Skoči na vsebino

IZGUBA OBRATOV


hors3

Priporočene objave

Mam skuter Peugeot speedfight prost z auspuhom giannelli black swan in valjcki 6.5g. Najprej ni vlekel, zato sem sedaj zamenjal fedre na sklopki. Sedaj je nek pospešek, vendar imam problem pri izgubi obratov. Sedaj lepo nabira in ko pride tam do 80 km/h, enostavno nekaj casa drzi, potem pa se hitrost postopoma spuca tam do 40km/h(tudi ce drzim ful gas), nato pride nazaj v obrate in potegne. Isto je ce se peljem, pa pustim gas. Kaj storiti? :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto je men delu pa nisem nikol ugotovu zakaj. :evil:

En mesec kasnej mi je pa bat raznesl :( (ne vem ce je to vzrok).

Poglej kaj je s frgazerjem da ni mogoce kksna svinjarija not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas tudi mislim da je to nekaj v zvezi z fergazerjem. meni je delalo to podobno pol pa sem menjal fergazer pa je blo kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ma itak original cilinder in ni sans da bi mu ze zaribu jst sm meu pa takrat ze cez 10k km na 70 poliniju ki se je pocas vozu samo takrat ko je bil hladen. Sicer sem pa povedu da ne vem ce je bil to vzrok da je zaribu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas tudi mislim da je to nekaj v zvezi z fergazerjem. meni je delalo to podobno pol pa sem menjal fergazer pa je blo kul.

Mare, kaki fergazer si pa potem dal gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas tudi mislim da je to nekaj v zvezi z fergazerjem. meni je delalo to podobno pol pa sem menjal fergazer pa je blo kul.

Mare, kaki fergazer si pa potem dal gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo prej sem glih očistil frgazer pa filter, pa še vedno isto. Vendar sem pri frgazerju opazil, da tista zajla za gas je v bistvu v redu, ampak tisti gumi, ki jo ovija, je malo pretrgan. Zdaj nevem, a ma to kaj veze?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!