Skoči na vsebino

Aprilia RSV 4


antares

Priporočene objave

V bistvu Ducati že trži nek tak model.... sicer okej... bom povedal z neko rezervo.... samo še vedno... Ducati desmosedici RR.... mata precej podobnosti vsaj po moje ;)... cena se pa ve kolikšna je. MotoGp gor al pa dol.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu Ducati že trži nek tak model.... sicer okej... bom povedal z neko rezervo.... samo še vedno... Ducati desmosedici RR.... mata precej podobnosti vsaj po moje ;)... cena se pa ve kolikšna je. MotoGp gor al pa dol.

Lp Burnout

Tudi desmosedici ne bo nikoli GP stroj - je pa zelo dobra replica GP-ja!

Desmosedici že zaradi poslovne skrivnosti ne more bit pristen GP stroj.

Konec koncev se da tudi aprilio opremit za top end komponenetami...

DObr zame sta obdva nedosegljiva - za aprilio sem ene 15k € prekratek,

ducatija sploh kupit ne morm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odzadaj je svetovna,najlepše kar je možno!Spredaj pa ta original luč grda ko pes!Z poliestrom in malimi lučkami pa bo strupen!Pa končno 4cilindri,kot je napisal Dex,končno so ugotovili,da so imeli ves čas 2premalo!Cena pa za aprilijo extremno pretirana!Še dobro,da jim cene tako padejo,da bomo lahko sprobali za kako leto!Tisti,ki pa mislite,da opravičuje ceno pa mi povejte zakaj je pol R factory po 4 letih isto vredna kot R1,Gsxr,Zx10...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take nizke cene aprilij so sam pr nas,ker mi smo balkanci in če rečejo,da ma 30 al pa 40 konju manj kot r1,pol je jajc in jo noben noče kupt.V Nemčiji so cene teh motorjev kr velke,kjer vejo zaka se gre,al so pa mrbit retardiran,ka pa vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to;se grem stavit da rsvjke ne bo kupu noben grobniški kvazi racer,to bojo kupval samo kafič pozerji.Upam da bo vsaj Pelizzon prpelu kakšno da bomo užival v zvoku v4!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odzadaj je svetovna,najlepše kar je možno!Spredaj pa ta original luč grda ko pes!Z poliestrom in malimi lučkami pa bo strupen!Pa končno 4cilindri,kot je napisal Dex,končno so ugotovili,da so imeli ves čas 2premalo!Cena pa za aprilijo extremno pretirana!Še dobro,da jim cene tako padejo,da bomo lahko sprobali za kako leto!Tisti,ki pa mislite,da opravičuje ceno pa mi povejte zakaj je pol R factory po 4 letih isto vredna kot R1,Gsxr,Zx10...

Ker je noče nihče kupit, ker vsi japanezere raje kupujejo, ker živijo v zablodi, in prodajalec R factory pač rabi dnar ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to;se grem stavit da rsvjke ne bo kupu noben grobniški kvazi racer,to bojo kupval samo kafič pozerji.Upam da bo vsaj Pelizzon prpelu kakšno da bomo užival v zvoku v4!!

Sprejmem stavo!Vsako leto so na grobniku,ker jih ma kar nekaj hrvatov sicer prejšnje ampak bodo zdaj sigurno menjali!Kafič pozerji se bodo sigurno prej odločili za ducati.Cenejši in kao bolj in :rolleyes:

Aprilije noben ne kupi rabljene,ker pač po vzdržljivosti niso na nivoju,kot tudi ducati niso!Samo kar ducati rešuje je staro in znano ime!Zdaj se bo sicer spet kdo najdu!Ampak tako je dejstvo!Italijan je italijan pa najbo avto ali motor!Vzdrževanje je velik dražje,kot za japonca in seveda bolj pogosto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprejmem stavo!Vsako leto so na grobniku,ker jih ma kar nekaj hrvatov sicer prejšnje ampak bodo zdaj sigurno menjali!Kafič pozerji se bodo sigurno prej odločili za ducati.Cenejši in kao bolj in :rolleyes:

Aprilije noben ne kupi rabljene,ker pač po vzdržljivosti niso na nivoju,kot tudi ducati niso!Samo kar ducati rešuje je staro in znano ime!Zdaj se bo sicer spet kdo najdu!Ampak tako je dejstvo!Italijan je italijan pa najbo avto ali motor!Vzdrževanje je velik dražje,kot za japonca in seveda bolj pogosto!

Si kdaj imel kakšno aprilio da takole prazno slamo obračaš*?

Edina hiba ki jo ima je ta da je zadnja bremza v pizdi - pa še to se da porihtat.

Drugače pa so sami materijali in končna izdelva veliko bolj na nivoju kot pri japoncih!

Vse je tako rekoč bolj dodelano, bolj lično, bolj minimalistično.

Sam sem jo menjal ker sem bil razočaran zaradi nekih drugih razlogov, o katerih pa tu na forumu ne bom razglabljav, vsekakor pa ni bil kriv material na motorju da sem zadevo prodal!

LP

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolportirana cena v AUT: ca. € 22.500.-.

izdelali naj bi samo 1000 primerkov (homoligacija za SBK ?).

tako pravi der reitwagen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilije noben ne kupi rabljene,ker pač po vzdržljivosti niso na nivoju...

itak ja... :trance_33_sleep:

Če je to res - potem bo dvovaljnik sigurno ostal v prodaji... kar je tudi edino prav :)

po mojih informacijah gre dvovaljnik ven s prodaje, kar se pa RSV4 tiče pa bodo verjetno ponudili 3 različice;

navadno , factory in pa omejeno verzijo, ki bo osnova za SBK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CENA NOVE RSV

Vsi kvasite v prazno. Prvi primerki, ki gredo v prodajo bodo dražji zaradi boljše opreme predvsem pa zaradi velike podobnosti motocikla, ki bo tekmoval v SBK. Konec leta 2009 se pa pričakuje spodobna cena nekje okoli 15.999 EUR.

KVALITETA APRILIA

Tudi jaz imam izkušnje, da je APRILIA v tem segmentu najkvalitetnejša. Agrgat je pri modelu RSV zelo zelo kvaliteten v primerjavi z npr R-1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

der reitwagen, nadaljevanje 265 (st.11/2008), stran 30:

"Aprilio RSV4 bo spomladi 2009 mozno kupiti. v AUT cena ca. € 22.500.-, trenutno samo cestna factory verzija z ca.180 KM. naklada zaenkrat samo 1000 komadov world-wide."

ampak slika je pa lepa. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CENA NOVE RSV

Vsi kvasite v prazno. Prvi primerki, ki gredo v prodajo bodo dražji zaradi boljše opreme predvsem pa zaradi velike podobnosti motocikla, ki bo tekmoval v SBK. Konec leta 2009 se pa pričakuje spodobna cena nekje okoli 15.999 EUR.

Ql, še zmer dost, sm nekak v mejah dometa, pač počakam še en let pa pridno pujska hranm :yes: , pa se zna ta lepota znajt v moji garaži :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Spredaj že ni lepa!Ta luč :headbang: :rolleyes:

Ja. Ne vem komu je ta motocikel spredi sploh všeč??? kr neki je. Drugo je pa vredu.

Kako zgleda v živo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Ne vem komu je ta motocikel spredi sploh všeč??? kr neki je. Drugo je pa vredu.

Kako zgleda v živo?

Predvsem majhno, heheh. Drugače pa meni je lepša v živo kot na fotkah...če govorimo o sprednjem koncu. Kot celota je po mojem okusu perfektna :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!