Skoči na vsebino

Jezersko - Železna Kapla - Pavličevo sedlo + tam okrog...


ZOX

Priporočene objave

sem bil par dni nazaj s5 na avstrijski strani in seveda gume ne držijo več kot so... Vidi se da se je asfalt ohladil. Tako da rezerva je. No saj je nekako logično da ne moreš it z istim tempom ali je 30 stopinj ali pa 10...Kolenčkat se še vedno da ampak gume prej zdrsnejo. Pelat se še da :rolleyes: ni pa to to :krneki:

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Je že kej snega gor?

na 1218 metrih........pajade :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Evo cesto so spucali, pa preden prideš na jezersko je ene par nanovo asvaltiranih ovinkov

Odlično...pol pa sam še počakamo da bo mal bl toplo :naughty: , da bojo gume kej prjele :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res ne preveč hvalit te ceste....fantje in dekleta ne hodit na železno kaplo in jezersko, ker je obupna cesta in vas bo samo premetavalo pa še ful policajev je gor....hihi...mormo tko napisat, da ne bo preveč folka, da se bo lepše dalo furat gor pa dol :D :yea1:

Popravljeno . Popravil Tadeusz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede.. a gor na meji še zmer pregledujejo dokumente? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede.. a gor na meji še zmer pregledujejo dokumente? :P

Jaja, gor so še zmer...baje so zajebani k svina :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja, gor so še zmer...baje so zajebani k svina :devil:

pa res, sm biu dons tm.. matr majo enih kompleksov.. folk, ne splača se tja hodt :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede.. danes :whistle:

quote]

Pa so te le spustil čez mejo...cesta pa zih čist preflikana pa napol makadamska :whistle:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa so te le spustil čez mejo...cesta pa zih čist preflikana pa napol makadamska :whistle:

so me, ampak s težavo :closedeyes: uf, da o cesti ne govorim.. sem mislil da bo lepa in brez lukenj.. žal temu ni bilo ravno tako. na SLO strani že tako ali tako vemo da so luknje. na avstrijski strani je pa res preveč zalivk + še vedno so kakšne nezaflikane razpoke :closedeyes: ni nobenega užitka, ker samo čakaš kdaj te bo odneslo. in potem ko misliš da bo konec vsega sranja, te pa čaka kamen (beri: skala) sredi ceste, točno za kakšnim ovinkom.

rezultat: odsvetujem vam železno kaplo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem dons gor :P da vidm kuko so spucal ^^

Kako zgleda cesta na austrijski strani. pesek pa to, da nam konc tedna brez veze gor hodu. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so me, ampak s težavo :closedeyes: uf, da o cesti ne govorim.. sem mislil da bo lepa in brez lukenj.. žal temu ni bilo ravno tako. na SLO strani že tako ali tako vemo da so luknje. na avstrijski strani je pa res preveč zalivk + še vedno so kakšne nezaflikane razpoke :closedeyes: ni nobenega užitka, ker samo čakaš kdaj te bo odneslo. in potem ko misliš da bo konec vsega sranja, te pa čaka kamen (beri: skala) sredi ceste, točno za kakšnim ovinkom.

rezultat: odsvetujem vam železno kaplo :rolleyes:

Pa tud ni se užitek vozt med šleparji gor pa dol. Res čist brez veze. Priporočam, da greste rajš na ride, če pa že morte it na Jesersko pol pa obvezno samo slovenska stran. Tista je še nekak široka pa mal zaflikana. Z Avstrijsko so pol problemi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tud ni se užitek vozt med šleparji gor pa dol. Res čist brez veze. Priporočam, da greste rajš na ride, če pa že morte it na Jesersko pol pa obvezno samo slovenska stran. Tista je še nekak široka pa mal zaflikana. Z Avstrijsko so pol problemi :whistle:

Kje pa ti živiš,naša stran je katastrofa :headbang:

Lani je bila avstrijska stran bomba :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja no ne hodt gor sploh pa ne na avstrijsko stran k je res kriza :whistle: Pr planšarskem jezeru na južno poj pa nujno obrnt pa domov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako zgleda cesta na austrijski strani. pesek pa to, da nam konc tedna brez veze gor hodu. :whistle:

ne hod gor!! aja itak ne boš mogel ker zdele sneg pada tako da bo cesta zaprta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cesta na slovenski strani je ena sama katastrofa po cesti se kotali vse živo pol grem pa dol in mi iza enega nepreglednega ovinka pripleza avtobus po moji strani sem pejal bolj na izi bil je moj srečni dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!