Skoči na vsebino

Srečanje Caponordistov


kasti

Priporočene objave

Sam....cesta na Avstrijski strani Jezerskega je pa :worship: :worship: :grupni:

Popravljeno . Popravil XTZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. SLO Caponord srečanje je za nami!

Zbralo se je 10 Caponordov (od tega 2 iz ita AOTR tdruženja!) in 1 Pegaso.

Skupno smo prevozili letnemu času primernih 140 km in se na koncu podkrepčali s poznim a obilnim kosilom.

Hja... hvala vsem za prijetno družbo, Pepetu (ITA) za rundo in se vidimo na 2. Caponord srečanju! :worship:

Ja... hvala tudi tebi in Pikecu za dobro izpeljano srecanje, opoldansko kavico v Kamniku in vsem ostalim za prijetno

druzenje :yea1: se vidimo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-76-1191779132_thumb.jpg

A spet sem bil prehiter, da me tvoj fotoaparat ni uspel ujeti? :naughty: :D

Velika zahvala Kastiju za trud in iniciativo, ki upajmo bo postala tradicionalna. Velik hvala tudi za zelo prijetno in simpatično družbo ljudi, zbranih iz vseh strani Slovenije, morda bomo naslednjič še številčnejši!

P.S.: Moja cifra: 041-506-243 Erik

Popravljeno . Popravil pikec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-76-1191779132_thumb.jpg

A spet sem bil prehiter, da me tvoj fotoaparat ni uspel ujeti? :naughty: :D

Pozabil sem nastaviti sport program na aparatu... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jooooj, kr srce se mi trga, k nism bil zraven...jst pa še zdej ležim ves bolan :wacko: .

K ste že vsi mal zapoziral, pa še jst en svoj posnetek prilagam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jooooj, kr srce se mi trga, k nism bil zraven...jst pa še zdej ležim ves bolan :wacko: .

K ste že vsi mal zapoziral, pa še jst en svoj posnetek prilagam :naughty:

Flex mašina madona - tolk iskri. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem lani naredil eno furo od Tolmina do Kalc z italjanskimi BMWjaši so me spraševali če bo kakšen kos odpadu, tolko je iskrilo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se dost vozm z enim kolegom, k ma GS-ja, pa je kr ornk usekan, ga voz k cestaka, ampak zlo redko podrsa s centralnim štenderjem, jst pa kr dost ripsam s tačkami. Se mi zdi, da so mal prenisk tačke na Aprilii, al so pa uni šraufi predolgi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj. Malce sem pozen in vem da ste že nestrpno čakali na skupinsko sliko.

Bil je lep dan, dobra tura in prijetno druženje. Se strinjam da bi lahko srečanje postalo tradicionalno....

:OK:

post-15952-1191965274_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se dost vozm z enim kolegom, k ma GS-ja, pa je kr ornk usekan, ga voz k cestaka, ampak zlo redko podrsa s centralnim štenderjem, jst pa kr dost ripsam s tačkami. Se mi zdi, da so mal prenisk tačke na Aprilii, al so pa uni šraufi predolgi.

Zabluzil smo od bistva teme!

(PS: GS nima šraufov na tačkah, tisti šraufi ki si jih dobil poleg centralca so predolgi - jaz sem naredil nove, jih skrajšal in pokalil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
Glede na to, da se mi zdi, da v SLO ni veliko lastnikov Aprilie Caponord, bi se lahko proti koncu sezone (konec septembra)

lahko srečali na kakšni pijači, da izmenjamo izkušnje, mnenja... kakšno spijemo in podobno.

Skratka... interesenti na plano ....

A, letos se tudi kaj dobimo?

Malo sem povlekel temo iz naftalina; če pa bo kaj interesentov, smo kraševci pripravljeni, da se lahko srečamo na našem koncu.

Lep pozdrav Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
A, letos se tudi kaj dobimo?

Malo sem povlekel temo iz naftalina; če pa bo kaj interesentov, smo kraševci pripravljeni, da se lahko srečamo na našem koncu.

Lep pozdrav Regi

tudi jest

lp Tom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živijo. Glede na to, da nisem našel teme o tem motorju, bom kar tukaj vprašal po njegovih prednostih in slabostih... Dajte povedat čisto vse kar veste... Kako je vodljiv, kako je s servisi, na koliko km so intervali, ima kakšen nadpovprečen apetit po olju...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo. Glede na to, da nisem našel teme o tem motorju, bom kar tukaj vprašal po njegovih prednostih in slabostih... Dajte povedat čisto vse kar veste... Kako je vodljiv, kako je s servisi, na koliko km so intervali, ima kakšen nadpovprečen apetit po olju...

Lp

Pa gremo po vrsti, kar vem o motorju:

1. Ciklistika: Kar se tega tiče, je eden boljših če ne celo najboljši v tem rangu motociklov(Testi raznih motorevij)

2. Servisi: Vsak lastnik vozi motor tja, kjer je zadovoljen, če je še garancija, pač na pooblaščenega, intervali na 7.500km

3. Apetitov po olju ne kaže(govorim za svojega), cca 0,5 - 1l na servisni interval(spet odvisno od vožnje) - polsintetiko, ker ni navita mašina - se pa zelo rad zavrti tudi v višje obrate(nad 6000rpm), tukaj se tudi lahko kosa s cestaki :naughty:

Ima veliko nosilnost, zelo udoben(sploh na daljših potovanjih noben problem do 800km na dan), ne pretirana poraba(5-6l/100km-povprečje) odvisno spet od načina vožnje....

Pa tema o Caponordu tudi obstaja :grim

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...prilia+Caponord

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Tokrat jaz vlečem temo iz naftalina, letos malo prej, ne na koncu sezone :whistle: , da nam rata

Se bomo kaj dobili, kar nekaj novih Caponordistov je med nami.

Kasti, ti pa rent-aj nekaj v svojem team-u :rolleyes:

Lani so se ponudili Kraševci, lahko letos tudi, ali pa se dobimo v našem koncu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tokrat jaz vlečem temo iz naftalina, letos malo prej, ne na koncu sezone :whistle: , da nam rata

Se bomo kaj dobili, kar nekaj novih Caponordistov je med nami.

Kasti, ti pa rent-aj nekaj v svojem team-u :rolleyes:

Lani so se ponudili Kraševci, lahko letos tudi, ali pa se dobimo v našem koncu?

Jest sem ZA!

Lp T:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!