Skoči na vsebino

Gilera GP 800


Valentin

Priporočene objave

Pred kakšnim mesecem niso še nič vedeli. Niti za ceno, niti kdaj se jo bo pri nas dalo dobiti.

Po zadnjih informacijah se jo da videti v Kopru. Imeli jo bodo tudi v CE na sejmu MOTOBUM. Okoli testnih voženj pa verjetno kontaktiraj "regionalnega" prodajalca. Cena še ni določena, okvirno okoli 9000 EUR

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
Krneki da ne morem enga linka sm nalimat :headbang:

O, se da. Samo malo se moraš znajdit :naughty: Kakšno piko v linku zamenjaš z vejico, pa gre ;)

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Zanimam se za nakup Gilere GP 800 in me zanima vaše mnenje ali mnenje kakšnega lastnika. Zanima me predvsem kakšni so stroški vzdrževanja in ali so znane kakšne okvare.

 

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Gilera GP 800. Vsaka vožnja je užitek, sploh takrat ko pred semaforjem kakšen motorist ni pripravljen :grrr , jaz pa po gasu. Pospešek in končna hitrost v kombinaciji z Akrapovičem :worship: nasmešek na obrazu :010

 

 

Lep pozdrav :bike:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Razmišljam o nabavi GP800, ki bi ga uporabljal za službo in za krajše poti. Imam še f800gs, ki pa ostane za daljše poti.

Na netu je nekaj motorčkov. Zanima me prevsem prednosti, slabosti in stroški vzdrževanja.

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam o nabavi GP800, ki bi ga uporabljal za službo in za krajše poti. Imam še f800gs, ki pa ostane za daljše poti.

Na netu je nekaj motorčkov. Zanima me prevsem prednosti, slabosti in stroški vzdrževanja.

Hvala za odgovore.

 

Kaj razumeš pod krajši izleti?

Za službo in krajše skoke po okolici je s stroškovnega vidika bolj optimalen razred 125-300ccm. Npr SH125-300, X-max 250, Aprilia 250-400,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam o nabavi GP800, ki bi ga uporabljal za službo in za krajše poti. Imam še f800gs, ki pa ostane za daljše poti.

Na netu je nekaj motorčkov. Zanima me prevsem prednosti, slabosti in stroški vzdrževanja.

Hvala za odgovore.

 

 

Imaš ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod krajše izlete razumem kako pot iz Slov. G. do MB pa malo čez Aut.

Zakaj misliš, da bi GS-a uporabljal pol za šith, je GP toliko bolj udoben?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod krajše izlete razumem kako pot iz Slov. G. do MB pa malo čez Aut.

Zakaj misliš, da bi GS-a uporabljal pol za šith, je GP toliko bolj udoben?

 

@Japek je mislil tako kot jaz. Za v službo in mesto rabiš "bolj" okreten skuter in z čim boljšo stroškovno kalkulacijo. GP800 ni tako okreten v mestu kot malo manjši ter tudi stroški servisiranja, goriva itd.  so višji od omenjenih modelov, iz SG do MB in malo okoli pa se boš lahko peljal z vsakim od njih.

tudi prostora pod sedežem GP nima toliko da bi tja spravil jakno in čelado oziroma kakšen nakup v trgovini.

Razen da hočeš imeti prav GP800 potem je to druga zgodba.

 

P.S. nimam nič proti GP-ju da se ne bo kdo od lastnikov pritožil, samo za to kar si omenil, da ga boš imel se mi ne zdi najbolj primerna izbira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Zelloooo lep maxi.Kako kaj vožnja občutki na motorju in nenazadnje;pospeški....L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!