Skoči na vsebino

'Chopper' 250cc


filozof

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup novega motorja, ki ma klasicen look (kao chopperi/cruiserji naj bi to bli zdj). Fajn bi blo, da ni ravno kak kitajc, tajvanc, pogojno je lahko korejc, najraje pa kak japonc, ce ze... Mora bit nekje 250cc, fajn bi blo da leti kakih 130, in kot sem rekel, mora biti NOV. Cena bi lahko bila nekje do 3000€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš prav, od tega kar kupuješ kupi japonca... poglej za kakšnimi yamahami drag star 250 in podobno (nisem pa prepričan, da še delajo nove)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ITAK da Yamaho.. če ne pa kako Hondo, Kawasaki, mogoče tudi Suzuki.

Problem pa je da za te denarje (3000€) dobiš Dragstara 250 letnik ~2003 in ne novega.. tak da premisli al boš kupil rabljenega Japonca ali pa kaki Hing Čang Quality brand Chopper nov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj tut če je rablen, mislm da niso pretirano zgoneni.. sj to je vendarle čopr.. :) itak so za kruzat.. ne pa za zgont :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

sem mel drag starja 125 vozo pa sem tudi 250. če je blo redno menjano olje z motorjem ni problema pa sem miel letnik 2000 in prevoženih blizu 30 000 pa je motor šou kot novi. tak da tudi če kupiš rabljenega se ne rabiš ničesar bat, si na istem kot če kupiš kakšno kitajsko sranje čeprav mislim da bo yamaha držala dalj časa.

sem mel drag starja 125 vozo pa sem tudi 250. če je blo redno menjano olje z motorjem ni problema pa sem miel letnik 2000 in prevoženih blizu 30 000 pa je motor šou kot novi. tak da tudi če kupiš rabljenega se ne rabiš ničesar bat, si na istem kot če kupiš kakšno kitajsko sranje čeprav mislim da bo yamaha držala dalj časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo teme o motociklih, ki jih omenjaš. Najprej preberi tam noter, potem vprašaj v ustrezni temi glede vsakega posameznega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha drag star 250 vozi moj oče že 7 let, pa še nikoli ni bilo problemov. motor je super za peljat! ampak za novega si si postavil malo nizko ceno, se ti ne zdi? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Dragstarja nisem vozil, :closedeyes: bolj kot Viragota pa ti priporočam Suzuki Marauder.. :worship: . ima samo en cilinder, cenejši za vzdrževanje in za nakup, lansko poletje je AC Cosmos v LJ še prodajal novega (cenejši od Dragstarja). V primerjavi z Viragotom izgleda sicer na videz "manj motorja", ima enako število KW, doseže cca 125 km/h, vendar je bistveno udobnejši, okretnejši, boljši položaj sedenja, nog in rok - lažji za vozit tudi za daljše ture kot Virago... oba sem vozil in precej primerjal, Marauderja imel leto in pol (naredil 12000 Km) in me je na njem na dalših turah bistveno manj "matrala" rit kot sedaj na Kawi..., no ima pa ta druge kvalitete :whistle: ...

...varianta je pa tudi Kimco Venox 250 - za pogledat zelo maxi, ima odličen hondin vodno hlajeni V-motor (150 km/h!), tudi kvaliteta izdelave je dobra, kolega je kupu novega in se b.p. vozi že 13000 km (2 leti)..., stroj je sicer odličen, dizajn odbit, moped pa žal mal neroden za pelat in v primerjavi s prej omenjenima najmanj udoben, razmeroma težek... :krneki: ... žal pa jih tudi ne prodajajo več.

...vsekakor pa ti ne svetujem nakup novega 250 ccm, ker ti bo prehitro "prešvoh" in boš v kratkem času na njem izgubil precej denarja... če so ti všeč čoperji, vzami raje EN-500 sli Aquilo 650, pa ju blokiraj na 25 Kw, če sta ti premočna... :naughty: ...

...pa lepo izberi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!