Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• krucymucy
      kawasakarji mim pisoarja scijejo.
    • DAMI34
      kar vem v tem primeru odloča zdravnik, ki prispe na prometno. Meni niso dali pihati, je bil kasneje odvzem v bolnišnici. Bi pa komot pihal, ker če sem lahko govoril s folkom, poklical ženo po founu..no ja čez pol ure sem bil pa že v devetih nebesih in ne vem več kaj se je dogajalo.
    • DAMI34
      prjatu, sem bil na krapu, razn da sem dobil krvave oči, k sem toliko bulil v plovček, vsi okoli mene so vlekli ven krape, jaz pa nič, je bila investicija točno ena palica. Pa ajd dodam še avto za 3 jurje. Za 3 jurje tut kupim moped: kar pomeni stroški so enaki. Profi ribolov= profi motorizem, zdej pa računaj.    
    • J.a.m.e.s
      Jap, če loviš v mrzlih dneh je skoraj nujna. Najbolj mrzlo kar sem lovil je bilo ponoči -9°C.  Zjutraj ko sem se zbudil se je kadilo iz mene. Sem si hotu kavo skuhat, pa sem bumbar pozabil čez noč pospraviti kanister z vodo v šotor. Sem ga moral najprej odtaliti, da sem do vode prišel.    Tu sem bil na dnevnem....  Ko sva s kolegom zaključila nama je avtomobila tak zametalo da sva komaj ven prišla.   Takšna pečka: https://www.trofeja.si/artikel/plinska-pecka-seven-oaks-gasheadbox-16kw70181
    • VS800
      MIsl na kej lepga, pau bolJE
  • Similar Content

• Špilferderber
      By Špilferderber
      povzeto po http://www.motori.hr

Kada je na sajmu u Milanu prošle godine Aprilia predstavila novu V-twin mašinu od 450 kubika, svi su mislili da se radi o mašini za motocross model. Kada su novinari vidjeli tu mašinu, shvatili su da se nešto više krije iza cijelog projekta. Nova 4.5-V2 mašina će se ugrađivati u novi motocross motor, ali uz njega Aprilia izbacuje i novi racing motor te otvara novu klasu, klasu 450 ccm-a. Radi se o manjem bratu RSV-mille pod nazivom RSV 450. Po najavama, motor bi trebao biti brz poput 600 ccm konkurencije, a lagan poput mnogima dobro poznatog RS250. Biti će interesantno vidjeti što će Aprilia uspjeti sa tim novim modelom jer u klasi do 600 ccm, za sada nemaju nikakvog kandidata. Interesantan je taj podhvat Talijanskog proizvođača jer su Japanski konkurenti već odavno izbacili još uvijek jako popularne modele klase 400 ccm. Sigurno se sječate VTR400RR, CBR400RR, GSXR400RR i slično. Na nekim smo se primjercima uspjeli voziti makar ih je u to vrijeme bilo jako teško dobiti u Hrvatskoj.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!