Skoči na vsebino

Gilera GP 800


Valentin

Priporočene objave

Z navadnim menjalnikom menjavaš, kakor hočeš. Imaš prav, to ni problem. Vozil sem pa že tudi Piaggio x9. In morem reči, da je udobje daleč najboljše od vseh maxiscooterjev (po mojem mnenju). Poleg tega zaupam Piaggiotu, ker že vrsto let izdeluje odlične skuterje! :worship: :whistle: Jaz sicer vozim petdesetko, ampak moram povedat, da mi zadostuje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Test Gilere GP800:

PS: kje je ta idiotski voznik še videl, da se tako zapelje skuter v ovinek :headbang:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je pri tem varnega :? To ni speedway ali supermoto :nono: Na cesti se nikoli ne izteguje noge, saj to pomeni porušitev ravnotežja in nevarnost, da z nogo kam zapneš.

Upam, da sam ne prakticiraš kaj takega po cesti.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jetman: Ti si hodil na Maxi delavnice, kaj ne? S skuterjem? Kako je bilo s skuterjem na poligonu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jetman: Ti si hodil na Maxi delavnice, kaj ne? S skuterjem? Kako je bilo s skuterjem na poligonu?

Sam sem bil parkrat in je kar vredu , še posebi spomladi, ko smo vsi iz forme in še trdi na motorju. Ko boš šel povej pa če bom imel čas pridem še jaz, če je vreme sem itak tam. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi se malo organizirali in šli enkrat skupinsko. Na začetku sezone bi tako ali tako koristilo vsem. Sej, kdaj pa bo prvič? Grem pogledat če kaj piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(

Mogoče bo še koga zanimalo...

Od slovenskega zastopnika za Aprilio sem dobil naslednji odgovor:

Spoštovani,

Aprilia ne načrtuje izdelave takega skuterja.

Lep pozdrav

Drago Čepon

Avto Triglav d.o.o.

-----Original Message-----

From: Mlakar Veronika

Sent: Thursday, March 13, 2008 9:36 AM

To: Čepon Drago

Subject: FW: Kontaktni obrazec Aprilia

Drago,

posredujem ti mail.

Lp,

Veronika

-----Original Message-----

From: Aprilia [mailto:aprilia@avto-triglav.si]

Sent: Thursday, March 13, 2008 8:38 AM

To: Mlakar Veronika

Subject: Kontaktni obrazec Aprilia

Sporočilo: Pozdravljeni.

Sem ljubitelj maksiskuterjev, vozim pa X9 500 od 2002. leta. Ko je bila najavljena Gilera GP 800, sem sklenil, da zamenjam svojega konjička. No kasneje sem se premislil, ker me je razočaralo dejstvo, da je Gilera oskubila vašo mašino za sekvenčni menjalnik in nastavitve delovanja...

Sedaj me pa zanima: ali ima Aprilia v načrtu izdelavo maksija z mašino iz Mane 850?

Lp, Valentin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da oni vejo kaj delajo v Noale (VE) :? Dvomim. Bi pa že bil čas, da Aprilia naredi nov maksiskuterski "flagship", a n. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da oni vejo kaj delajo v Noale (VE) :? Dvomim. Bi pa že bil čas, da Aprilia naredi nov maksiskuterski "flagship", a n. :D

Tudi jaz dvomim, da vedo. Pa tudi če bi vedeli, verjetno ne bi kar tako dali v javnost takle podatek.

Hm, mogoče bi bilo zanimivo, da pobaram še Piaggio...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(

Mogoče bo še koga zanimalo...

Od slovenskega zastopnika za Aprilio sem dobil naslednji odgovor:

Spoštovani,

Aprilia ne načrtuje izdelave takega skuterja.

Lep pozdrav

Drago Čepon

Avto Triglav d.o.o.

-----Original Message-----

From: Mlakar Veronika

Sent: Thursday, March 13, 2008 9:36 AM

To: Čepon Drago

Subject: FW: Kontaktni obrazec Aprilia

Drago,

posredujem ti mail.

Lp,

Veronika

-----Original Message-----

From: Aprilia [mailto:aprilia@avto-triglav.si]

Sent: Thursday, March 13, 2008 8:38 AM

To: Mlakar Veronika

Subject: Kontaktni obrazec Aprilia

Sporočilo: Pozdravljeni.

Sem ljubitelj maksiskuterjev, vozim pa X9 500 od 2002. leta. Ko je bila najavljena Gilera GP 800, sem sklenil, da zamenjam svojega konjička. No kasneje sem se premislil, ker me je razočaralo dejstvo, da je Gilera oskubila vašo mašino za sekvenčni menjalnik in nastavitve delovanja...

Sedaj me pa zanima: ali ima Aprilia v načrtu izdelavo maksija z mašino iz Mane 850?

Lp, Valentin.

Po moje bodo pri Apriliji počasi opustili "razvoj" skuterjev :krneki: :headbang: in se posvetili motorjem. Piaggio in Gilera pa bosta razvijala skuterje. Če želiš imeti "menjalnik" boš moral kupiti burgmana ali pa sprejeti kompromis in ostati na "običajnem" menjalniku pri maxijih.

Tudi jaz sem spraševal kdaj bodo ponudili maxija s ABS-om in dobil odgovor da Aprilija zaenkrat ne razmišlja o ponudbi maxijev s ABS-om :? .

LP

P.S v novem Motoklubu je kratek test GP800, zanimivo da so samo Nemci zapisali da se zvija, drugje te pripombe ni zaslediti. V Italiji prodaja narašča, v mesecu februarju so jih prodali 259 (novega T-maxa pa 1712)

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bodo pri Apriliji počasi opustili "razvoj" skuterjev :krneki: :headbang: in se posvetili motorjem. Piaggio in Gilera pa bosta razvijala skuterje. Če želiš imeti "menjalnik" boš moral kupiti burgmana ali pa sprejeti kompromis in ostati na "običajnem" menjalniku pri maxijih.

Tudi jaz sem spraševal kdaj bodo ponudili maxija s ABS-om in dobil odgovor da Aprilija zaenkrat ne razmišlja o ponudbi maxijev s ABS-om :? .

LP

P.S v novem Motoklubu je kratek test GP800, zanimivo da so samo Nemci zapisali da se zvija, drugje te pripombe ni zaslediti. V Italiji prodaja narašča, v mesecu februarju so jih prodali 259 (novega T-maxa pa 1712)

Prav škoda ja, Aprilia je z Atlanticom dokazala, da zna narediti dober in všečen maksi.

No, vseeno je tu še Piaggio, sigurno bo tudi X9 500 dobil kakšnega naslednika.

Poleg tega so tu še japonci in kolikor jih poznam, bo tudi GP 800 kaj kmalu dobil konkurenco...

Drugače je pa kar obširen in slavospeven opis GP 800 izšel tudi v novem MotoPulsu.

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
A ti GP 800 še vedno ne da miru? :naughty:

Bi bilo hudo, da bi prvi imel ta veliko Gilero :naughty:

Ja, bi blo hudo... :P

Tud, ko sem imel prvi v Sloveniji registriranega X9 500, je bil kar en poseben občutek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tukaj ni besede o "zvijanju" GP800. Sedaj me pa res zanima ali je to res :hmm:. Ali pa Nemci pač nimajo radi Gilere :? .

Valentin daj kupi in nam boš povedal.

Cena bo verjetno okoli 9k EUR če primerjamo tujino in naš trg pri podobnih modelih (npr. T-max).

Drugače je pa kar obširen in slavospeven opis GP 800 izšel tudi v novem MotoPulsu

Tega pa nisem prebral, v MotoKlubu je samo predstavitev.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvaška

Premalo muzike ta toliko denarja. Me ni impresionirala. :nono:

Tudi na ridah z njo nimaš kaj pametnega početi, razen počasne panoramske vožnje, je pa res, da te skuter izstreli iz ovinka, skozi ovinek pa kar lepo počasi, je GP predolg in pretežak. Že z mojim Burgmanom ne pretiravava skozi ovinke, pa ni dosti krajši od GP-ja.

Tudi za v mestno gnečo ni prava izbira.

Je pa zadevca za skuter dovolj hitra. Ga bolj vidim kot skutersko "križarko" za eno osebo.

Bomo vidli, kako se bo odzvala konkurenca. -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valentin, ko si okrog klical dilerje od Piaggia, si morda vprašal kdaj bo GP 800 možno testirati?

Pred kakšnim mesecem niso še nič vedeli. Niti za ceno, niti kdaj se jo bo pri nas dalo dobiti.

Kaj pa če bi se zagrebli in jo na Motosvetu prvi stestirali v Sloveniji ? Jaz bi kar tebe predlagal, Matej. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakšnim mesecem niso še nič vedeli. Niti za ceno, niti kdaj se jo bo pri nas dalo dobiti.

Kaj pa če bi se zagrebli in jo na Motosvetu prvi stestirali v Sloveniji ? Jaz bi kar tebe predlagal, Matej. :)

Meni je trgovec Piaggio in Gilere dejal da pričakuje GP800 v SLO v sredini poletja, lahko pa se okvirni datum tudi pomakne proti koncu poletja.

Matej bi sigurno našel pomanjklivosti če so in iz prve roke povedal ali jo res "navija" pri večjih hitrostih :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne pretiravat. :D Mi bo še nerodno. Sam se nimam za nikakršnega majstra.

Se pa ponujenega testa zagotovo ne bi branil.

(dobitapivopress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!