Skoči na vsebino

Odganjanje divjadi


tdm900k

Priporočene objave

Torej gre kdo kaj tam mimo pa da vzame še zame to zadevo in seveda potem pride na obalo? :-) :D

Lahko ti ga prinesem. Povej le, kje in kdaj?

V bistvu, ko bom šibal na obalo. Naslednji teden enkrat (skozi Koper)

A ga kar nabavim??

Odgovori na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GKeko

"Pišuke" imam doma 3.90 EUR.

Posreduj mi tvojo telefonsko, da se konkretno zmeniva, ko bom prišibal mimo.

Oj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam "piskača... In mi je danes ena srnica rekla, da jo zelo hudo vznemirja, ko se jaz pripeljem mimo... :O :o :grim

Kaj bi vi - na mojem mestu?? :hmm:

Lih tko bi naložu k si ti :kva2: :kva2: :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwajzdej GKeko?!

Pišuke imam, v torek grem na obalo, a mi boš posredoval tvojo telefonsko, da se konkretno skontaktirava, al' jih bom mogu enem drugem' dat'??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam tipa, ki te piskače ne luft ima na vseh avtih do sedaj. In v vseh teh letih še nobene srne ni povozil. Zadeva načeloma deluje.

Obenem pa jaz na nobenem avtu do sedaj še nisem imel teh piščali namontiranih. Tudi nobene srne ne opazil, kaj šele oplazil.

Na motorju je pa edina taprava zadeva odprt ror. Žvad te sliši in pravočasno pobegne. Pa še kakšen parkiran avto lahko prestrašiš, da panično kliče mamico, ko se vklopi prenežno nastavljen alarm...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GKeko

"Pišuke" imam doma 3.90 EUR.

Posreduj mi tvojo telefonsko, da se konkretno zmeniva, ko bom prišibal mimo.

Oj

Sm bil odsoten. Ja nabavi če imaš možnost. V torek greš čez koper? Odlično. na privat ti bom pustil tel.št.

Nemorem ti poslat zasebnega sporočila, kao ti ne uporabljaš tega :D

Popravljeno . Popravil GKeko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dokler nisem imel te pišuke namontirane mi ni nikoli srna prečkala cesta 5 m pred motorjem, v Divači sred belga dneva, tko da mislim, da jih to bolj privablja, kot odganja

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot mi je enkrat babica že povedala,da je najboljša pišuka Akrapovič brez denferja.... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam tipa, ki te piskače ne luft ima na vseh avtih do sedaj. In v vseh teh letih še nobene srne ni povozil. Zadeva načeloma deluje.

Obenem pa jaz na nobenem avtu do sedaj še nisem imel teh piščali namontiranih. Tudi nobene srne ne opazil, kaj šele oplazil.

Na motorju je pa edina taprava zadeva odprt ror. Žvad te sliši in pravočasno pobegne. Pa še kakšen parkiran avto lahko prestrašiš, da panično kliče mamico, ko se vklopi prenežno nastavljen alarm...

no. . . .ne.

Problem ni v tem, da žival ne sliši, ampak v tem, kako odreagira. Ko se divjad ustraši, skoči. in če maš srečo, skoči v drugo stran. Isto je s piščalkami, in vsemi ostalimi pripomočki z zaščitnim faktorjem rožnega venca.

Frend je mel lepo doneč gsx, in nič sreče. Končni rezultat 2:1 :cry:

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot mi je enkrat babica že povedala,da je najboljša pišuka Akrapovič brez denferja.... :grim

Babica že ve, ker odprti rori pomagajo bolj pri kakšnih starih mamah in atih, da te hitreje zasliši, ker vidi ponavadi itak ne....

Ko imaš skupino desetih ali več komadov srn in košut in ko to bezljavo skačejo naokol, ti ne pomaga tudi ne kalašnik, ker so enostavno prehitre :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
On 21. 4. 2012 at 10:41 PM, motofrik said:

Poznam tipa, ki te piskače ne luft ima na vseh avtih do sedaj. In v vseh teh letih še nobene srne ni povozil. Zadeva načeloma deluje.

Obenem pa jaz na nobenem avtu do sedaj še nisem imel teh piščali namontiranih. Tudi nobene srne ne opazil, kaj šele oplazil.

Na motorju je pa edina taprava zadeva odprt ror. Žvad te sliši in pravočasno pobegne. Pa še kakšen parkiran avto lahko prestrašiš, da panično kliče mamico, ko se vklopi prenežno nastavljen alarm...

Sej jaz tudi ne pa je nimam. Sliši se fino bi pa bil fejst jezen, da ko bi montiral preventivno to reč pride dvijad gledat to novo čudo na cesto.... vidi janeza sa frulicom...

Mam glasnejši avspuh (čisto kuturna reč, napram šivalnem stroju prej) tako da sem "dodatno zavarovan".

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 6. 2012 at 10:02, HyperJack pravi:

 

Babica že ve, ker odprti rori pomagajo bolj pri kakšnih starih mamah in atih, da te hitreje zasliši, ker vidi ponavadi itak ne....

 

Ko imaš skupino desetih ali več komadov srn in košut in ko to bezljavo skačejo naokol, ti ne pomaga tudi ne kalašnik, ker so enostavno prehitre :D

Preneumne:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kmet2 pravi:

Preneumne:)

S čim pa tebe futrajo da greš citirat moj post iz pred 4 let :D?

 

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HyperJack pravi:

S čim pa tebe futrajo da greš citirat moj post iz pred 4 let :D?

 

...analgetiki....direkt u žilo...  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, HyperJack pravi:

S čim pa tebe futrajo da greš citirat moj post iz pred 4 let :D?

 

 

12565625_1686640104945858_7710718151953719152_n.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!