Skoči na vsebino

Suzuki GSX 650 F


antares

Priporočene objave

  • 8 mesecev pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...

Je na forumu kdo, ki ima GSX 650 F od letnika 2008 naprej? Očitno so precej redki.

Jaz :yes: Se mi pa vedno bolj dozdeva, da sem edini na MS, ker še nisem nikogar opazil :unsure:

Sicer pa, super tema res, o vsem drugem se bluzi kot o tem motorju :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Čeprav zaprisežen anglež, Triumphator, pa moram napisat, da mi je ta motorin izredno všeč. Zraven tega ima zelo dober in vzdržljiv motor. Deluje tako nezahtevno, preprosto pa kljub temu tako lično in lepo. Še posebej mi je všeč prva polovica motorja z lepo prednjo masko. Zame resnično eden lepših sport touring motociklov. Pa še cena je zelo ugodna. Bi rekel za malo denarja, veliko motorja. Sem pa ga slišal z akrapovičevim raufankom in moram reči, da prede zelo lepo. V glavnem luštna igrača.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Je na forumu kdo, ki ima GSX 650 F od letnika 2008 naprej? Očitno so precej redki.

Jaz :yea1:,pred kratkim nabavil motorček in zaenkrat zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Tudi jaz sem kupil pred kratkim novega GSX 650F modelno leto 09 pri Panigazu.

Srečen tako z odnosom pri prodajalcu kot s samim motorjem, ki ima vse, kar sem od motorja pričakoval... enostavnost vožnje, ravno prav močen, edino kar je morda malo moteče je teža 240kg, ki se pozna pri premikanju motocikla ob sklopljenem motorju. Za to ceno pomojem boljše ne bi mogel izbrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar je morda malo moteče je teža 240kg, ki se pozna pri premikanju motocikla ob sklopljenem motorju.

Zato,sem jaz mojega znižal,da bolje dosežem tla in ga lažje premikam. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mopek a si ga kupil tudi ti pri Panigazu? Enega takšnega oranžnega so še imeli ko sem jaz svojega kupil cca 1 mesec nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mopek a si ga kupil tudi ti pri Panigazu? Enega takšnega oranžnega so še imeli ko sem jaz svojega kupil cca 1 mesec nazaj.

Ne jaz sem svojega kupil v motorjet Maribor,pred nekaj dnevi naredil prvi servis.sedaj pa gassa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pozdravljeni, poznavalci!

 

Kaj menite o tem motorju: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7017322

 

Mislim, da niso original plastike gor, pa nekam dolgo se že prodaja. Cena se mi pa zdi še kar ugodna (baje ima podrsano desno plastiko zaradi padca na mestu), Ali si ga je že kdo slučajno ogledal?

 

Hvala za mnenja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je zelo ugodna, sploh če se bo dalo še kaj zbarantat (motor prodaja mislim da že od lani). Motor je najverjetneje uvožen iz italije, kar samo po sebi ne pomeni ničesar. Če je res padel samo na mestu in ima servise potem je odličen nakup, drugače bi iskal kaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Gledam 2011 letnik gsx650f, nimam nobenih izkušenj s tem motorjem, pa me zanima; do sedaj sem vozil z750 - kakšna je vožnja s suzukijem v dvoje - se pozna manjko konjaže ali je dovolj - je vzmetenje trše in kaj bolj nastavljivo kot na z750 - je dovolj zmogljiv za dva z opremo in kovčki (nosilnost)?

 

Hvala za vse informacije, lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam 2011 letnik gsx650f, nimam nobenih izkušenj s tem motorjem, pa me zanima; do sedaj sem vozil z750 - kakšna je vožnja s suzukijem v dvoje - se pozna manjko konjaže ali je dovolj - je vzmetenje trše in kaj bolj nastavljivo kot na z750 - je dovolj zmogljiv za dva z opremo in kovčki (nosilnost)?

 

Hvala za vse informacije, lp!

Ne bom preveč modroval samo te ne razumem,da greš (sploh gledaš) motor z manjšo kubikažo.Če se vozita v dvoje glej raje nekaj z 900-1000 ccm !

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni vsi skupaj. Imam suzukija 650 gsx f letnik 2009 ,ki  je začel pri obratih med 4000 do 5000 grdo izgubljati moč oziroma dobesedno "trokirat " smo včasih rekli. Najprej sem zamenjal zračni filter pa ni bilo dosti bolje. Peljal sem ga k mehaniku ki je ugotovil ,da je v rezervoarju veliko smeti in je bencinska pumpa zaradi tega crknila..Bolj me zanima če se sploh lahko pumpa okvari kljub filtru ki čisti bencin predno pride do nje. Ko je mehanik vse očistil motor dela normalno čeprav je omenjal ,da sedaj cuka pri 8000 obratih. Prevoženih imam 17000 km in res se mi čudno zdi ,da bi pumpa kar crknila..Imel sem občutek ,da bi nekdo rad samo zaslužil ker je omenjal ceno te črpalke 535 evrov...našel sem jo potem občutno ceneje samo zaenkrat je ne bom menjal ker mašinca dela..Hvala za vsak odgovor in lep pozdrav.Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj. Imam suzukija 650 gsx f letnik 2009 ,ki  je začel pri obratih med 4000 do 5000 grdo izgubljati moč oziroma dobesedno "trokirat " smo včasih rekli. Najprej sem zamenjal zračni filter pa ni bilo dosti bolje. Peljal sem ga k mehaniku ki je ugotovil ,da je v rezervoarju veliko smeti in je bencinska pumpa zaradi tega crknila..Bolj me zanima če se sploh lahko pumpa okvari kljub filtru ki čisti bencin predno pride do nje. Ko je mehanik vse očistil motor dela normalno čeprav je omenjal ,da sedaj cuka pri 8000 obratih. Prevoženih imam 17000 km in res se mi čudno zdi ,da bi pumpa kar crknila..Imel sem občutek ,da bi nekdo rad samo zaslužil ker je omenjal ceno te črpalke 535 evrov...našel sem jo potem občutno ceneje samo zaenkrat je ne bom menjal ker mašinca dela..Hvala za vsak odgovor in lep pozdrav.Boštjan

Če je vse očistil in motor sedaj deluje normalno ni potrebe po menjavi črpalke. Smeti še sploh, če je to bila rja od tanka lahko poškoduje črpalko iztrošijo se valčki in posledično pumpa deluje z nižjim pritiskom ! Zato VEDNO še sploh,če imaš plehnati tank,ko se vrneš s fure natoči benzin tako,da tank nerujavi in v njem ne kondenzira voda kar lahko tudi pri plastičnem tanku povzroča težave !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. Hvala za odgovor motor imam šele kakšni dve leti pa rabim vas izkušene mojstre. Sedaj mi deluje dobro pa tudi dobil sem zelo ugodno ponudbo črpalke če bi jo res moral menjat. Lep pozdrav pa srečno na cesti.Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo..Jaz imam podobno zadevo letnik 2009 16000 km. Pa mi ga je zadnje čase nekaj sral pri pospeševanju. Cukal in bil brez prave moči. Na koncu smo ugotovili ,da je polno svinjarije v rezervoarju in ,da je bencinska pumpa kao crknila. Na srečo je nisem takoj zamenjal ker je okoli 500 evrov in očitno je moj dragi mehanik hotel samo zaslužiti na moj račun. Ko je bilo vse očiščeno spet dela super. Če boš imel možnost poglej rezervoar in filtre do bencinske pumpe. Pri povpraševanju bi jo dobil v Ljubljani novo za 480 in rabljeno za 170 evrov. Drugače sem zelo zadovoljen z motorjem. Lp Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno sem se veselil prezgodaj..Po kakšnih 15 km je zopet začel cukat tako ,da bo res treba bencinsko črpalko pogledat in najti kakšno ugodno varianto. Najprej ga bom peljal v Eliso Domžale ,da mi še enkrat pogledajo pa kaj pametnega svetujejo. Čudno se mi zdi ,da je nekaj km šlo res odlično potem pa zopet isto .. najbrž je res v črpalki kaj obrabljeno zaradi umazanije..lp Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno sem se veselil prezgodaj..Po kakšnih 15 km je zopet začel cukat tako ,da bo res treba bencinsko črpalko pogledat in najti kakšno ugodno varianto. Najprej ga bom peljal v Eliso Domžale ,da mi še enkrat pogledajo pa kaj pametnega svetujejo. Čudno se mi zdi ,da je nekaj km šlo res odlično potem pa zopet isto .. najbrž je res v črpalki kaj obrabljeno zaradi umazanije..lp Boštjan

Ni 100% da je črpalka lahko se zamaši samo mrežica pred črpalko ali benzinski filter najprej naj šeenkrat vse očisti in izmeri pritisk črpalke tako se ugotovi ali je črpalka še dobra ali ne,kolikšen pritisk mora imeti pa poglej manual !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Živjo. Še kar se ubadam z bencinsko črpalko svojega motorčka. In namesto da bi poslušal nasvet Tomaža in nabavil originalno pumpo in imel mir sem šel menjat samo motorček pumpe. Ampak bi bilo prelepo da bi bilo res predvsem pa poceni. Problem nastane po kakšnih 10 km vožnje ko se po mojem pumpa segreje. Do takrat vleče kot mora potem pa naenkrat konec in zopet cukanje kot zmešano. Črpalko sem razstavil že kakšnih petkrat pa zanimivo vedno je isto. Ko jo dam nazaj zopet 10 km super potem pa veselja konec.. .motorček  črpalke naj bi bil za moj tip motorja je nov ni pa original ker se je ne dobi. Na koncu bom najbrž vseeno šel po kompletno novo pumpo da bo mir ampak vseeno me zanima če ima kdo kakšno zanimivo idejo zakaj mi to dela? Svečke in filtri so vsi novi...je pa gsx 650 f..lep pozdrav vsem skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!