Skoči na vsebino

Suzuki GSX 650 F


antares

Priporočene objave

nič mu ne manjka :wub:

Nisem sprobal, a že zdaj imam močnejšega. Je pa res da bi motorček moral sprobati. Mi je kr všeč.

A je že prišel v Slovenijo

Popravljeno . Popravil moturer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je iz dojčlanda ker je pač tam cenejši, drugače jih pa odar prodaja oz. njegovi dilerji je pa za 1000 € razlike....

američani so na dynametru izjmerili dobrih 70KM na zadnjem kolesu tako da je to več kot dovolj če nočeš z njim na pisto, za razliko od bandita ima popolnoma prenovljen okvir in spremenjeno geometrijo, keramične oblekce valjev, popolnoma nov el. vbrizg, nove zavorne čeljusti (zavira kot gsxR), armaturo od gsxR....

zaenkrat ga še vpeljujem (850km) zato ne pritiskam peveč ima pa rezerve olalala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je iz dojčlanda ker je pač tam cenejši, drugače jih pa odar prodaja oz. njegovi dilerji je pa za 1000 € razlike....

američani so na dynametru izjmerili dobrih 70KM na zadnjem kolesu tako da je to več kot dovolj če nočeš z njim na pisto, za razliko od bandita ima popolnoma prenovljen okvir in spremenjeno geometrijo, keramične oblekce valjev, popolnoma nov el. vbrizg, nove zavorne čeljusti (zavira kot gsxR), armaturo od gsxR....

zaenkrat ga še vpeljujem (850km) zato ne pritiskam peveč ima pa rezerve olalala....

tudi po pisti gre čist solidno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče kdo zasledil, da bi se dalo kje tale motorček preizkusiti na testni vožnji

mislim da suzuki pri nas nima testnih motorjev..na žalost..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res škoda. Upam da bodo kmalu ugotovili, da testiranje motorjev prinese nove kandidate, saj je težko kupiti motor samo iz referenc iz forumov.

res fajn reference ja..bi mogoče bilo pametno tudi kako revijo prebrat..in na kak način si kupil prejšnji motor?

če kupuješ rabljenega ti ga prejšnji lastnik najbrž ne pusti vozit 300 ali več kilometrov da se lahko odločiš..

tudi testni so le redkokdaj na voljo za toliko ali več kilometrov..

je pa tako, da novi motocikli niso zanič..če govorimo o priznanih znamkah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj pa že lahko izbereš iz forumov, ker so različna mnenja. Saj testi različnih revij so nekaj, kar upoštevašpri nakupu, a velikokrat so napisana po navodilih proizvajalca in redkokatera revija napiše negativno kritiko ker se bojijo, da bodo oglaševalci kratkomalo popokali svoj mošniček in odšli. Zato pravim da so mnenja furmašov dostkrat bolj realna. Sigurno pa vsak motor ni za vsakega. Svoj rabljeni zdajšnji motor sem kupil po prebiranju forumov, revij, od kupca pa sem želel samo, da ga peljem nekaj kilometrov, kar se strinjam je bistveno premalo.

Ko bo neka firma želela konkretneje prodreti iz ozadja, se bo sigurno poslužila tudi brezplačnega testiranja (tudi če bi bilo plačljivo nebi bilo slabo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po podatkih angleške revije MS je motor kanditat za motor leta 2008 :OK:

drugače pa mislim da Suzukiju ni treba prodirati iz ozadja...

edini problem je to da Slovenija za Suzuki spada pod Mađarsko kjer je centrala za vzhodno evropo in Balkan, po vseh ostalih državah pa je Suzuki direktno prisoten že lep čas... no in tu se tudi začenja zgodba o višjih cenah za nas....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po podatkih angleške revije MS je motor kanditat za motor leta 2008 :OK:

drugače pa mislim da Suzukiju ni treba prodirati iz ozadja...

edini problem je to da Slovenija za Suzuki spada pod Mađarsko kjer je centrala za vzhodno evropo in Balkan, po vseh ostalih državah pa je Suzuki direktno prisoten že lep čas... no in tu se tudi začenja zgodba o višjih cenah za nas....

tukaj se malo motiš..enkrat na črnem kalu dobiš pojasnilo o suzukiju.. :whistle:

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno bolj sem interisent tega motorja, pa sploh ga še videl nisem :naughty: . Očitno bom spet kupil motor, brez da bi prej prevozil 300 km :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pravim da so mnenja furmašov dostkrat bolj realna. Sigurno pa vsak motor ni za vsakega. Svoj rabljeni zdajšnji motor sem kupil po prebiranju forumov, revij, od kupca pa sem želel samo, da ga peljem nekaj kilometrov, kar se strinjam je bistveno premalo.

ja. realnost mnenj forumašev se recimo odlično vidi v temi honda CB 1000 R kjer lahko izvemo sledeče:

  • motor je fajn
  • motor je super
  • super motor
  • noro
o tem, da forumaši pogosto niso sedeli na več kot treh motorjih in niti ne znajo vmestit posemeznega modela v segment (kar seveda ni nič narobe, ker jim je motociklizem pač veselje in radost in ne služba - in tako naj tudi ostane).

Da ne omenjamo tega da se tudi MS novinarju zgodi da zapiše:

Je tak motocikel, na katerega se ne rabite navaditi. Preprosto ga obvladate (s tem, da računam, da imate že dokaj bogate izkušnje z motociklizmom, kajti ta motocikel ni za začetnike, čeravno bi se morda kdo hitro našel v njem).

ergo - prebrat kaj tiskane literature - domače ali tuje (najbolje pa oboje) - ne bo nikoli škodovalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno bolj sem interisent tega motorja, pa sploh ga še videl nisem :naughty: . Očitno bom spet kupil motor, brez da bi prej prevozil 300 km :headbang: .

če misliš da se boš nasral če ga kupiš brez enega prevoženega kilometra..se močno motiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma res cevast grust ? al se jst sam motim ? k zgleda kot da so cevi.

ima..v čem je to problem? sej ga majo ducatiji tut :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po podatkih angleške revije MS je motor kanditat za motor leta 2008 :OK:

drugače pa mislim da Suzukiju ni treba prodirati iz ozadja...

edini problem je to da Slovenija za Suzuki spada pod Mađarsko kjer je centrala za vzhodno evropo in Balkan, po vseh ostalih državah pa je Suzuki direktno prisoten že lep čas... no in tu se tudi začenja zgodba o višjih cenah za nas....

Ja res Suzuki pri nas spada pod Madžarsko centralo. Kar se pa cen tiče, se pa ne popolnoma strinjam s tabo. Lani je bandit 1250AS pr nas bil 8250 EUR, pri čemer si dobil celih 250 Eur popusta. No tak model je bil v sosednji Italiji 8850 Eur, je pa res da so na to ceno dali celih 1100 Eur popusta. Pa še to pri nas je bil dobavljiv v treh barvah, v Italiji pa samo v eni in serijsko opremljen z ABS, brez ni bila možna dobava. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res Suzuki pri nas spada pod Madžarsko centralo. Kar se pa cen tiče, se pa ne popolnoma strinjam s tabo. Lani je bandit 1250AS pr nas bil 8250 EUR, pri čemer si dobil celih 250 Eur popusta. No tak model je bil v sosednji Italiji 8850 Eur, je pa res da so na to ceno dali celih 1100 Eur popusta. Pa še to pri nas je bil dobavljiv v treh barvah, v Italiji pa samo v eni in serijsko opremljen z ABS, brez ni bila možna dobava. .)

Tudi pri nas so od prodajalcev zelo različne cene. Kot sem jaz razumel, imamo v Sloveniji generalnega uvoznika in tudi druge uvoznike, ki so cenejši od le tega in niso odvisni od generalnega. Pa s tem nisem mislil uvoznike, ki po delih uvažajo motorje in jih tu sestavljajo. Pri njih je pač problem. ker nimajo garancije Suzukija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri nas so od prodajalcev zelo različne cene. Kot sem jaz razumel, imamo v Sloveniji generalnega uvoznika in tudi druge uvoznike, ki so cenejši od le tega in niso odvisni od generalnega. Pa s tem nisem mislil uvoznike, ki po delih uvažajo motorje in jih tu sestavljajo. Pri njih je pač problem. ker nimajo garancije Suzukija

Pri nas so trije uradni uvozniki suzukija in sicer MOTORJET, ODAR in PANIGAZ. Vsi uradni prodajalci (dobijo različne marže) kupujejo pri teh treh, ki imajo po ceniku enake cene. Za koliko se pa ti kot končni kupec uspeš dogovorit za ceno, je pa odvisno od tvojih pogajalskih sposobnosti, trenutnih akcij... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas so trije uradni uvozniki suzukija in sicer MOTORJET, ODAR in PANIGAZ. Vsi uradni prodajalci (dobijo različne marže) kupujejo pri teh treh, ki imajo po ceniku enake cene. Za koliko se pa ti kot končni kupec uspeš dogovorit za ceno, je pa odvisno od tvojih pogajalskih sposobnosti, trenutnih akcij... :naughty:

4

pozabil si na ACosmos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!