Skoči na vsebino

Odganjanje divjadi


tdm900k

Priporočene objave

Vidiš,da dela :whistle:

Hmm,jaz nimam nobenih piščalk, pa še tudi nisem imel bližnjega srežanja z divjadjo. Pa sem do sedaj prevozil cca. pol miljona kilometrov... :rolleyes:

Ali gre pač samo za natego za mirnešo psihično skoncentriranost med vožnjo skozi hosto?

:yes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali deluje zadeva tudi na divjadi tipa nedeljski voznik in stric z klobukom :?

Tam deluje tehnika - škorenj v špegu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotr(avtoličar in ma opravka s tem) dons pravu de ma gor v hribih ena ženska to namontirano gor in, da je že dvakrat nasadila srno kljub frulicam... Jst ne verjamem temu :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva zadeva.. zadnjič recimo me je srna skor preskočla, sm prbremzu ko budalo.. mogoče pa bi to kej pomagalo, kaj pa veš :)

men je to v avstriji

nek bogu za lasmi :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barborič dobi to v četrtek. Menda bo ista cena kot je bila lani; 4000 Sit.

Se priporočam, če gre kdo v Avstrijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taprav izpuh naredi svoje :whistle:

(frulice naj žvižgajo na biciklih)

:trance_33_sleep: tud izpuh ne pomaga...preizkušeno z akrapovičem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri sem se za to povprašal na agipu na letališki. trenutno jih nimajo cena je 6€ baje jih bodo dobil sam da jih naroči šefu. glede na njeno zainterisiranost bodo še kar nekaj časa brez...

lp x5x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ameriki in v Avstraliji, jih imajo še na tovornjakih. :yes:

...Če nebi delovalo, dvomim da bi jih nasrali? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ameriki in v Avstraliji, jih imajo še na tovornjakih. :yes:

...Če nebi delovalo, dvomim da bi jih nasrali? :hmm:

V Ameriki in Avstraliji prodajo ogromno 'penis enlargment' tablet in obližev... :rolleyes: Pa dvomim, da deluje. :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bi tud jst mela ... Ce bo kdo kej naroceval naj se se name spomni.

Oziroma lahko se jaz zapeljem pa jih nabavim, samo povejte mi tocno kdo vse bi mel.

Tko bomo verjetno najhitrej prisli do tega.

Popravljeno . Popravil gorskaroza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam te piščalke na svojem motorju tri leta. Vmes je bilo prevoženo cca 50000 km. Mislim pa da napravici delujeta. Z ženo sva se enkrat vračala zvečer iz smeri Celja. V Prevojah ( pri Domžalah ) nama je z desne prišla srna, ki se je ustavila pred cesto kakih 30 m in gledala. Napravici sta me prepričali. Vsakič, ko perem motor ju s curkom vode splahnem, potem pa še, ko s kompresorjem spiham motor spotoma še njiju. Kupljeno v Conradu (BTC) cena je bila takrat okoli 800 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne bo vec vajverc na cajst :naughty:

ne sam vajvarc tud ostale golazni k se klat po cesti, sam da morš met mopija na tapravih obratih, da res grmi, pa ti povem, garantirano ni nobene žverce na cest :evilgrin: no sam ena vajvarca je bla uzadno, k sm jo pomoje presenetla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
A je kdo že sproval ta model. http://www.nitro.si/html/razno.html

Men se zdi zanimivo pa tud za to ceno ne bom bolj reven ne bolj bogat. A ma kdo te stvari gor montirane, ker me je ze parkrat kmal srca naskočila in to ne tista na dveh nogah :whistle:

Klikam pa nikjer animacije, kako srnjad leti s ceste, torej zadeva ne deluje. :whistle:

O tem in podobnem se je že veliko pisalo po forumu in težko je koga prepričat v eno ali drugo. Nemci so nekaj testirali (je tudi nekje na MS govora) pa ni nobenih rezultatov .

Mogoče res še najbolj zaleže glasen ror ampak potem pa policaji vkup letijo, kar je še slabše :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klikam pa nikjer animacije, kako srnjad leti s ceste, torej zadeva ne deluje. :whistle:

O tem in podobnem se je že veliko pisalo po forumu in težko je koga prepričat v eno ali drugo. Nemci so nekaj testirali (je tudi nekje na MS govora) pa ni nobenih rezultatov .

Mogoče res še najbolj zaleže glasen ror ampak potem pa policaji vkup letijo, kar je še slabše :krneki:

Moj pokojni kolega ni mel najtišjega motorja. pa so ga srni poslali s tega sveta. Tako de, ror nevem če pomaga. kr žival se ustraši in teče. kam bo tekla.....kdo ve.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče res še najbolj zaleže glasen ror ampak potem pa policaji vkup letijo, kar je še slabše :krneki:

Tudi jaz sem nekdaj imel glasen ror, pa sem opazil, da se je pogosto prav zaradi tega marsikatera zival (predvsem macka ali pes) splasila in stekla cez cesto, ob tihem roru (kot sedaj) pa ostane kjer je-se ne ustrasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!