Skoči na vsebino

Smerokazi, LED smerniki, avtomati...


YZFgeorge

Priporočene objave

Potrebujem une male piskače, ki piskajo, ko je žmigovc prižgan (da ga pol ne pozabiš ugasniti). Rabim jih za Kawasakija VN 800.

A kdo ve, kje se jih lahko kupi v okolici LJ, kolk je cena in kam se vežejo?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po avtotrgovinah si kar kupi 2 zarnici, ki ze vsebujeta piskac. Eno lahko montiras levo spredaj, drugo desno zadaj..pa se za rezervo si eno vzami .)

Aha cena? Ne vem tocno, ampak cedalje ceneje, sitnica!

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem une male piskače, ki piskajo, ko je žmigovc prižgan (da ga pol ne pozabiš ugasniti). Rabim jih za Kawasakija VN 800.

A kdo ve, kje se jih lahko kupi v okolici LJ, kolk je cena in kam se vežejo?

Tadej

Kupiš jih lahko na pumpi pri Udiju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadevo si lahko narediš sam in sicer potrebuješ piezo piskač in dve diodi 1n.(cena 800sit).Sm probu vezavo gor spravt pa ne gre.Ma se boš že znajdu. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... eno lahko montiras levo spredaj, drugo desno zadaj ... pa se za rezervo si eno vzami .)

Ali je potrebna diagonalna postavitev ?

Če ne, je bolje montirati obe spredaj ... bližje ušesom ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadevo si lahko narediš sam in sicer potrebuješ piezo piskač in dve diodi 1n.(cena 800sit).Sm probu vezavo gor spravt pa ne gre.Ma se boš že znajdu. :yea2:

:hmm: A ni boljs kr piskajoce zarnce kupin in jih enostavno zamenjati z originalnimi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je potrebna diagonalna postavitev ?

Če ne, je bolje montirati obe spredaj ... bližje ušesom ?

Diagonalna postavitev ni potrebna! :D Nikjer pa ni predpisano , da ne more bit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mel na prejšnjem motorju, pa so me v skoraj vseh križiščih gledali ko tesla. Kot da bi tovornjak "rikvercal". :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah no, saj obstajajo glasnejše in tišje žarnice, a ne? Vsekakor pa so vse boljše kot une, ki si jih v Arabiji montirajo, ko pol na daewoo kombijih Lambado špilajo! :doze:

Eh, Shargo je pa hotel biti praktičen: če ti zadaj piska, je desni, se pravi, da stikalo porineš... not. Če pa spredaj, je pa levi, potem pa stikalo porineš... not! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če ti zadaj piska, je desni, se pravi, da stikalo porineš... not. Če pa spredaj, je pa levi, potem pa stikalo porineš... not! :P

Ja, seveda, zato pa ne das oba spredaj, ker je problem ponoci, sploh v dezju in snegu :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko imaš pa vse štiri prižgane, ker montiraš verige, ti pa kot božično drevesce povsod "popiskavle". Sem za Lambado! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi tudi mene zanimalo ... pa če zaradi ( verjetno ) večje porabi štroma vpliva to kaj na hitrost delovanja smerokazov ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdaj smo pa pametnjakoviči ostali brez besed.

Po mojem bi kakšna BTC Hala A v kleti (vsaj 3 trgovine) morala imeti odgovor na vprašanje. Potem je pa še ena trgovina elektro materiala in elektronike tam na desni med Poljansko in Streliško (pri najboljši volji ne vem, kako se ulici reče, Mariborčan vam o Ljubljani predava).

Potem je pa še Conrad v kleti Hale D v BTC ter njegovi veliko bolj uporabni sosedje, ki desno od njega prodajajo elektroniko in včasih prav prijetno presenetijo s svojo široko ponudbo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Potem je pa še Conrad v kleti Hale D v BTC ter njegovi veliko bolj uporabni sosedje, ki desno od njega prodajajo elektroniko in včasih prav prijetno presenetijo s svojo široko ponudbo. :)

Na njihovih straneh http://www.delko.si/ ni videti, da bi avtomobilske žarnice prodajali. Mogoče pa, le da ni na straneh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, provokacija je provokacija. Zdaj pa grem samo zaradi teh žarnic v halo A BTC (čez Pohorje, Velenje, Menino,...). :P Naj me koklja brcne, če vam jih ne bom našel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem je pa še ena trgovina elektro materiala in elektronike tam na desni med Poljansko in Streliško (pri najboljši volji ne vem, kako se ulici reče, Mariborčan vam o Ljubljani predava).

Cesta je Roška, štacuna pa HTE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamico vam spalim pa vaši žmigavci. :kva2: :kva2: :kva2:

Sem cel dopoldne zaradi njih zagonil !!!!! Bil v Delku, Conradu, Aprili, tam so po celi Ljubljani serviserje klical, rezultat. :hmm: :? :cry: NIČ. Če jih še tam na Roški ne bo bom pa še 2x :kva2: , saj jih HOČEM imeti !!!

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tristo kosmatih žmigavcev!!! :wacko:

Danes sem si skoraj komolec izpahnil pa vezi nategnil pa še sebe nategnil zaradi Tadejevih piskačev (na koncu nisem uspel pririti do Ljubljane), in kot vidim po postih, je skoraj ves forum naokrog norel. :notworthy:

Le... Tadej, ki nas od štacune do štacune pošilja, se je nekam potuhnil. O:-) Da si jih ni potihem že nabavil, zdaj pa nas izza vogala na skrivaj opazuje, medtem ko mu ušesa polni "nežni" piiip piiip piiip piiip. Čakam, da me koklja brcne... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kao da ma neki drugačne kontakte oz. število nogic na strani, še nisem pogledal, so pa američani dosti čez njih jamral, zato bom raje pogledal, preden kupim.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, prvi par sem kupil v LJ iz smeri zelezniske postaje proti Tivoliju, skozi krizisce dunajske, na desni je nek petrol na levi so pa neke trgovince z avtomatrjalom. Drugace jaz sem jih videl tudi pri meni v Bostanju v Sava-avtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!