Skoči na vsebino

Suzuki GSX 650 F


antares

Priporočene objave

Živjo. Še kar se ubadam z bencinsko črpalko svojega motorčka. In namesto da bi poslušal nasvet Tomaža in nabavil originalno pumpo in imel mir sem šel menjat samo motorček pumpe. Ampak bi bilo prelepo da bi bilo res predvsem pa poceni. Problem nastane po kakšnih 10 km vožnje ko se po mojem pumpa segreje. Do takrat vleče kot mora potem pa naenkrat konec in zopet cukanje kot zmešano. Črpalko sem razstavil že kakšnih petkrat pa zanimivo vedno je isto. Ko jo dam nazaj zopet 10 km super potem pa veselja konec.. .motorček  črpalke naj bi bil za moj tip motorja je nov ni pa original ker se je ne dobi. Na koncu bom najbrž vseeno šel po kompletno novo pumpo da bo mir ampak vseeno me zanima če ima kdo kakšno zanimivo idejo zakaj mi to dela? Svečke in filtri so vsi novi...je pa gsx 650 f..lep pozdrav vsem skupaj

Zapelji motor do servisa, ki mu resnično lahko zaupaš. Moja izkušnja je bila podobna kot tvoja. Ko se je motor segrel je začel po 10 km cukat. Izkazalo se je, da je crknila ena izmed elektronskih vžigalnih tuljav.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Imam prevoženih 40kkm,kaj potrebno naredit na servisu pri teh km.olje,filter itak....svečke,ventili?????,morda še kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mopek 

...najbolje, da tisto, kar piše b servisni knjižici za interval 40.000km, oz. tisto, kar bodo rekli na pooblaščenem servisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!