Skoči na vsebino

Yamaha V Max


lampa

Priporočene objave

......ali pa lastnike vmaxov krona nek bizarno-kičast okus za "lepo" :BUA:

v franciji videl popolnoma roza v-maxa. :SS nekateri lastniki imajo res perverzen odnos do svojega motorja :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v franciji videl popolnoma roza v-maxa.  :SS  nekateri lastniki imajo res perverzen odnos do svojega motorja  :blink:

jaz pa v amsterdamu cist rumenga - ogabnoooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Einherjar - dvigujem roko za 47.000 km, vsekakor se pa strinjam s kritikami, glede voznih lastnosti, stroškov vzdrževanja etc. etc..

lp Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Einherjar - dvigujem roko za 47.000 km, vsekakor se pa strinjam s kritikami, glede voznih lastnosti, stroškov vzdrževanja etc. etc..

lp Bajsi

Sej, kot receno - med temi, ki se kle slinijo nad njegovo lepoto (ki je tudi kar se mene tice nenadkriljiva), nas je bore malo (glej spet bore izraz :) ), ki smo ga tudi vozili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 let, 47.000 km niti enega padca, na začetku zdravi rešpekt, pol pa previdno v neumnosti...... XJR 1. leto 1. padec - no prevrgo sem se z njo (sem jo brez rešpekta peljal oz. sem njene vozne lastnosti vzel za preveč samoumevno dobre... )

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Takega bi pa takoj nazaj imel :blush: , cestne felne, gume, USD, visok zadek.... ni kaj zelo po mojem okusu :OK:

LP bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Vozil sem tegale lepotca na sliki - motor ima svoj stil in motoriste, ki ga obožujejo in one, ki po njem pluvajo! Kakor koli seka pa CARSKO! Meni je VMax -simalno všeč vozim pa drugo mašino, ki mi je pa še bolj všeč.

Mare

post-6249-1110808354_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Je imel ( ali še ima ) kdo s tega foruma v-max modre barve, predelan s cestnimi gumami in feltnami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spominja me mal na MT-01

Mal me zanima kaj je tako dobrega in legendarnega na tej V-max?

Lepa je res, sam sej so tudi drugi motorji lepi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men deluje V-max med motorji tko kot dodge charger pri avtih - nabildano, skoraj nemogoče za vozit, drago za vzdrževat, totalno nefunkcionalno, in hudooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Sodeč po izjavah lastnikov obojih, sem verjetno blizu resnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja mislim da si kr dobro zadel primerjavo z avtom, torej american muscle car vs. yamaha muscle bike :devil:

kaka pa je kej mašina? Je to še vozno al brutality na višku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, če se je kdo od lastnikov ( ali nekdanjih ), kdaj peljal s tem motorjem po kaki res zaviti cesti, ( uhm recimo čez Vršič ) in kakšen je filing? :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vmax je bil in bo kultni motor, bil je vseposod (nek hrvat je opisal v Motopulsu svojo pot po Afriki, ne boste verjeli ampak pesek ga jebe), je neroden za vozit, neverjetno potegne in kar je najbolje obe kolesi ostajata na tleh tudi pri najbolj norih pospeševanjih (treba je malo znanja in nič balasta na zadnjem zicu) verjetno aktualni tisočaki zmorejo več ampak jih jebe prvo kolo v zraku, novega bom kupil šele po preizkusu.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu jaaaa to smo čakal!!! :worship: :worship: :worship: :yea1:

nj jo hitr nardijo pa v Krško pripeljejo :P :D :D

to je še zmer eden izmed motorjev ki bi si jih želel v garaži :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu jaaaa to smo čakal!!! :worship:  :worship:  :worship:  :yea1:

nj jo hitr nardijo pa v Krško pripeljejo :P  :D  :D

to je še zmer eden izmed motorjev ki bi si jih želel v garaži :grim

Sem imel priložnost vozit to beštjo (Bizonovo) - prve vilce so milo rečeno nedorasle motociklu! Drugače pa - kultni motor za posebneže! Oblika je res in ampak ostalo pa ni tako in! Skozi ovinke gre pa k sportak, po trepalncah, če je že nuja ;) Yoke...

Spoštovanje si pa zasluži, ker je že zdavnaj vpisan med nesmrtne kreacije novejše zgodovine! Naslednik je pa zanimiv - pogled v živo pa bo občutke opredelil dokončno! Prijala bi pa tudi testna vožnja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spominja me mal na MT-01

Mal me zanima kaj je tako dobrega in legendarnega na tej V-max?

Lepa je res, sam sej so tudi drugi motorji lepi...

Odvisno, kako pojmuješ legende ... V-max je skoraj nespremenjen že 20 let ... ima določen krog privržencev ... zasnova v4 je super fajn močna in navrta, motor pa je že na pogled Mr. Schwarzenegger med motocikli... Da ne govorimo o drag-race variantah ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!