Skoči na vsebino

Smerokazi, LED smerniki, avtomati...


YZFgeorge

Priporočene objave

kabel je majhen...in tista luknja v krmilu ga ne bi ošvogila praktično nič ... sam je res brez veze... to je za mulčke na skuterjih IN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Rogerg pravi:

kabel je majhen...in tista luknja v krmilu ga ne bi ošvogila praktično nič ... sam je res brez veze... to je za mulčke na skuterjih IN

Pri enmu sem videl da je imel, pa se ga je lepo videlo, ledice delajo svoje. Na moji stari gari pa... :D   Drugače mene boli kurac kaj je za koga IN, gledam bolj na to, da sem viden. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da potem odstraniš še uteži. Niso tam zastonj. Pol boš držal pnevmatsko kladivo in ne krmila. Fino zna krmilo vibrirat btez uteži ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, The Lakl pravi:

Mislim, da potem odstraniš še uteži. Niso tam zastonj. Pol boš držal pnevmatsko kladivo in ne krmila. Fino zna krmilo vibrirat btez uteži ;)

Ze pri menjavi original utezi za "lepse", se konkretno pozna razlika. Pa imajo samo par gramov manj. Kako je sele, ce si brez.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Eno vprašanje,

Na MK so bili že pred časom, ko motor še ni bil v moji lasti zamenjani sprednji, zadnji smerokazi in nosilec tablice. Nekako sem se odločil,  da zadevio vpišem v kartoncek, tukaj pa nastane manjši problem in sicer;

- nikjer na netu ne najdem obrazca oz. niti ne vem kateri obrazec je pravi  npr. "potrdilo o vgradnji"  ki ga poleg vloge za vpis še potrebujem.

Se pa opravičujem, če je to že kje povedano pa sem mogoče zgrešil, ali bo najboljša varianta obisk AMZS-ja, pa se tam pogovorit kaj vse potrebujem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Dainese pravi:

Eno vprašanje,

Na MK so bili že pred časom, ko motor še ni bil v moji lasti zamenjani sprednji, zadnji smerokazi in nosilec tablice. Nekako sem se odločil,  da zadevio vpišem v kartoncek, tukaj pa nastane manjši problem in sicer;

- nikjer na netu ne najdem obrazca oz. niti ne vem kateri obrazec je pravi  npr. "potrdilo o vgradnji"  ki ga poleg vloge za vpis še potrebujem.

Se pa opravičujem, če je to že kje povedano pa sem mogoče zgrešil, ali bo najboljša varianta obisk AMZS-ja, pa se tam pogovorit kaj vse potrebujem. 

bo kar tule prava tema.

Jaz bi kar na tehničnem vprašal. Je pa kar nekaj tem na to in podobno temo: malo pobrskaj tule, ali pa v temi homologacija...lahko uporabiš iskalnik

ps. potrdilo o strokovni vgradnji je (vsaj je bilo) en navaden papir pa štempel.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej to me bega, več ljudi ko vprašaš več mnenj maš, isto kot z advokati, vsak ma svoje mnenje.Tako, da se bom verjetno  odpeljal na AMZS in vprašal bo najbolj ziher, da potem to uredim in mam mir še pred žandarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Oj

 

Ker sem "babura"? in tega žal ne znam bi prosila enga dedca, če bi mi lahko zamenjal zadnja smernika na Kawasakiju Er-6n (2008). Smernike imam doma in niso LED.

Dam za 6 packa.Kontaktiraš me lahko na fekyca@gmail.com

Prosim bodi doma v okolici Kranja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Feky pravi:

Prosim bodi doma v okolici Kranja?

super, pol ne bom iz Ljubljane gor hodu :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Feky pravi:

Razen,ce gres na furco mimo Kranja?

ne grem .. kar si rekla, si rekla :ras: 

 

p.s.

se bo hitr kakšn najdu, ker mi radi u zele skačejo :P 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat zgleda zelo slabo.Nihče nima jajc, da bi se spustil v tole zadevo?

 

pred 17 minutami, maus pravi:

ne grem .. kar si rekla, si rekla :ras: 

 

p.s.

se bo hitr kakšn najdu, ker mi radi u zele skačejo :P 

 

Verjetno je 6 pack premalo☹️ oz.nimajo jajc se v tole spustit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Feky pravi:

Zaenkrat zgleda zelo slabo.Nihče nima jajc, da bi se spustil v tole zadevo?

Verjetno je 6 pack premalo☹️ oz.nimajo jajc se v tole spustit?

Govorimo velik, ostalo pa bl tko-tko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Feky pravi:

No, jaz še zdaj nimam nobenga,ki bi se polotil zadeve?

pomoje bi hitrej dobila, če bi napisala leta, mere, barvo las... še lažje pa s fotko :) 

pred 1 uro, Feky pravi:

Oj

 

Ker sem "babura"? in tega žal ne znam bi prosila enga dedca, če bi mi lahko zamenjal zadnja smernika na Kawasakiju Er-6n (2008). Smernike imam doma in niso LED.

Dam za 6 packa.Kontaktiraš me lahko na fekyca@gmail.com

Prosim bodi doma v okolici Kranja?

a Mengeš ti je OK? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Feky pravi:

Oj

 

Ker sem "babura"? in tega žal ne znam bi prosila enga dedca, če bi mi lahko zamenjal zadnja smernika na Kawasakiju Er-6n (2008). Smernike imam doma in niso LED.

Dam za 6 packa.Kontaktiraš me lahko na fekyca@gmail.com

Prosim bodi doma v okolici Kranja?

smernike lahko komot v tej temi menjaš, ne rabiš nove odpirat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Feky pravi:

Cool mi je.Jutri?

Komot se pripeljem do Mengša?

Lepo da ti je top! K men je tut tam všeč :lol1:

Hec... žal vsaj do ponedeljka ne morem pomagat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Feky pravi:

Ok pa v pondeljek

če ti res ne bo nihče hotel pomagat, bom prijatla vprašu, če ima čas naslednji teden popoldan ampak je iz Ljubljane 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

če ti res ne bo nihče hotel pomagat, bom prijatla vprašu, če ima čas naslednji teden popoldan ampak je iz Ljubljane 

Ockej.Se mi ni panike do Lj peljat?

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

smernike lahko komot v tej temi menjaš, ne rabiš nove odpirat :P

 

Saj bi jih,če bi jih znala????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

če ti res ne bo nihče hotel pomagat, bom prijatla vprašu, če ima čas naslednji teden popoldan ampak je iz Ljubljane 

jst mam tu prjatla v LJ. tak mali, opasan. samo kawo vozi kawo pije. Ga bom vprašal, če bi ji pomagal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Feky pravi:

 

Saj bi jih,če bi jih znala????

znaš, v pravo temo znaš pisat, vidim. Sem ti samo zapisal odgovor, da ne boš iskala kam je izginila tvoja tema in vprašanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!