Skoči na vsebino

MOTO oprema policijska


mack

Priporočene objave

Ali kdo ve kje "kupujejo" policisti svojo moto opremo ali jo je možno dobiti tudi za navadne smrtnike? (hlače,jakna)

Policisti ne kupujejo opreme dobijo zastonj plačamo pa mi davkoplačevalci tudi z našimi motorji in helikopterji se zastonj vozjo. Opremo so včasih imeli zelo slabo stare usnjene kombije in neke plastične ( kondome)za dež, če je deževalo so bili mokri do jajc kot se po motoristično reče (videl na lastne oči na tur de Slovenije pa ne samo enkrat). Zdaj imajo novo opremo Goratex in jim kolikor jaz vem izdelujejo po naročilu,tudi dežne dvodelne imajo zelo vredu,da se dobiti edino kakšna kapa ali majica ostalo pa nedobiš.Verjetno je kapa in majica potrošni materijal ostalo pa morajo verjetno zamenjati (staro za novo po določenem času).Verjetno bi to bolje vedel kakšen njihov uslužbenec,lahko pa vprašam kolega in naslednjič še kaj napišem. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iste sigurn nauš dubu...edin preko vez...to naročajo u nemčiji...usaj učasih so, zdej newem kje naročajo...sam ni kej preveč posebna oprema, da nauš mislu, tm nekje pri vrhu srednjega rezreda...tko da bv...če mene uprašaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iste sigurn nauš dubu...edin preko vez...to naročajo u nemčiji...usaj učasih so, zdej newem kje naročajo...sam ni kej preveč posebna oprema, da nauš mislu, tm nekje pri vrhu srednjega rezreda...tko da bv...če mene uprašaš

Za goratex je vrhunska oprema sigurno pa jim nebojo dali kombinezone iz Kengerujeve kože,če misliš zgornji razred!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem uporabljajo tole opremo: STADLER

Si videl cene,jakna goratex ca 600 EUR mislim da bo vse minilo,da bi kdo kupu in še rekel,da je to gornji srednji razred oblačil mislim,da je to eden najvišjih rezredov oblačil OK.

Ps.to si lahko privošči samo,kdor dobi od države aneda. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem uporabljajo tole opremo: STADLER

Čisto možno. Vsaj za včasih vem, da je Stadler šival za BMW in so verjetno naši ta plavi dobili po tej liniji kombinezone. Vem pa zato, ker sem pred 5 leti kupil popolnoma nerabljen "policijski" kombinezon (Bmw made by Stadler). Nekdo ga je privlekel iz Nemčije, potem pa je stal v omari in se ga je znebil po smešno nizki ceni... Edini minus je barvna kombinacija, saj se skoraj ne smem ustavljati ob cesti. Folk namreč bremza ko jaz kadim za cesto, pa policaji me včasih veselo pozdravljajo, ker mislijo da sem njihov... Se je pa zadnjič prodajal en star policijski kombinezon iz 60 let, pa je pisalo, da je bil narejen v bivši Yugi, kaj točno pa nosijo sedaj pa nimam pojma.

post-5959-1189412383_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini minus je barvna kombinacija, saj se skoraj ne smem ustavljati ob cesti.

Da bi pa lahko dobu tako barvno kombinacijo kombinezona, si pa nabavim BMW-ja :evilgrin: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vem, je proizvajalec iz Domžal. Opremlja tudi motoriste reševalce, da se pri njih kupit zadevo (sicer v drugi barvni kombinaciji). Imena proizvajalca pa nisem uspel izvedet, sicer pa glede na to, da je bila včasih v Domžalah fabrika Univerzale, ni vrag, da ne bi kaj znanja tod okoli ostalo..... Stadler sigurno ni...... :closedeyes:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala za en kup informacij samo bistva pa še vedno ne vem.

Od Stadlerja jakna taka za malo po svetu je cena v katalogu tam okrog 900e.

Če naši policisti nosijo take jakne svaka jim čast!

Samo me pa zanima kje kupuje Stanovnik in drugi naši avanturisti, pomoje klasike sigurno ne! Ampak KJE???

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala za en kup informacij samo bistva pa še vedno ne vem.

Od Stadlerja jakna taka za malo po svetu je cena v katalogu tam okrog 900e.

Če naši policisti nosijo take jakne svaka jim čast!

Samo me pa zanima kje kupuje Stanovnik in drugi naši avanturisti, pomoje klasike sigurno ne! Ampak KJE???

Hvala

Naši policisti jih ne nosijo. A bo v redu?. Vprašaj Stanovnika...... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naši policisti jih ne nosijo. A bo v redu?. Vprašaj Stanovnika...... :evilgrin:

Smo enega policista motorista vprašali, pa ni vedel. Pa je pogledal na listek, na katerem je pisalo 'STADLER'.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo enega policista motorista vprašali, pa ni vedel. Pa je pogledal na listek, na katerem je pisalo 'STADLER'.

D.

Jaz vprašal isto (ako je lagao, ja lažem vas). Odgovor je bil "ena fabrika v Domžalah"......Kolega imel podoben kombinezon (druga barvna kombinacija), takrat povedal da je to SLO proizvod. Je pa res, da oni to dobijo v službene namene in da jim gladko dol visi od koga so (zašimfat verjetno znajo, če kaj ni v redu z kvaliteto oz. premočljivostjo proizvoda-za kar pa tudi imajo opravičljive razloge....) :hmm:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vprašal isto (ako je lagao, ja lažem vas). Odgovor je bil "ena fabrika v Domžalah"......Kolega imel podoben kombinezon (druga barvna kombinacija), takrat povedal da je to SLO proizvod. Je pa res, da oni to dobijo v službene namene in da jim gladko dol visi od koga so (zašimfat verjetno znajo, če kaj ni v redu z kvaliteto oz. premočljivostjo proizvoda-za kar pa tudi imajo opravičljive razloge....) :hmm:

Verjetno se te zadeve nabavljajo z javnimi naročili - torej je čisto možno, da je dobavitelj vsako leto (morda tudi daljše obdobje) drug. Barvne kombinacije pa itak postavijo kot pogoj v razpisu...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej kdo ve? al je še vedno ugibanje? Ju3 mam en opravk na policijski postaji, pa lahko prašam še to. za hec. no u bistvu, sm se odloču da jutri prašam na postaji, pa opl napišem sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem se na dan odprtih vrat v ljubljani v vojašnici menil z vojaškim policistom in je rekel da imajo spyke kombinizone iz vranskega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem se na dan odprtih vrat v ljubljani v vojašnici menil z vojaškim policistom in je rekel da imajo spyke kombinizone iz vranskega

In seveda bi po tej logiki vojaški policist in policist-prometnik morali imeti kombinezon istega proizvajalca??? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu sm šist pozabu de sm neki obljubil. na postaji ni blo takrat nobenga motorista da bi to vedu, pa sm se ustavil pr prvemu letečmanu k sm ga srečal, in mi je razložil, da so zadnje stvari dobili od stadlerja. Prej, pa so imeli made in SLO, baje stvar ni bila preveč prepričljiva. SEVEDA SE NI SPOMNIL KDO JE TO PR NAS ŠIVAL.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu sm šist pozabu de sm neki obljubil. na postaji ni blo takrat nobenga motorista da bi to vedu, pa sm se ustavil pr prvemu letečmanu k sm ga srečal, in mi je razložil, da so zadnje stvari dobili od stadlerja. Prej, pa so imeli made in SLO, baje stvar ni bila preveč prepričljiva. SEVEDA SE NI SPOMNIL KDO JE TO PR NAS ŠIVAL.

Dobil zelo podobno informacijo, pravijo da so z njimi kar zadovoljni (posebej pri nizkih temperaturah, malo manj pri +30)......Skratka izgleda, da imajo kavlitetne stvari (so bili kar začudeni, ko sem jim povedal ceno jakne za navadne smrtnike)..... :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ma kukr jst vem ni dovoljeno nost policiske obleke...kaj ti pa pol bo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji ni dovoljeno nosit uradne uniforme, ki jih imajo slovenski policisti, medtem ko lahko mirne duše nosiš opremo recimo nemške policije B) . Vsaj tako informacijo sem dobil od enega zbiratelja policijske opreme. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!