Skoči na vsebino

Jezersko - Železna Kapla - Pavličevo sedlo + tam okrog...


ZOX

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Kdor se odpravlja iz Kranja na Jezersko, oz., iz Jezerskega proti Kranju, naj bo pozoren na zaporo ceste skozi Hotemaze, ce je se aktualna. Izberite kaksno obvozno cesto. Jaz sem se nazadnje peljala po mocno razmoceni in razriti poljski poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor se odpravlja iz Kranja na Jezersko, oz., iz Jezerskega proti Kranju, naj bo pozoren na zaporo ceste skozi Hotemaze, ce je se aktualna. Izberite kaksno obvozno cesto. Jaz sem se nazadnje peljala po mocno razmoceni in razriti poljski poti.

 

bil čez  vikend, so že nanesli prvi sloj asvalta tko je vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
JEZERSKO KREŠ!!
Če kdo pozna fante (skupina treh?) ki so danes 12.10.14 med 13 in 14 uro pilotiral po jezerskem in počel bedarije bi bil zelo vesel kakršnekoli informacije. 
Na balanci je bila GoPro vendar ni pravilno zaključila posnetka in se ga zaenkat ne da videt. Delamo na tem. 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pozna kdo cesto od Pavličevega sedla do Črne na koroškem po Logarski dolini. Katero cesto priporočate. Prebral sem da je tudi nekaj makadama. Imam sicer cestaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz poznam samo eno cesto iz Savinjske v Mežiško dolino. V Solčavi zaviješ desno in čez hrib na drugo stran :)  Je pa večinoma makadam, rekel bi da ene 15 km gotovo...Tudi sam imam cestaka in se da prevozit. Ni pa ravno udobno se vozit čez jame pa čez kanale za odvodnjavanje...pač to ni cesta za cestake :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Saj jezersko je že primerno za motoizlet? Je kdo bil v zadnjih nekaj dnevih gor? Je še kaj snega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden, res da z avtom. Pazi!!

Na Avstrijski strani je veliko polomljenega drevja, na cesti je dosti umazanije od kolesnic gozdarskih strojev.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!