Skoči na vsebino

Smerokazi, LED smerniki, avtomati...


YZFgeorge

Priporočene objave

oriđiđi...išćem pa samo za nijanso zatemnjeno plastiko žmigavca :hmm:

a se nisi nasel??? just a HINT

on topic: zaenkrat original, kmalu manjsi LED zmigavci

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam na vseh 4-tirh motorjih originalne.Tole garnituro pa bi imel za prodat so pa karbon 12V 21 W z halogen žarnico cena za par 30 EU (kompl. 60 EU)+porto pošljem po povzetju.

Ti pa si celi karbonski......navadni plastični s pridihom "kao"karbon ..... :whistle: :wacko: Po tej logiki tud Wings dela karbonske auspuhe......

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem prvič pošprical žmigavce s takim speyem leta 1997 -na tehničnem me je nagnal domov in sem moral kupit vsa 4 stekla nova potem,pa sem jih vsako leto menjal za teh.pregled.

Ja pol si že mel preveč zatemnjeno...Če pa zatemniš tak da kak ton ali dva temneje narediš, pa pomoje nebi smelo bit problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si celi karbonski......navadni plastični s pridihom "kao"karbon ..... :whistle: :wacko: Po tej logiki tud Wings dela karbonske auspuhe......

Meni so bili na IMOTU prodani za karbonske in zatrdil mi je prodajalec,da so notri 21w-atne halogen žarnice tako, da delajo na vsak avtomat neglede ali je navaden ali elektronski.Kar pa se Wingsa tiče ti nebi znal povedati samo ,če bi bila na auspuhu namesto karbona plastika bi po moji logiki sugurno na prvi vožnji zgorela!!!!!!

Ps:za žmigavce se pa nesekirat,naj ostanejo kar pri meni enkrat bodo že prav prišli,če povem po pravici jih sploh še nisem razpakiral in jih tudi nebom dokler jih nebom sam rabil. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam super delujoče žmigavce

zakaj delujoče ? ker sem jih SAM popravil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz razmišljam da bi si naredil podalške za ogledala, ker sem malo večji v original ogledalih ob mirni vožnji vidim svoja komolca :slap:

Takele podaljške dobiš gotove v Lyisu.Jaz sem tele naročil iz Nemčije pred dvemi leti s poštnino ca 55 EU.komplet z vsem potrebnim montažnim mat. orig.za BMW-eja.

post-9445-1207846568_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še original, včeraj sem kupil druge

sam še gor jih morem dat, zna še trajat če se kej poznam :whistle:

post-8709-1207947607_thumb.jpg

post-8709-1207947693_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so bili na IMOTU prodani za karbonske in zatrdil mi je prodajalec,da so notri 21w-atne halogen žarnice tako, da delajo na vsak avtomat neglede ali je navaden ali elektronski.Kar pa se Wingsa tiče ti nebi znal povedati samo ,če bi bila na auspuhu namesto karbona plastika bi po moji logiki sugurno na prvi vožnji zgorela!!!!!!

Ps:za žmigavce se pa nesekirat,naj ostanejo kar pri meni enkrat bodo že prav prišli,če povem po pravici jih sploh še nisem razpakiral in jih tudi nebom dokler jih nebom sam rabil. :whistle:

Ne se sekirat.....so te pač nagnili. Ti pa tvoja logika...daj lepo si enkrat poglej "kao" karbonski Wings izpuh pol pa govori o tem kaj lahko zgori......Aja, tvoja resnica je pač zmeraj zveličavna, o veliki Brumer...... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takele podaljške dobiš gotove v Lyisu.Jaz sem tele naročil iz Nemčije pred dvemi leti s poštnino ca 55 EU.komplet z vsem potrebnim montažnim mat. orig.za BMW-eja.

Še prevod: mišljen je bil Louis...... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pol s temi mini smerniki,ali so dovoljeni?? Al mas non stop probleme s policaji in pomanjkanjem denarja zarad placevanja kazni :( ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takele podaljške dobiš gotove v Lyisu.Jaz sem tele naročil iz Nemčije pred dvemi leti s poštnino ca 55 EU.komplet z vsem potrebnim montažnim mat. orig.za BMW-eja.

ja sem jih že gledal, sam sem skeptičen z nakupom, ker večkrat ne rabim ogledalov :whistle: patakrat kose mal bol zložem vidim vse, zato sem mislil to narediti doma in videti kako se obnese

sicer pa hvala :D

hvala tud GRUNF-u za prevod :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pol s temi mini smerniki,ali so dovoljeni?? Al mas non stop probleme s policaji in pomanjkanjem denarja zarad placevanja kazni :( ???

Nič kar ni original ni dovoljeno, če ni posebaj homologirano, to bi že lahko vedel. Sedaj pa....koliko takšne stvari striktno jemljejo oz kontrolirajo...to je pa druga pesem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js iscem zarnice, ki niso po defaultu oranzne ampak najraje bele/srebrne/modre... pa da so oranzne samo ko svetijo. majo to kje v louisu? v avtu jim mam.. menda se jim rece osram diadem... ne bom pa dal roke v ogenj... so pa malo vecje.. oz.. primerne za avto... tk da tle not zal ne bodo pasale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej.. ne vem al naj dam post pod zmigavce al pod zarnice... ker se tice zarnic.. v zmigavcih... kakrkol... dans sm biu v louisu v grazu pa mi je krneki... napol izropano pred sezono... nism kupu skor nic druga ko jakne pa rokavic... o zarnicah tam verjetn se slisal niso.. so mi pa na vsak nacin hotl uturit tiste po mojem skromnem mnenju neestetsko oblikovane led zmigavce... v katalogu na 844. strani sicer lepo oglasujejo mislim da ravno tako zarnico za zmigavec, ko jo rabim... trenutno mislim da imam 12V 10W zarnico s podnozjem BAU 15s, ki je sama po sebi oranzne barve... zram je pa naslikana ena prilicno podobna, kakor kaze z istim podnozjem in vsem...

GLÜHLAMPE Beru Kugellampe 12V, 21 W Typ/Sockel BA 15 S (Opticplus) . Durch eine Interferenzbeschichtung des Glaskolbens erzeugt die Opticplus ein gelbliches Licht, ohne den von orangefarbenen Blinklichtlampen bekannten "Spiegelei-Effekt", speziell bei Klarglasstreuscheiben, zu erzeugen. StVZO zugelassen (E1). Ist gegen vorhandene Blinklichtglühlampen austauschbar (immer paarweise wechseln!).

zal je moja nemscina zlo 'svoh', sicer je googlov translate nekako pomagal pa mislim da je to to... ma kdo izkusnje s temi zarnicami? bi blo mozno videt, ce je to to, kar bi js meu? oz... se bolje vprasanje... a bo kdo od vas v kratkem narocal iz nemcije al pa sou po robo gor? cena je sicer sila visoka, ampak js bi vseen to meu :whistle:

kontakt na r afna rula pika net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič kar ni original ni dovoljeno, če ni posebaj homologirano, to bi že lahko vedel. Sedaj pa....koliko takšne stvari striktno jemljejo oz kontrolirajo...to je pa druga pesem :whistle:

A-a, eni imajo prav E oznake. Tako, da niso vsi nehomologirani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tisti z E oznakami v slo niso legalni.. Bi jih moral homologirat. Homologirat jih pa ne moreš, ker ponavadi ne dobiš certifikata zraven. Certifikata pa ne dajo zraven, ker je pa že na žmigavcih vse odtisnjeno in noben ne pomisli, da ena Slovenija to zahteva :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tisti z E oznakami v slo niso legalni.. Bi jih moral homologirat. Homologirat jih pa ne moreš, ker ponavadi ne dobiš certifikata zraven. Certifikata pa ne dajo zraven, ker je pa že na žmigavcih vse odtisnjeno in noben ne pomisli, da ena Slovenija to zahteva :glare:

Z majhnim posegom se da vse prirediti naši državi. Tudi home made žmigavce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Evo, za Suzukije, ki imajo malo čuden rele za smernike (nekako kombiniran še s stikalom za stojalo) - to je elektronsko krmiljen rele, katerega frekvenca ni odvisna od bremena. Je pa 'plug&play'. ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!