Skoči na vsebino

Srečanje Caponordistov


kasti

Priporočene objave

Jest sem ZA!

Lp T:

Evo, sva že dva :krneki: Midva sva najlepši par :whistle::lol1:

Počakal bom en teden na odziv, potem bom pa lastnikom po ZS začel težit :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štiri :whistle: , no saj zdajle ko so prazniki, so verjetno ostali na motorjih. Bomo še mal počakal, potem bomo pa šli ven kar s konkretnimi predlogi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jest sem zdej zrihtan, tablica je na motorju, regler zamenjan. Samo povejte!

Lp T.

P.S. Sem pa danes v Britofu pri Kranju srečal spet enga caponorda, mislim da je bil bele (opal) barve. Kkšen motosvetovec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Od 15.6 - 28.6.2009 sem fraj, se pravi dva vikenda, poglejte malo datume, razmislite, pa povejte kje bi se dobili in kam bi se zapeljali :rolleyes:

Drugače bom sam/s sopotnico napadel malo Dolomite in okolico :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 15.6 - 28.6.2009 sem fraj, se pravi dva vikenda, poglejte malo datume, razmislite, pa povejte kje bi se dobili in kam bi se zapeljali :rolleyes:

Drugače bom sam/s sopotnico napadel malo Dolomite in okolico :whistle:

s kolegom odrineva 19.6 proti vzhodu. Lahko še to upoštevamo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kaj zdej a ste se KapoNorci zbral al bo treba neopravičene pisat?

Popravljeno . Popravil ETV1000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam čas še ta vikend, potem po vsej verjetnosti odrinemo na dopust proti Makedoniji. No če se nič ne zmenimo imam še vedno namen obiskat zbor v Braniku, mogoče tam koga srečam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

kako kaže kej s srečanjem caponordistov??

sedaj po dolgi želji ,ko ga imam bi se tudi jaz pridružil,mogoče dobim kak nasvet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konc Avgusta? Začetek Septembra? Ko bo konec dopustov :krneki: Bi blo dobr ja, da vidmo kdo ma vredu regler :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

no danes sva se na trojanah dobila s CAPI-jem

mini srečanje dveh capotov,sva šla na kavico,pol pa skupaj vedrila

27082009923.jpg

capi,a si bil kej moker proti domu??

mene je ša fajn dobil,3 kilometra pred domom se je spet ulilo.

ja ja mormo se dobit

napište kdaj imate kaj frej,pa bomo organiziral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

Glede na to, da je ta vikend dež, bi moralo bit naslednji vikend sonce :whistle:

Kej pravte, v soboto ali nedeljo, popoldansko, celodnevno? En krog po Slo, pa kej dobrega pojest?, No mal komentarjev, pa bom nekaj organiziral.

Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

gremo

na eno popoldansko

Evo zdej pa zares..... :OK:

Razpisujem turo Caponordov v soboto. Glede na to da vas je kar nekaj iz Zasavja, predlagam da se dobimo v Litiji ob 13h.

Trasa:

Litija - Bogenšperk - Trebnje - Žužemberk - Dvor - Kočevje - Ribnica - Loški potok - (mogoče na grad snežnik) - Cerknica - Rakitna - Lj, pol pa vsak po svoje :)

Vmes pa na kakšno kavico, pa mogoče proti koncu na kakšno malico. Mislim da vse skupaj znese okoli 200km ovinkaste ceste in lepe panorame. Pripombe sprejemamo do petka :rolleyes::rolleyes:

Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota bo mokro, bo slabo, deževno...Skratka nič od vremena. :grrr

Naša motosekcija - Elektro Celje, imamo planirano za to soboto eno furo in potem piknik, pa vidim da ne bo nič iz tega :headbang:

12. Septembra pa imamo planirano zadnjo skupno vožnjo na obalo.

Če se boste zbrali, se imejte fajn :yea1:

p.s. Če se boste pa vseeno zbrali, kljub slabemu vremenu, pa pridem :grim

uff, sem šele zdajle videl, da je to ob 13h, takrat bojo pa padavine mimo

če bo tako, pa sem 100% zraven...Šarc, še javim

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

Glede na to, da je ta vikend dež, bi moralo bit naslednji vikend sonce :whistle:

Kej pravte, v soboto ali nedeljo, popoldansko, celodnevno? En krog po Slo, pa kej dobrega pojest?, No mal komentarjev, pa bom nekaj organiziral.

Lp T.

Bom še enkrat napisal, ker ne morem popraviti prejšnjega posta...

Glede na to, da bo v Soboto po Sloveniji dopoldan še kar nekaj padavin, Šarc pa je dal možnost tudi Nedeljo sem jaz mnenja da se dobimo v nedeljo, ker bo lep sončen dan ceste pa suhe.

Pa verjetno bi jih bilo več fraj(jaz sigurno :whistle: )

Bi bilo tako dobro???

@sas1 ne, nisem bil moker, sem pa videl, da je zlivalo na drugi strani hribov :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K. pol pa naj ostane tako :xx: Bomo vidl kaj bo z vremenom, še vedno se lahko v soboto dopoldan obvestimo :hmm:

Evo zdej pa zares..... :OK:

Razpisujem turo Caponordov v soboto. Glede na to da vas je kar nekaj iz Zasavja, predlagam da se dobimo v Litiji ob 13h.

Trasa:

Litija - Bogenšperk - Trebnje - Žužemberk - Dvor - Kočevje - Ribnica - Loški potok - (mogoče na grad snežnik) - Cerknica - Rakitna - Lj, pol pa vsak po svoje :)

Vmes pa na kakšno kavico, pa mogoče proti koncu na kakšno malico. Mislim da vse skupaj znese okoli 200km ovinkaste ceste in lepe panorame. Pripombe sprejemamo do petka :rolleyes::rolleyes:

Lp T.

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!