skratka... interesenti na plano (javili so se že: Kasti, Saint, oxigene).

PS:

Sicer pa je dvodnevno srečanje lastnikov vseh Aprilij letos 8. in 9. septembra, ko se karavana odpravi na Ptuj, kjer bodo v nedeljo navijali za supermoto ekipo Aprilia Racing Team Slovenia, katere član je tudi moja malenkost. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: To mi pa more ratat, ce mi druga vse spolzi iz nacrtov

zaradi sluzbe :headbang: :headbang:

LP Max

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend so pri meni na obisku NE (nord-east) chapter AOTR (Aprilia on the road) pa se bomo pomenili še glede njihove prisotnosti.

P.S.: Kasti, vikend 18.-19. sem na tvojem koncu. :beer2: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja... pa tvojo 16ico dobim ta vikend!

Bomba! Sporoči mi ko bo...

Pokliči ko boš v naših koncih - častim večerjo/kosilo, pivo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LEPO!

Prebral sem, seznanjen sem tudi in mislim, da v službi bom tudi uredil. da se enkrat lahko vidimo. Do takrat pa,

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav

Seveda sem tudi jaz zraven. Konec septembra je OK. Bilo bi super da bi tudi v živo kako rekli in izmenjali izkušnje.

Od kod pa vi kaj? Na štajerskem tu pa tam vidim enega z črnim Caponord-om, drugač pa bolj malo.

Bi blo zanimivo zvedet koliko je registriranih Capotov v SLO.

LP, Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, nas je že kar nekaj. Samo še da bo vreme o.k. :D

lp

Rudi

Vreme bo tako kot bomo mi želeli :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da se mi zdi, da v SLO ni veliko lastnikov Aprilie Caponord, bi se lahko proti koncu sezone (konec septembra)

lahko srečali na kakšni pijači, da izmenjamo izkušnje, mnenja... kakšno spijemo in podobno.

Če bo dovolj interesentov, prevzamem vso breme organizacije. :naughty:

Zraven bi lahko povabili še prijatelje iz Italije (združenje Aprili on the road), ki se takole srečujejo večkrat na leto; kakšni dve leti nazaj, sem se jim na povabilo

Pikca tudi pridružil, ko so bili na izletu v Sloveniji - je bilo fino!

Člane motosvetovega foruma prosim, da povabite tudi lastnike Capov, ki foruma ne berejo.

Skratka... interesenti na plano (javili so se že: Kasti, Saint, oxigene).

PS:

Sicer pa je dvodnevno srečanje lastnikov vseh Aprilij letos 8. in 9. septembra, ko se karavana odpravi na Ptuj, kjer bodo v nedeljo navijali za supermoto ekipo Aprilia Racing Team Slovenia, katere član je tudi moja malenkost. :whistle:

Konec septembra bom v Grčiji :headbang: , za dirko 8. in 9. se pa najverjetneje vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, včeraj so bili pri meni AOTRjevci in načeloma so za srečanje, vendar jih precej konec septembra roma na jug Italije. Smo se pa dogovarjali za eno dvodnevno furo na dolenjsko za začetek oktobra. Lahko bi to skombinirali?

Kasti: 16-ica je pri meni - lepa, črna in povrtana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No pa še moja malenkost.

Za konec sept. bi se dalo zment

:grim :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo super ideja, prisotni bomo tudi primorci - Kraševci - 4 člani. Sporočte ko se bo kaj skristaliziralo kdaj bo.

:worship:

ervin2000@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre mimo MK Aprilia.

Glede lokacije ni še nič dorečeno.

Predlagam da je nekje v osrednji Sloveniji, da je vsem "pri roki".

Predlagam 29.9.2007, lokacijo še dorečemo.

Kaj pravite?

Popravljeno . Popravil kasti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole nekako:

6.10.'07 ob 11:00 na kamniški obvoznici v caffe Atrium (tam kjer je Sitar pneumatic center) zbor vseh udeležencev, sledi kavica

ob cca. 12:00 odhod na skupno vožnjo: Kamnik - Černivec - Gornji grad - Logarska dolina - Pavličevo sedlo - Jezersko - Komenda

zaključimo v gostišču hram Gorjan ob hrani in pijači... nato vsak po svoje proti domu.

Pripravimo lahko tudi priložnostne majice če je interes?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!