Skoči na vsebino

Srečanje Caponordistov


kasti

Priporočene objave

Pripravimo lahko tudi priložnostne majice če je interes?

To bi bilo fino, ce ti uspe, vendar je potrebno tocno stevilo udelezencev.

Jaz sem za.. bi mel dve. :krneki: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka, 5. 10. pridem z absolventa, ne vem, če se bom 6. 10. zmožen vozit z motorjem :unsure: . Se bom potrudil pridet, ampak nč ne obljubim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka, 5. 10. pridem z absolventa, ne vem, če se bom 6. 10. zmožen vozit z motorjem :unsure: . Se bom potrudil pridet, ampak nč ne obljubim.

Eh, jaz sem se ob 10. uri v Trstu iz barke prihajajoč iz Krete (absolventski) odpeljal direktno v Kranjsko Goro na žur, ob 4. zjutraj pa nazaj v Izolo.

Res pa je, da nikar na pot brez trezne glave, ne bomo nobenega pobirali po grapah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U je-bela cesta! V petek in soboto 5. in 6. imam konferenco v Opatiji! Kaj pa če bi se dobili v nedeljo? ;)

Lahko tudi v nedeljo (7.10.), če večini odgovarja (meni DA).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo bom imel.

???????????????????????????????????????????????????????????????? Ta mesnato ali ta kovinsko? Vprašam za vsak slučaj. Moja bi tudi šla (ta mesnata) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

???????????????????????????????????????????????????????????????? Ta mesnato ali ta kovinsko? Vprašam za vsak slučaj. Moja bi tudi šla (ta mesnata) :D

Pride z avtom v oštarijo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boste imeli svoje(punce-žene) zraven? :rolleyes: Mojo zanima :whistle:

Jaz jo bom imel.

???????????????????????????????????????????????????????????????? Vprašam za vsak slučaj. Moja bi tudi šla (ta mesnata) :D

Pride z avtom v oštarijo. :naughty:

Če jih boste vsi s sabo 'meli, bom pa še jst p'ršou !!! :P :D :D :OK: :kva1: :kva2: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, do nedelje se lahko še vse spremeni (če bo taka kot je bila današnja bo super).

Si imel prav. :D Po današnjih kartah Z06 bo naslednji vikend delno oblačno, vzhodna SLO malo več sonca,

drugače pa brez padavin, T.max 15°C :OK: (Vir:Wetteronline-profikarte)

Zbirno mesto in trasa pa ostane isto ane?

LP Max

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbirno mesto in trasa pa ostane isto ane?

LP Max

Tako je.

Zbor 7.10.2007 ob 11:00 na kamniški obvoznici, v Atriumu.

Okrog 12:00 odhod čez Črnivec, proti Logarski dolini, čez Pavličevo sedlo, Jezersko do Gore pri Komendi.

Tam se malo podkrepčamo in klepetamo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta mesnata pride z mano, v Kamniku pa bo šla prav po babje s Sandro (kastijeva boljša polovica) na lov za vozički (otroškimi) in potem prideta v oštarijo :naughty: . Z mano pride tudi Silvano (Salvadi) iz AOTR, za ostale pa še ne vem, ker se vračajo z juga Italije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!