Skoči na vsebino

Yamaha V Max


lampa

Priporočene objave

hja mislim da si kr dobro zadel primerjavo z avtom, torej american muscle car vs. yamaha muscle bike  :devil:

kaka pa je kej mašina? Je to še vozno al brutality na višku?

Bi gospodič utegnil malce prebrati, kar je že napisano na forumu o V-maxu?

Voznost - je, sam morš znat. Fajn je mal dodelat geštel, bremze, menjat feltne, zrihtat vilce, ... Ni za pocarje ali diletante.

Brutality - hja, vprašanje, kolk si upaš to priganjat. Enim je serijski V-max "čist prešvoh".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, če se je kdo od lastnikov ( ali nekdanjih ), kdaj peljal s tem motorjem po kaki res zaviti cesti, ( uhm recimo čez Vršič ) in kakšen je filing? :yes:

Ne boš verjel - vozijo se popolnoma povsod, kjer se vozijo tudi drugi motoristi ... Celo v mestnem prometu, pa na ridah in drugod ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš verjel - vozijo se popolnoma povsod, kjer se vozijo tudi drugi motoristi ... Celo v mestnem prometu, pa na ridah in drugod ...

OK bedasto formirano vprašanje; :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res, da krotiti V-maxa ni tako enostavno, kot kakšnega SV650 ali pa Z750 ... morš mal znat pa bit pripravljen na ekstremne šoke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki kar je Maxu podobno...

:kva2:

6V

1800 ccm

<a href='http://www.za oglasevanje se obrnite na marketing@motosvet.com/default.asp?podrocje=2&menu=2&novica=408' target='_blank'>roadster </a>

no več si pa na Motoristovi strani lahko preberete če link ne dela :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poiščite ostale nakede izpred 20 let in jih primerjajte z Maxom. Kako daleč pred časom je bila ta zadeva. Recimo da so jo tehnično ujeli pred 8/10 leti, danes in z današnjimi očmi je pa pač obupno (tehnično) zastarela, oblika pa še zdaleč ne.

Pravi Dirk Digler iz filma Boogie Nights.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Lepo si se potrudil vendar zamujaš nekaj mesecev. :hmm:

LP Bajsi

p.s. o stvaritvi brez luči in sedežev pa ne mislim izgubljat besed sem pa se po novem letu potrudil in jim odgovoril na vsa vprašanja, ki so jih poslali :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajsi saj vam nisem hotel nič novega pokazat, le kake debate o tem konceptu nisem našel. Men je sicer zanimiv, a statusa prvega Vmaxa nikol ne bo dosegel.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

dve zverinici iz Faaker Seeja :devil: :devil: :yea1:

P.S. pozorni bodite na sekundarni prenos :grim :grim

post-1406-1157708960_thumb.jpg

post-1406-1157708982_thumb.jpg

post-1406-1157709015_thumb.jpg

post-1406-1157709032_thumb.jpg

post-1406-1157709050_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. pozorni bodite na sekundarni prenos :grim :grim

klasično za V-max... Kardan ni narejen za tako velike moči, sploh, ko so v igri nitroti in podobno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klasično za V-max... Kardan ni narejen za tako velike moči, sploh, ko so v igri nitroti in podobno...

Sploh pa kardan sam po sebi rad malo serje... Vsaj pri meni je, ko sem se imel V-maxa... Ce bi ga sel rihtat (beri: ce me ne bi avto zbil) bi tudi ketno vrgel gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

klasično za V-max... Kardan ni narejen za tako velike moči, sploh, ko so v igri nitroti in podobno...

Problem ni kardan- ampak Diferencijal nov komplet diferencijal za V-MAX-a stane 800 EU. ,kot rezervni del pa so dobavljivi semeringi,dihtunge in oljni čepi,vse ostalo pa samo v kompletu ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem menjal ta zadnji diferencial, že takrat je popravilo koštalo skoraj jurja€, zlomilo mi je nekak potisni ležaj ali vijak, ne vem, ružlo je ko sto mater, ko si dal gas je škrtnilo in peljalo ko si ga pa spustil pa je mlelo. Ko sem prišel do mehanika je samo rekel da nisem pri ta pametnih in da sem imel srečo. Nihče pa ni bil pripravljen raztavljati zadeve in jo potem sestavit. Tak da sem moral kupit nov del.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sam sem menjal ta zadnji diferencial, že takrat je popravilo koštalo skoraj jurja€, zlomilo mi je nekak potisni ležaj ali vijak, ne vem, ružlo je ko sto mater, ko si dal gas je škrtnilo in peljalo ko si ga pa spustil pa je mlelo. Ko sem prišel do mehanika je samo rekel da nisem pri ta pametnih in da sem imel srečo. Nihče pa ni bil pripravljen raztavljati zadeve in jo potem sestavit. Tak da sem moral kupit nov del.

LP Bajsi

Problem ni razstavit in sestavit ,ampak deli posamično NISO DOBAVLJIVI.Jaz sem imel razstavljenega samo triblinga (manjši zobnik)in telerada (večji zobnik)se ni dalo nabaviti. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas je scena bolj kilava, pa tudi prodajajo se ne, jih lastniki raje obdržijo in predelujejo

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tehleh motorjev se nič ne prodaja :hmm:

A jih je res tok mal na sceni?

V tujini je teh motorjev dovolj,pri nas jih je pa res zelo malo in tisti ,ki ga ima ga nebo poceni prodal.Namreč v Nemčiji V-Maxa ne dobiš izpod 4500-5000EUR.Preprodajalci(dilerji) ti ponudijo,ko ga hočeš menjat za nov motor smešno ceno.Jaz sem svojega prodal privat za dvojno ceno kot so mi ga ocenili v Ljubljani na BMW-ju.Pri novem motorju sem dobil več popusta,kot je bil v Ljubljani ocenjen V-max,logično ,da sem zamenjal prodajalca.!!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
pri nas je scena bolj kilava, pa tudi prodajajo se ne, jih lastniki raje obdržijo in predelujejo

LP Bajsi

:worship: :worship: :worship:

Se popolnoma strinjam... Jaz mojga ne dam!!!! :inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!