Skoči na vsebino

Srečanje Caponordistov


kasti

Priporočene objave

Evo, da se še jaz javim. najprej hvala za obvestilo Kasti. Zadnje čase nisem nič spremljal table in bi skoraj zgrešil dogodek.... pa tak malo nas je :rolleyes:

Tako jaz sem zraven...al pa midva, če bo vreme ok.

Mimogrede, a gre kdo iz štajerskega konca??

LP vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, da se še jaz javim. najprej hvala za obvestilo Kasti. Zadnje čase nisem nič spremljal table in bi skoraj zgrešil dogodek.... pa tak malo nas je :rolleyes:

Tako jaz sem zraven...al pa midva, če bo vreme ok.

Mimogrede, a gre kdo iz štajerskega konca??

LP vsem.

Jaz sem iz Griž pri Žalcu. Lahko se dobimo na petrolu v Žalcu.

tel. 041 422 136 Max

Vreme bo super, samo malo bolj se bo treba obleči. Svojo kar pripelji zraven, bo moja tud.

Popravljeno . Popravil XTZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jih boste vsi s sabo 'meli, bom pa še jst p'ršou !!! :P :D :D :OK: :kva1: :kva2: :010

Pa še svojo zram prpel, da se ne bomo kregal :lol1: :lol1:

""Fejst se imejte, MK Aprilia (Lado)""

Hvala!

Popravljeno . Popravil XTZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom ob 9.00 na Fernetičih.

Dogovorjeno,-- Samo na Fernetičih boš na italijanski strani, ali na naši? Ali mogoče na kateri od črpalk. Pridem.

Kastiju, pa hvala za povabilo in organizacijo, ter lep pozdrav vsem skupaj

Regi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogovorjeno,-- Samo na Fernetičih boš na italijanski strani, ali na naši? Ali mogoče na kateri od črpalk. Pridem.

Kastiju, pa hvala za povabilo in organizacijo, ter lep pozdrav vsem skupaj

Regi.

Na italijanski strani počakam kolega iz Trsta, tako da bi se lahko dobili tam. Od tam odrinemo proti Kamniku, del bi še po stari cesti, del pa po avtocesti. Se bomo dogovorili na mestu samem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Regi, sporoči mi če bi ti bilo lažje da se dobimo na OMVju takoj za mejo.

Bo v redu kar na bloku, na italijanski strani lahko pri Markotu v "G"-baru (pri Marčelotu), saj pridem tudi sam po italijanski strani iz Repentabra na Fernetiče.

Lp Regi - Pa še tel . 041-409-205, če slučajno pride kaj vmes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še tehle 12 ur nočne oddelam do 7h zjutraj :wacko: , pol pa kufe, pa še en kufe pol pa počas odrajdamo

novim dogodivščinam naproti :yea1:

Fajn se naspite da boste mene ahtal :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še tehle 12 ur nočne oddelam do 7h zjutraj :wacko: , pol pa kufe, pa še en kufe pol pa počas odrajdamo

novim dogodivščinam naproti :yea1:

Fajn se naspite da boste mene ahtal :wacko:

Bomo pojačali tempo da ne boš zaspal :D

Popravljeno . Popravil pikec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo zrihtali dve ekipi: ta lačne (se jim mudi v oštarijo) in ta site (se jim ne mudi). Razlika med obema je seveda povprečni tempo vožnje. Vsak ima svoj ritem in posledično nihče nie sme bit primoran/prisiljen divjat ali se bremzat zaradi drugih. Pot je jasna, na glavnih razpotjih ali ključnih točkah se počakamo in odpeljemo vožnjo lepo in varno. Kaj hitro bomo ugotovili, kdo je s tempom usklajen, tako da se bodo kaj kmalu ustvarile skupinice...

Predvsem pa pamet v glavo in ne forsirajte kjer ni potrebe - potepanja, ki se končajo z obiskom v bolnici pustijo slab priokus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem pa pamet v glavo in ne forsirajte kjer ni potrebe - potepanja, ki se končajo z obiskom v bolnici pustijo slab priokus.

:OK: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje uživajte, jst sm pršu včeraj iz Grčije, in takoj ko sem v Slovenijo stopil, sem zbolel k norc, temperatura, nos...uglavnm, prčakujem kakšne dobre fotke ^_^ , pa po pamet oz. po cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje uživajte, jst sm pršu včeraj iz Grčije, in takoj ko sem v Slovenijo stopil, sem zbolel k norc, temperatura, nos...uglavnm, prčakujem kakšne dobre fotke ^_^ , pa po pamet oz. po cesti.

Žal, pa drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. SLO Caponord srečanje je za nami!

Zbralo se je 10 Caponordov (od tega 2 iz ita AOTR tdruženja!) in 1 Pegaso.

Skupno smo prevozili letnemu času primernih 140 km in se na koncu podkrepčali s poznim a obilnim kosilom.

Hja... hvala vsem za prijetno družbo, Pepetu (ITA) za rundo in se vidimo na 2. Caponord srečanju! :worship:

post-76-1191778984_thumb.jpg

post-76-1191779004_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!