Skoči na vsebino

A se da spremeniti nick??


Priporočene objave

pred 7 minutami, Texo pravi:

se da nekako dobiti/prevzeti/ukrasti/v dar dobiti nick od koga, ki ima statistiko: joined: 2002, last visited: never, content count: 0, no recent activity .. toraj ga ni, ni bilo in verjetno ga niti več ne bo, samo nick ima rezerviran .... :?

dej mi link, ga bom banal, pa boš videl če gre. sicer ne vem, ampak po mojem bi šlo. Res je je nekaj takih ki so se 1x prijavili z računom FBja pa nikol več prišli nazaj, pol pa berem njihove statuse. Klemen kodrun je bil en tak.

Druga možnost pa je da imaš enak nick plus neko številko zraven

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, sebar pravi:

Meni tudi en tak pacient smeti :( 


sebo.PNG

pa bodi malo kreativen in si kej bolj domiselnega kot sebo zamisli.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, sebar pravi:

Meni tudi en tak pacient smeti :( 


sebo.PNG

Naj najprej Texo potrdi, da je moč to narediti kar sem predlagal. Če pa pogledaš, Seboti so kr kreativni, en kup nickov, pa nič objav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Texo pravi:

se da nekako dobiti/prevzeti/ukrasti/v dar dobiti nick od koga, ki ima statistiko: joined: 2002, last visited: never, content count: 0, no recent activity .. toraj ga ni, ni bilo in verjetno ga niti več ne bo, samo nick ima rezerviran .... :?

Kamot. Javi mi na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, cikadina said:

pa bodi malo kreativen in si kej bolj domiselnega kot sebo zamisli.

Hvala, to je rešitev, ki sem jo potreboval :OK:

 

Popravljeno . Popravil sebar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, sebar pravi:

Hvala, to je rešitev, ki sem jo potreboval :OK:

 

sori no, samo res, ne mores bit kr sebo! to je prou vsak sebastjan. bodi neki posebnega!

bodi vsaj hubelj123 :P, al pa prepihanec, al pa windy man...

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, cikadina pravi:

sori no, samo res, ne mores bit kr sebo! to je prou vsak sebastjan. bodi neki posebnega!

bodi vsaj hubelj123 :P, al pa prepihanec, al pa windy man...

Jebač222 :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, cikadina said:

 

4 hours ago, sebar said:

Hvala, to je rešitev, ki sem jo potreboval :OK:

 

sori no, samo res, ne mores bit kr sebo! to je prou vsak sebastjan. bodi neki posebnega!

bodi vsaj hubelj123 :P, al pa prepihanec, al pa windy man...

Edited 33 minutes ago by cikadina

Po moje hoče bit to, kar ga ponavadi kličejo prijatelji (plus fora, recimo).

Meni je na primer ime Domen, pišem se pa Totes, ampak me vsi kličejo Vasko in tako je nastal nik, ki ga uporabljam tudi tukaj, s foro seveda. G namesto D (to je ful fora, da te zmede), druga črka je prava, potem sem pa še zamenjal dvakrat B za T in spet ohranil drugo črko v priimku. Za zadnjo črko mojega nika pa sem si izmislil črko i namesto e, saj menim, da bi me zaradi potencialne preprostosti prikrivanja mojega pravega imena in priimka lahko locirali tuji varnostni organi, ki bi jim bili ti podatki pomembni (konec koncev si le lastim orožje, sem nekoč sam letal okrog z letalom, svojo službo občasno opravljam v kravati in sem se nekoč rokoval z Merklco ter izmenjal par besed z Ban Ki-Moonom).

Torej, da bo bolj jasno: Domen Totes - Vasko v GoBobi (with a twist) -> logično, ko ti pojasnim ozadje in trike, ne :kva2:...

Ajd!

 

Ženaaaaa!!! Spet sem zamešal te tablete, jebemusveca. Kaj je že tisto za prebavo :cry:...

 

P.S.: Aja, drgač pa ene stvari v zgornjem sestavku niso resnične, večina jih pa je :cool:...

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, GoBobi pravi:

Po moje hoče bit to, kar ga ponavadi kličejo prijatelji (plus fora, recimo).

Meni je na primer ime Domen, pišem se pa Totes, ampak me vsi kličejo Vasko in tako je nastal nik, ki ga uporabljam tudi tukaj, s foro seveda. G namesto D (to je ful fora, da te zmede), druga črka je prava, potem sem pa še zamenjal dvakrat B za T in spet ohranil drugo črko v priimku. Za zadnjo črko mojega nika pa sem si izmislil črko i namesto e, saj menim, da bi me zaradi potencialne preprostosti prikrivanja mojega pravega imena in priimka lahko locirali tuji varnostni organi, ki bi jim bili ti podatki pomembni (konec koncev si le lastim orožje, sem nekoč sam letal okrog z letalom, svojo službo občasno opravljam v kravati in sem se nekoč rokoval z Merklco ter izmenjal par besed z Ban Ki-Moonom).

Torej, da bo bolj jasno: Domen Totes - Vasko v GoBobi (with a twist) -> logično, ko ti pojasnim ozadje in trike, ne :kva2:...

Ajd!

 

Ženaaaaa!!! Spet sem zamešal te tablete, jebemusveca. Kaj je že tisto za prebavo :cry:...

 

P.S.: Aja, drgač pa ene stvari v zgornjem sestavku niso resnične, večina jih pa je :cool:...

 

še dobro , da nisi pustil e in ga z drugim o po vrsti zamenjal medsebojno.. :P

ne poznam nobenga primorca , ki bi si osebno želel dati roko tisti švabici prostovoljno ..

dej ženska mal paz kva jemle !!!! :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, thumper said:

še dobro , da nisi pustil e in ga z drugim o po vrsti zamenjal medsebojno.. :P

ne poznam nobenga primorca , ki bi si osebno želel dati roko tisti švabici prostovoljno ..

dej ženska mal paz kva jemle !!!! :lol1:

To je blo pred osmimi leti, ko je bla še O.K. (:P desničarka z levimi načeli, al kaj ti jaz vem), zdej pa se je pokvarla... no, pa sej jest sem se tud (zmer pizdjoškam na ženo, ampak točno vem, kere bi moral vzet... sam kaj, k se po njenih tolk bolš počutim :jezik:)

Ajd!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Ob 15. 9. 2016 ob 13:54, Codeine pravi:

V nastavitvah svojega profila si ga lahko spremeniš sam.

Hmmm, ali lahko prosim poveš kje v nastavitvah se da spremeniti nick, prosim ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, off topic ste :ras:

No, js mam eno vprasanje za en moj stari nick... če se ga da prenest na tega. Bi bila zelo vesela!

Hvala, lp

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Zok pravi:

A on Nick od backstreet boys? :huh:

To smo poslušal 20let nazaj :slap: 

Nickname bi bil Ninč (nazaj). Lepolepolepolepo prosim :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Zok pravi:

@Ninč (nazaj)

...nisem ziher, ce lahko imas presledek v nicku... :huh:

Vazn, da admin ve :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, NinaBina pravi:

Vazn, da admin ve :ras:

saj je dal Codein link:

tule si sama spremeni: https://motosvet.com/tabla/settings/

če ne gre, potem pač ne gre, če gre je pa ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Dami, ta tvoj novi nick se bere, kot da si se oželezil. Glede na to, da plehnate čelade in obleke niso najbolj pogoste v motorizmu, a ne bi bilo bolj smiselno Plastikman, ali Lederman ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

Dami, ta tvoj novi nick se bere, kot da si se oželezil. Glede na to, da plehnate čelade in obleke niso najbolj pogoste v motorizmu, a ne bi bilo bolj smiselno Plastikman, ali Lederman ? :naughty:

Kvečjemu Titanium man :D sem ga poln

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!