Skoči na vsebino

Smerokazi, LED smerniki, avtomati...


YZFgeorge

Priporočene objave

Aftermarket, original so preveč konjski :) Pa še bolje svetijo kot original se mi zdi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, smerokaze sem moral zamenjat, ker so bili prejšnji obupno dotrajani (jaz ne vem, kaj je prešnji lastnik delal z njimi). Sem želel kupiti LED, ampak sem kasneje ugotovil, da bi najverjetneje potem moral zamenjat še "swich box", pa se mi ne da. Torej, kupil sem ene poceni, glih toliko da so in da so VIDNI (da niso neki ultra-mini-micro-blinkerji).

10033314_880_FR_03.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo grde rumene oriđiđiđy, za čuda zelo lepo opravljajo svojo funkcijo .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So original čist vredu. Škoda € za druge smernike pa potem še za poličnike, ko se zdaj v vsako stvar vtaknejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desna in leva roka......pri zavijanju......ja kaj ste pa mislili drugega............ :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oriđiđi...išćem pa samo za nijanso zatemnjeno plastiko žmigavca :hmm:

kupi zatemnjevalni sprej, odmontiraj steklo žmigavlca, pa pošpricaj....Sam sem jih tudi za malenkost zatemnil (original).

Lp Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam na vseh 4-tirh motorjih originalne.Tole garnituro pa bi imel za prodat so pa karbon 12V 21 W z halogen žarnico cena za par 30 EU (kompl. 60 EU)+porto pošljem po povzetju.

post-9445-1207763268_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi zatemnjevalni sprej, odmontiraj steklo žmigavlca, pa pošpricaj....Sam sem jih tudi za malenkost zatemnil (original).

Lp Boštjan

komu si pa vkradel idejo, pa neboš napisal ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komu si pa vkradel idejo, pa neboš napisal ne :whistle:

Jaz sem prvič pošprical žmigavce s takim speyem leta 1997 -na tehničnem me je nagnal domov in sem moral kupit vsa 4 stekla nova potem,pa sem jih vsako leto menjal za teh.pregled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabljam original kar je dal proizvajalec gor.

:topic: , kar se tiče pa ogledal, zagovarjam tovarniška, peljal par motorjev z drugimi bolj "cool" ogledali, vedil za en k.... kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabljam original kar je dal proizvajalec gor.

:topic: , kar se tiče pa ogledal, zagovarjam tovarniška, peljal par motorjev z drugimi bolj "cool" ogledali, vedil za en k.... kaj.

jaz razmišljam da bi si naredil podalške za ogledala, ker sem malo večji v original ogledalih ob mirni vožnji vidim svoja komolca :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam na vseh 4-tirh motorjih originalne.Tole garnituro pa bi imel za prodat so pa karbon 12V 21 W z halogen žarnico cena za par 30 EU (kompl. 60 EU)+porto pošljem po povzetju.

Dvomim, da jih boš za takole ceno pradal, saj jih dobiš v Tc-ju za 20E :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!