Skoči na vsebino

A se da spremeniti nick??


Priporočene objave

Kaj pa, če rečeš, da sta l-ja samo palčki, vmes je pa tvoj nick sabo. Pa Codeinu prišparaš sekundo dela. :) :wink:

Cyc, glede izgovarjanja nickov smo se še vedno kaj spomnili. Tudi tvoj ni ravno jasen. Tudi Brrrm gre kar doro z jezika. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, glede izgovarjanja nickov smo se še vedno kaj spomnili. Tudi tvoj ni ravno jasen. :wink:

Oh, tudi moj gre cisto fino z jezika, v obeh varijantah izgovorjave! :twisted: :idea: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisel je trenutek...koncno vem kak nick bom mel :wink: ...codeine prosim spremeni v mr. foggy :!: :!: :!: :wink:

Whatever! :lol: :lol:

Torej: lsabol ---> mr. foggy

Urejeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem razmišljanju in tuhtanju sm se tudi jst odloču za eno korenito spremembo v mojem nicku.

Namesto "duhc" bi rad bil "duhec". :roll: :oops: ;)

Lahko :?: Hvala. :)

LP duhc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da je codeine zbran pri delu in da se ni zatipkal v mr. froggy. :wink: :lol:

Kar se tiče mojega nadimka je Brrrm res bolj neizgovorljive sorte.

Ker je čas kislih kumaric, lahko naredimo natečaj za predloge za moj novi nadimek, pa bom potem izbral zamenjavo, če bo kaj primernega. :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je čas kislih kumaric, lahko naredimo natečaj za predloge za moj novi nadimek, pa bom potem izbral zamenjavo, če bo kaj primernega. :idea:

Brrrrrrrrrm? :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da je codeine zbran pri delu in da se ni zatipkal v mr. froggy. :wink: :lol:

Kar se tiče mojega nadimka je Brrrm res bolj neizgovorljive sorte.

Ker je čas kislih kumaric, lahko naredimo natečaj za predloge za moj novi nadimek, pa bom potem izbral zamenjavo, če bo kaj primernega. :idea:

Tako ja, ko boš imel pa dovolj predlogov, pa anketo pa je.

moj predlog :

bemfl

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, sem za Desmotov predlog, mogoče le malo modificiran: Brrrrrrrrrrrrrrrrrmm!

Kdo je rekel, da je neizgovorljiv, saj se ga da kar lepo zabrundat!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, sem za Desmotov predlog, mogoče le malo modificiran: Brrrrrrrrrrrrrrrrrmm!

Kdo je rekel, da je neizgovorljiv, saj se ga da kar lepo zabrundat!?

Za moj okus je en R premalo.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

2003 leto sprememb

ker je suzuki250 že davno preživet bi prosil za dodelavo v preprosti:

D J

pa seveda hvala lepa v naprej za vložen čas in trud :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novo leto, novi nicki pa kaj bi radi vse zamenjali halo spomini so pa še vedno lepi (na preteklo leto) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se slučajno kkšn moderator spotakne ob tale post, mu bom hvaležen če me spremeni iz cpromzy v CAPIROMZY, da mi ne bo treba več vsakmu razlagat od kje mi nick. Thanks pomoje da bo Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo ice,ker to lahko delata le admina.ti ne preostane drugega,kot da ali posljes codeinu ponizno & vljudno prosnjo,ali pa pocakas na nojza,da se vrne z vrocega kontinenta in njemu posljes ponizno & vljudno prosnjo. :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se pa oglašam samo zato ,ker sm zadovoljen s svojim nickom :P

Tko je treba. Men je moj tut vredi 8) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo ice,ker to lahko delata le admina.ti ne preostane drugega,kot da ali posljes codeinu ponizno & vljudno prosnjo,ali pa pocakas na nojza,da se vrne z vrocega kontinenta in njemu posljes ponizno & vljudno prosnjo. :P :lol:

Jajks zmotu :oops: bomo probal, thanks Ice vseen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo ice,ker to lahko delata le admina.ti ne preostane drugega,kot da ali posljes codeinu ponizno & vljudno prosnjo,ali pa pocakas na nojza,da se vrne z vrocega kontinenta in njemu posljes ponizno & vljudno prosnjo. :P :lol:

Jajks zmotu :oops: bomo probal, thanks Ice vseen

Urejeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseeno bi prosil da pogledaš še nekaj postov višje, seveda na prejšnji strani

ali pa kar tukaj suzuki250 :arrow: D.J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!