Skoči na vsebino

Gilera GP 800


Valentin

Priporočene objave

Pravkar sem izvedel, da GP 800 NIMA možnosti ročnega sekvenčnega prestavljanja in izbire med več območji delovanja, podobno kot Burgman 650 in kot recimo piše tukaj naprimer...

Ne morem reči, da nisem razočaran. Mogoče bom pa kljub vsemu počakal na konkurenco. Na kakšnega Megaburgmana... :hmm:

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda bo kmalu tudi Piaggova konkurenca udarila nazaj. Vendar močno dvomim, da bo konkurenčna tudi cenovno...

Saj je Gilera od Piaggia firma če se ne motim, Piaggio je bolj potovalno usmirjen Gilera bolj športno ti dve znamki si ne skačeta v zelje saj sta iz iste štale

Seveda, Gilera spada pod Piaggio.

Saj nisem rekel, da bo Piaggio udaril nazaj, ampak NJEGOVA konkurenca.

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če malo pogledaš v hondin tabor se bo drugo leto tudi tam začelo izdelovati maksi skuter.

klik

Poznam. Takorekoč Sci-Fi skuter.

Verjetno bo fantastična tudi cena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Suzukiju izgleda nič novega. G-Strider izgleda ne bo nikoli ugledal luč sveta...

Izgleda da so zadovoljni z Burgmanom 650.

Saj nič ne rečem. Dobra mašina. Manjka mu samo ene 20 - 30 konjev. Pa kolesa 16'/15' namesto 14'/13... :)

Pa še ene par Gilerinih slik, da ne bom povsem :topic:

post-1797-1190106646_thumb.jpg

post-1797-1190106657_thumb.jpg

post-1797-1190106670_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Izgleda, da so nekateri mislili, da bo Gilero GP 800 poganjala mašina iz neverjetne Aprilie 850 Mana.

Variomat ima (podobno kot Burgman 650) možnost prestavljanja. Obstaja 7 prestav in trije nivoji: Touring – Sport - Rain.

Predvidevam, da bo Aprilia naredila tudi maksiskuter s to mašino.

post-1797-1190878329_thumb.jpg

post-1797-1190878420_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že zlagaš ojre na kupček :naughty:

Hja, kupček je že, samo mašine še ni taprave...

Kar se tiče GP 800, bom še malo počakal. Aprilia je v igri; če ne prej, bo po mojem kaj pokazala novembra na EICM-i v Milanu.

Ker mislim, da bo prej ali slej naredila skuter z mašino iz Mane 850. In Aprilia dela za moj okus prav lepe maksije.

No, pa tudi na Piaggio ne smemo pozabiti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa konec koncev tale elektromotorček, par zobnikov in mau predprogramirane elektronike za up-down šaltanje sploh ni neka kunšt.

Bi to čist komot lahko imel vsak maksi. Tud nevemkolk dražji ne bi smel bit zarad tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Fantje tole je mašina!

Pred časom se je zdel kar drag, zdaj pa je njegova cena proti drugimi kar ugodna.

Da ne naštevam kaj lahko vse spraviš pod sedež...,pa da mene 100 kilskega potegne do 180km/h, bremze so pa špica kot je to pri hondah običajno.

post-14793-1194335517_thumb.jpg

post-14793-1194335562_thumb.jpg

post-14793-1194335644_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Živjo!

Mene pa zanima kdaj ali če je že mogoče to zverino videti v živo v Sloveniji ??

Lp

Zvone500

Pa jo že kje sploh prodajajo?

Obljubljali so, da pride na trg začetek novembra. Pa nisem prepričan, če je potem res prišla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No, se že kje prodaja ali ne? Je kdo kaj zasledil ?

Hrvatje jo majo v ceniku Motopulsa po 9.400 €...

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, se že kje prodaja ali ne? Je kdo kaj zasledil ?

Hrvatje jo majo v ceniku Motopulsa po 9.400 €...

Pri drugih sosedih, v Italiji je cena 9200 EUR.

Če bo vse po načrtih potem bo pri nas po začetku sezone :blush: . Vsekakor bi morala priti do sredine poletja. Prebral sem že tudi prve teste, vendar so malo razočarali.... Baje je zelo občutljiva na zračne vrtince ter rada se "zvija". Če koga zanima test naj sporoči.

Ima pa tudi svojo stran - GP800

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri drugih sosedih, v Italiji je cena 9200 EUR.

Če bo vse po načrtih potem bo pri nas po začetku sezone :blush: . Vsekakor bi morala priti do sredine poletja. Prebral sem že tudi prve teste, vendar so malo razočarali.... Baje je zelo občutljiva na zračne vrtince ter rada se "zvija". Če koga zanima test naj sporoči.

Ima pa tudi svojo stran - GP800

LP

Zvija ? Mogoče je pa zamuda zato, ker hočejo to odpravt... :naughty:

Zame je bilo že razočaranje njen okrnjeni variomat, glede na mašino Aprilie Mane, zdaj pa še to.

Saj pravim, edina njena prednost pred ostalimi maksiji je samo še moč. Ampak za dobrih 35 konjev več, kot jih ima moj, bi moral torej doplačati 100€ po konju ! :nono:

Bomo kar še počakal mal...

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zadevo videl v živo in tudi sedel na njej. Položaj je dober, tudi izdelava je videti O.K. Razočara samo prtljažni prostor, kaj več kot Jet čelada ne gre noter. Za vse ostalo rabiš kovček. Cena v Avstriji je 10.499 EUR.

Tako da v bistvu nimaš kaj veliko prednosti v primerjavi s Mano 850, kjer čelado spraviš v "rezervoar". Zanimanja za GP800 je sicer bilo nekaj, vendar mislim da je cena odganjala.

Tudi T-max ima v A isto ceno (model s ABS).

LP

post-4877-1202116115_thumb.jpg

post-4877-1202116133_thumb.jpg

post-4877-1202116157_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Moje mnenje je tako: če hočeš moč, si kupiš motocikel 1000 ccm pa se voziš s tistim. Ziher pa je pri Gileri problem, da ma avtomatik.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je tako: če hočeš moč, si kupiš motocikel 1000 ccm pa se voziš s tistim. Ziher pa je pri Gileri problem, da ma avtomatik.

LP

Problem je, ker bi rad imel tudi udobje. Ki pa mi ga običajen motocikel pač ne nudi.

Razen kakšnih svinjsko dragih potovalnikov...

Sploh te pa ne razumem, zakaj bi bila Gilerina avtomatika problem ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!