Skoči na vsebino

Jezersko - Železna Kapla - Pavličevo sedlo + tam okrog...


ZOX

Priporočene objave

Da vidim danes to Jezersko če je za kej :krneki: .. se vidmo.

Če boš zmatran se lahk spustiš po naši strani do kraja zg. jezersko in zaviješ levo na planšarsko jezero. Tam se lahk človek fain spočije in tut kaj dobrega pomalica :naughty:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je slučajno že kdo srečal na oni strani črno-rumeno CBR600F l. <96 pa rdeče-črn kombinezon ma dec; avtrijska registracija...

Dec je lokal matador al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je slučajno že kdo srečal na oni strani črno-rumeno CBR600F l. <96 pa rdeče-črn kombinezon ma dec; avtrijska registracija...

Dec je lokal matador al kako?

Jest enga porajtam z eno črno puščico in Gauloises nalepke,ma rjove k zmaj,pa pomoje ima tamale zobnike ker kr dost šalta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je slučajno že kdo srečal na oni strani črno-rumeno CBR600F l. <96 pa rdeče-črn kombinezon ma dec; avtrijska registracija...

Dec je lokal matador al kako?

Hm ja jst sm ga dostkrat srecal ja...Dec ga zge cez tiste ovinke kt zmešan se vidi da pozna čisto vsak ovinek...Vozi se pa skoz gor in dol gor in dol verjetno dokler mu ne zmanjka bencina :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ja jst sm ga dostkrat srecal ja...Dec ga zge cez tiste ovinke kt zmešan se vidi da pozna čisto vsak ovinek...Vozi se pa skoz gor in dol gor in dol verjetno dokler mu ne zmanjka bencina :naughty:

Jaz ga še nisem srečal, možno pa je, da tempira prazen tank zgoraj pri mejnem prehodu. Tako se lahko mirno spusti 10km v dolino in ohladi motor pred novimi podvigi.

Morda gre tudi kdaj na našo stran, kakšen cent prihrani... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga še nisem srečal, možno pa je, da tempira prazen tank zgoraj pri mejnem prehodu. Tako se lahko mirno spusti 10km v dolino in ohladi motor pred novimi podvigi.

Morda gre tudi kdaj na našo stran, kakšen cent prihrani... :rolleyes:

dvomim, ker sem teden dni nazaj tankal v Železni kaplji in plačal za liter bencina 1.29 eur, ni nevem kako velika razlika, sem pa rumeno puščico že večkrat srečal, oziroma me je prehitela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil gor. Uf kako lusno. Nobenega tovornjaka nisem srecal, razen par Vstromov1000 napolnjenih do amena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil gor. Uf kako lusno. Nobenega tovornjaka nisem srecal, razen par Vstromov1000 napolnjenih do amena.

Tut jest en krog naredu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jest en krog naredu :rolleyes:

Se mi zdi, da sva se srecala. Ej, ampak tiste tri serpentine pod Jezerskim so pa pod kritiko totalno. Sm se sam mal nagnu in sm ga ze lovil po celi cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da sva se srecala. Ej, ampak tiste tri serpentine pod Jezerskim so pa pod kritiko totalno. Sm se sam mal nagnu in sm ga ze lovil po celi cesti.

Tistmu na naši strani se sploh ne reče cesta :headbang:

Ja,na drug strani je pa čist drug svet :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz včeraj tam. Iz smeri Železne kaple :worship: do Planšarskega jezera na kavo, potem pa nazaj in čez Pavličevo sedlo v Logarsko in domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater tele poste mal prebiram, in vidm da se tole res splača pogledat, pa še blizu mam :devil: ...se ne bo treba na ride vozt zmeraj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater tele poste mal prebiram, in vidm da se tole res splača pogledat, pa še blizu mam :devil: ...se ne bo treba na ride vozt zmeraj :whistle:

Ride so pič... dim proti tem,greš dvakrat gor in dol,pa maš čist dost.Jest grem ponavadi dol do odcepa za pavličevo sedlo,ker so nižje mal preveč zaprti uvivnki pa mi to ne leži najb"l :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride so pič... dim proti tem,greš dvakrat gor in dol,pa maš čist dost.Jest grem ponavadi dol do odcepa za pavličevo sedlo,ker so nižje mal preveč zaprti uvivnki pa mi to ne leži najb"l :whistle:

Ride so res nula proti jezerskemu, sam mors it tut v logarsko pogledat, pa pol cez crnivec nazaj na gorenjsko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, soboto al pa nedeljo če bo vreme grem zihr gor...gre kdo za družbo?

Mam ta vikend hčerkico,mogoče u nedeljo pop. ,pa še do Faker see bi šel ma počukerat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans bli na jezerskem. Pršli iz smeri Kranja, slovenska stran je za en drek, pol na avstrijski se pa začne :D, ovinski res ko na planini, sm jih je velik več :), super v glavnem. Ene par jih je preveč zaprtih, ampak se da vse lepo odpelat.

Ena punca z R6 je pa podlegla ovinkom, na srečo brez posledic. Če si mogoče na forumu, a ti je zalaufal potem motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam ta vikend hčerkico,mogoče u nedeljo pop. ,pa še do Faker see bi šel ma počukerat.

Ja na Faakerja grem jes jutri, na Jezersko in čez, mam pa u nedeljo namen it. Tko da če boš šu, povej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na Faakerja grem jes jutri, na Jezersko in čez, mam pa u nedeljo namen it. Tko da če boš šu, povej...

Jutr zjutri grem mal po gobe,pol bi pa mrbit šu,sam moram bit do 14h doma ker tamalo dobim za vikend,tko da še ne vem.Pa še avtocross je jutri u Tunjicah :headbang:

Za u nedelo se pa lahko sluhamo,sam šele pop. :headbang: Nč nomo pili :whistle:

Kva s dobr napisou-Na Faakerja :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo, končno sem dočakal tole cesto. Smo se šli dons mal "jagat"....in lahko rečem samo :kva2: :kva2: :kva2:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans bli na jezerskem. Pršli iz smeri Kranja, slovenska stran je za en drek, pol na avstrijski se pa začne :D , ovinski res ko na planini, sm jih je velik več :) , super v glavnem. Ene par jih je preveč zaprtih, ampak se da vse lepo odpelat.

Ena punca z R6 je pa podlegla ovinkom, na srečo brez posledic. Če si mogoče na forumu, a ti je zalaufal potem motor?

hm, si videl letnik? Poznam punco z R6, ki se precej tam gori vozi... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezersko,ki je to :trance_33_sleep: ?

3/4 forumašev še slišalo ni za jezersko,pol pa neki pluvate čez Ride k so svetovno znane.Nevem kaj se gor dogaja,ampak sm pa prepričan,da gor ni nikoli tolk folka kolkr ga je na ridah,poleg ganjanja z mopiji gor pa dol se namreč pri nas hodmo tud družit,delamo piknike,organiziramo dnevne fure ...,

Prov zanima nas kako se imate tam pr vas,zato pridemo že to sobot mal prekontrolirat situacijo.

ŽIVELE RIDE :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest osebno nič ne šimfam rid..glede druženja sem prepričan da je na ridah bol zabavno...sem bil parktat na ridah ko so ble čist polne in je fajn vzdušje. Meni je pač jezersko bližje, pa tud cesta se mi bolj dopade kot na ridah. Pač se hodmo na jezersko samo vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezersko,ki je to :trance_33_sleep: ?

3/4 forumašev še slišalo ni za jezersko,pol pa neki pluvate čez Ride k so svetovno znane.Nevem kaj se gor dogaja,ampak sm pa prepričan,da gor ni nikoli tolk folka kolkr ga je na ridah,poleg ganjanja z mopiji gor pa dol se namreč pri nas hodmo tud družit,delamo piknike,organiziramo dnevne fure ...,

Prov zanima nas kako se imate tam pr vas,zato pridemo že to sobot mal prekontrolirat situacijo.

ŽIVELE RIDE :worship:

Če že nimamo tako dobrih ovinkov, mamo pa lepšo naravo.

Drugač se pa tud sam rad zapelem na ride, glede druženja pa ridašem kapo dol. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!