Skoči na vsebino

Aprilia RSV 4


antares

Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

Če bo slučajno kdo vedel za kakšno RSV V4, ki bi se potencialno prodala me naj prosim kontaktira... Preferiram APRC in 1100...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Lunapark pravi:

Če bo slučajno kdo vedel za kakšno RSV V4, ki bi se potencialno prodala me naj prosim kontaktira... Preferiram APRC in 1100...

Frend rumeno aprc,akrapo,res kot nova...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Kawl pravi:

Tale tvoja nima APRC verjetno ane ?

 

Frendova aprc...ne vem kak se je peljala,ker je nisem hotu peljat...Sam štart z mesta pa bolano in on jo zelo hvalil...me prav zanima kaj bu zdaj domov pripeljal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Frendova aprc...ne vem kak se je peljala,ker je nisem hotu peljat...Sam štart z mesta pa bolano in on jo zelo hvalil...me prav zanima kaj bu zdaj domov pripeljal...

Ravno zato sprašujem, ker če bi kupu tak stroj bi ga hotu met z aprc... Pa da ga loh cez ovink prtegneš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
28 minutes ago, Lipstick said:

Ne bo šlo.....1100 ccm ......Homologacija za WSBK  je omejena na 1000 ccm ( običajno 998 ccm ) in prodanih 500 kos na leto !

Sm kasnej prebral, da je 1100. Razburil sm se zarad menjalnika :) 

 

Kosovnico se v primeru resnega povprasevanja hitro spremeni, in se zadevi rece x500 hehe.  ....500 se mi spet ne zdi nedojemljiva cifra 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Če koga zanima, ugodno prodam kabel za povezavo z računalnikom.

Preko brezplačnega programa Guzzidiag se lahko pregleda, briše napake in nastavi ročico plina (throttle learning), v primeru, da se flasha ali zamenja ECU.

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Urban K. said:

Pozdravljeni,

Če koga zanima, ugodno prodam kabel za povezavo z računalnikom.

Preko brezplačnega programa Guzzidiag se lahko pregleda, briše napake in nastavi ročico plina (throttle learning), v primeru, da se flasha ali zamenja ECU.

Lep pozdrav.

Kje pa ima kontakt?

gledal sem na YT, da ga je treba izklopit iz racunalnik ter odklopit iz akumulatorja ce ga zelis povezat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!